INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi u interesu se raspravljat ni s kim.
Znaš kako kažu
Kriv si kad ti se to dokaže.
A u HR sudovi čuda rade!:-)

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ma mislim ja da bi Zoki INGRe po 35 kn …
Ak me razumijete … [wink]

smanjuje se minus.......


Ma mislim ja da bi Zoki INGRe po 35 kn …
Ak me razumijete … [wink]

greška ja bi ju rađe na 135
[thumbsup]


greška ja bi ju rađe na 135
[thumbsup]

Čega 135?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Proučavam te grafove i proučavam. DJI bi po svemu sudeći trebao rasti još dosta i dalje s povremenim korekcijama. Bitno je jer to utječe na naše tržište po svemu, jedino relevantno.
Netko INGRU ne pušta, za razliku od IGH, ima li ili nema razloga, ne znam, ali stoji kao zakopana sa solidnim prometom. Moguće je nekoliko opcija, a uglavnom je sve prožvakano. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Proučavam te grafove i proučavam. DJI bi po svemu sudeći trebao rasti još dosta i dalje s povremenim korekcijama. Bitno je jer to utječe na naše tržište po svemu, jedino relevantno.
Netko INGRU ne pušta, za razliku od IGH, ima li ili nema razloga, ne znam, ali stoji kao zakopana sa solidnim prometom. Moguće je nekoliko opcija, a uglavnom je sve prožvakano. [thumbsup]

IGH nema snage stopat jer se netko treci umjesao…ingr jaka akumulacija….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Po prodaji izgleda da nikad neće probiti granicu od 60kuna. Netko stvarno pošteno koči.
Prodaje: INGR-R-AKoličina Cijena
150 56,30
141 56,32
300 56,34
463 56,35
400 56,37
500 56,39
255 56,47
144 56,49
335 56,66
1903 56,67
123 56,70
200 56,95
624 56,97
179 56,98
450 56,99
1500 57,00
100 57,27
800 58,00
253 58,80
170 58,89

Kad je igh bio na ovim razinama na kojim je sada, ingra je bila preko 70kn.

idući tjedan će bit bolje...

Da vam ja kažem što koči ingru.
Naivnost malih dioničara.
Netko stavi blok. A njih 10 s novim nalozima skidaju cijenu.
A ovaj blok spusti opet ispred njih.
I nevjerovatna stvar kako ljudi bježe s nalozima kad cjena krene gore. Neznam zašto ga drži na prodaji. Kad se zna da tako ruši cijenu.
Ma igh će biti na 5000 kad ingra probije 60kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

…da nije pumpanje IGH da bi se bolje iskrcalo, a kočenje INGRE da se tada u nju ukrca???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Da vam ja kažem što koči ingru.
Naivnost malih dioničara.
Netko stavi blok. A njih 10 s novim nalozima skidaju cijenu.
A ovaj blok spusti opet ispred njih.
I nevjerovatna stvar kako ljudi bježe s nalozima kad cjena krene gore. Neznam zašto ga drži na prodaji. Kad se zna da tako ruši cijenu.
Ma igh će biti na 5000 kad ingra probije 60kn

e pa ti odmah prodaj ingr i prebaci sve u igh ako si toliko siguran. to nećeš napraviti zar ne? [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ovdje upišite svoj komentar…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ja sam izašao, al u isto vrijeme netko se opasno ukrcava??????

A sad me boli neka dizalica hoce li arena dobit dozvolu, nek ht poraste još koju kunu do dividende i ja zadovoljan…………

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

New Report

Close