INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel to neka potpora na 53,6X iskrsnula ili mene stare oči varaju? [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ma kakva potpora na ingri, pa tu ima samo kočnica za gore, kad se ide dole,prvi smo!!!
Naj jadnija dionica na burzi uz jdpl.

idući tjedan će bit bolje...

potpori slomljena kičma, ruke i noge [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Koji ste vi ljudi slijepci. Bacite malo oko na vlasničku strukturu pa će vam biti jasno tko kupuje kada svi krenu masivno u prodaju…

Jednog dana kada se bude raslo (iznenada i velikim koracima) nitko neće znati gdje mu je guzica, a gdje glava, a onda će se s nostalgijom sjetiti ovih dana…

kupuj, prodaj, ovaj ukrcaje, ovaj iskrcaje, krova ima, krova nema, izvješće bajno, izvješće manje sjajno, zašto igh a ne ingra, jeli vino ili piva????????

Aj kuragu više, hvala ti Bože da je petak i da je gotovo za ovaj tjedan

Ima li kakvih vijesti o dozvoli i izvješću?

trinaestica13


Ima li kakvih vijesti o dozvoli i izvješću?

Ima, navodno Igor će dobiti i A kategoriju za motocikl, a navodno izvješće je ok, u njemu piše da je bio dobar radnik bez zeke.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Igor???

trinaestica13

da, direktor, kaj ne znaš ko je on?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

hahahahahahah, bravo!!



Da vam ja kažem što koči ingru.
Naivnost malih dioničara.
Netko stavi blok. A njih 10 s novim nalozima skidaju cijenu.
A ovaj blok spusti opet ispred njih.
I nevjerovatna stvar kako ljudi bježe s nalozima kad cjena krene gore. Neznam zašto ga drži na prodaji. Kad se zna da tako ruši cijenu.
Ma igh će biti na 5000 kad ingra probije 60kn

e pa ti odmah prodaj ingr i prebaci sve u igh ako si toliko siguran. to nećeš napraviti zar ne? [wink]
[/quote]

…nisam lud…izašao sam iz IGH da bih ušao u INGRU…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Dozvola ide prije uskrsa – sigurno. Isto tako lova na račun. Dali će cijena gore treba pitati Dinka i ekipu.

New Report

Close