INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje mišljenje. Puno nas je koji čekamo na iskrcaj. Ima li netko tko će ući sutra? A istovremeno
blokada na 55-56kn koja traje danima tko zna koliko je taj spreman još prodati?
Pa njegovih partisuća komada i mali kad se postave na 60kn. Isto ko proći kroz zid

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Blokada na ingri uvijek traje 2sata. A mislim da uz današnju prosječnu cijenu mora biti na oko 60kn?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Moje mišljenje. Puno nas je koji čekamo na iskrcaj. Ima li netko tko će ući sutra? A istovremeno
blokada na 55-56kn koja traje danima tko zna koliko je taj spreman još prodati?
Pa njegovih partisuća komada i mali kad se postave na 60kn. Isto ko proći kroz zid

kolega mislim da se taj iskrcavao pa sutra ukrcavao po nizoj,kontrolirani dokup,mozda grijesim ali budemo vidjeli…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Moje mišljenje. Puno nas je koji čekamo na iskrcaj. Ima li netko tko će ući sutra? A istovremeno
blokada na 55-56kn koja traje danima tko zna koliko je taj spreman još prodati?
Pa njegovih partisuća komada i mali kad se postave na 60kn. Isto ko proći kroz zid

Ima li netko tko će ući? Kada se INGRA obrušila sa recimo vrijednosti 400 kn na recimo 60 kn sigurno se netko pitao tada jel ima još netko tko će izaći ispod 60 kn. Vjerojatno je izgledalo nestvarno da bi se moglo dalje rušiti, pa se svejedno izlazilo do 34 kn. UVIJEK se nađe trgovaca ako se vrijedi trgovati robom.

Samo kratak savjet: treba imati na umu da se kriteriji brzo mijenjaju kada se drastično promijene okolnosti (sentiment). Vidjeli smo x puta kako ulagači podliježu pritiscima zbog sentimenta (npr. današnja rasprodaja).

Nekome je tako dionica bila skupa i po 40-45 kuna. I to nedavno. Vremena se mijenjaju. I kriteriji skupoće se mijenjaju. Ne vidim u čemu je tu problem. Blokada ne postoji toliko na papiru koliko u glavi. Tako ako se nekim lovatorima sprdne nabit će INGRU i 25% u jednom danu ako to baš žele.

Imaš pravo. I ja sada čekam isto na iskrcaj i kapitalizaciju, ali definitivno još uvijek ne izlazim na 60 kn. Imam svoje razloge i načine nošenja s rizikom. A baš slučajno imam i vremena čekati prolazak kroz famozni zid, što god on značio. [yawn]

P.S. Barone užasno si dosadan sa svojim komentarima i ocjenjivanjem. Idi posjetit psihijatra. Ali prije toga ostavi sve svoje prodajne naloge na 56 kn.


Ima li netko tko će ući? Kada se INGRA obrušila sa recimo vrijednosti 400 kn na recimo 60 kn sigurno se netko pitao tada jel ima još netko tko će izaći ispod 60 kn. Vjerojatno je izgledalo nestvarno da bi se moglo dalje rušiti, pa se svejedno izlazilo do 34 kn. UVIJEK se nađe trgovaca ako se vrijedi trgovati robom.

ja sam mislio ući sutra i kupio bih da nije izašla ova vijest o areni. staro je pravilo da se na glasine kupuje, a na vijesti prodaje. sad kad je konačno i formalno izašla vijest da je dobivena uporabna, SVI iskusniji igrači sutra će prodavati, a neiskusni će kupovati.
na početku će ovi što prodaju staviti pola sata prije otvaranja velike naloge na kupnji na 55-60 kn da navuku male da i oni stave naloge, a onda će im se u 10.00 istovariti. pitanje je jedino koliki će se uspjeti sutra iskrcati prije blokade, a kad se deblokira roknut će brzo opet nazad na 55 kn, a kasnije i niže…

Samo misliti svojom glavom, potpuno je nebitno tko i što piše.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Ima li netko tko će ući? Kada se INGRA obrušila sa recimo vrijednosti 400 kn na recimo 60 kn sigurno se netko pitao tada jel ima još netko tko će izaći ispod 60 kn. Vjerojatno je izgledalo nestvarno da bi se moglo dalje rušiti, pa se svejedno izlazilo do 34 kn. UVIJEK se nađe trgovaca ako se vrijedi trgovati robom.

ja sam mislio ući sutra i kupio bih da nije izašla ova vijest o areni. staro je pravilo da se na glasine kupuje, a na vijesti prodaje. sad kad je konačno i formalno izašla vijest da je dobivena uporabna, SVI iskusniji igrači sutra će prodavati, a neiskusni će kupovati.
na početku će ovi što prodaju staviti pola sata prije otvaranja velike naloge na kupnji na 55-60 kn da navuku male da i oni stave naloge, a onda će im se u 10.00 istovariti. pitanje je jedino koliki će se uspjeti sutra iskrcati prije blokade, a kad se deblokira roknut će brzo opet nazad na 55 kn, a kasnije i niže…

[/quote]
laso neka bude tako da se nakrcam,tako nesto se pricalo i kad je IGH sa 1420 skocio na 2200,pa su ulazili poslije na visim razinama,vidi ga gdje je sad…juce u jednom trenutku 3480.ako je kvalitetna dionica tj ako si je tvrtka osigurala novce za kriznu godinu,ona nije skupa niti na 100 dugorocnom investitoru trejderu mozda i jest..i na igh sudeci po prometu,i gledal cuda IGH jos uvijek natko kupuje gledaj mu promet a skok sa 1420 na juce u jednom momentu 3480…cca 140% i nije iskljuceno da ce jos rasti…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

http://www.index.hr/vijesti/clanak/arena-zagreb-zadovoljila-i-dobiva-trajnu-uporabnu-dozvolu/428651.aspx

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones



Ima li netko tko će ući? Kada se INGRA obrušila sa recimo vrijednosti 400 kn na recimo 60 kn sigurno se netko pitao tada jel ima još netko tko će izaći ispod 60 kn. Vjerojatno je izgledalo nestvarno da bi se moglo dalje rušiti, pa se svejedno izlazilo do 34 kn. UVIJEK se nađe trgovaca ako se vrijedi trgovati robom.

ja sam mislio ući sutra i kupio bih da nije izašla ova vijest o areni. staro je pravilo da se na glasine kupuje, a na vijesti prodaje. sad kad je konačno i formalno izašla vijest da je dobivena uporabna, SVI iskusniji igrači sutra će prodavati, a neiskusni će kupovati.
na početku će ovi što prodaju staviti pola sata prije otvaranja velike naloge na kupnji na 55-60 kn da navuku male da i oni stave naloge, a onda će im se u 10.00 istovariti. pitanje je jedino koliki će se uspjeti sutra iskrcati prije blokade, a kad se deblokira roknut će brzo opet nazad na 55 kn, a kasnije i niže…

[/quote]
he he he lasso, propustio priliku ha? [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.index.hr/vijesti/clanak/arena-zagreb-zadovoljila-i-dobiva-trajnu-uporabnu-dozvolu/428651.aspx

Nalozi na kupnji već se slažu jedan iznad drugoga. Bilo bi lijepo kad bi imali barem pozitivnu blokadu 🙂

***obrisano***

PA DA SE NASLAGALO NEŠTO NALOGA NA KUPNJI I NIJE, TO OPET NE PROBIJA OVIH FAMOZNIH 55- 56KUNA.
NAMA TREBA 2MILIONA PROMETA DA UHVATIMO 60KN. TO JE INGRA IMALA JEDNOM U ZADNJA 2MJESECA

idući tjedan će bit bolje...



http://www.index.hr/vijesti/clanak/arena-zagreb-zadovoljila-i-dobiva-trajnu-uporabnu-dozvolu/428651.aspx

Nalozi na kupnji već se slažu jedan iznad drugoga. Bilo bi lijepo kad bi imali barem pozitivnu blokadu 🙂

A idu i futuresi u zeleno područje:
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
[/quote]

bojim se da su nalozi s prodaje maknuti iz jednostavnog razloga, da se postigne euforija, digne cijena u prvih 15 minuta, a onda iskrcaj kakav svijet još nije vidio. oni jučer što su se iskrcavali s dva skrivena 600×10 sigurno nisu čudaci koji ne prate vijesti i igraju na tombolu. oprez. ako će eksplodirati, bolje propustiti početnih 5% kada se potvrdi trend nego sada biti ubijen na prvoj crti.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close