INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo ovako rade u ingri:
Cjena dionice 85kn
Ajmo sjebat krov.cjena pada na 65kn.
Što sad?
Ajmo napravit dokapitalizaciju po večoj cjeni od cjene dionice. Cjena padne na 40kn.
Pa sad se malo trznula do 50.
Ajmo kasnit s izvješčem ko ga hebe.
Pa…?

Često mislimo kako se stvari dešavaju same po sebi, međutim, onda nam jedan poznati Makedonac kaže da oko 10% utakmica se namješta i da je najboje zaradio na HAJDUK:SLAVEN BELUPO. Također, kaže da je namjestio cijelo zadnje nogometno kolo u bivšoj nam zemlji. Mislite li da je s tržištem kapitala drugačije?

NOVAC je pokretač svega, sve će za NJEGA učiniti, mnogima je on BOG, lagat će, varat će, ali ga uzet će svakako. Pisat će memoare, izmišljati toplu vodu, ali budimo realni INGRA je pala cca. 90%, i pala je kako su i ostale dionice padale, a što zbog svojih "stvari". Dokle je ciljana donja cijena? 5, 10, 20, 30 kuna? Nisam siguran. U ovom trenutku izvješće nije iskra koja će INGRU pogurati bilo dolje ili gore, treba nešto drugo, a i to je vidljivo, samo treba strpljenja.
[/quote]

Znači unutra si ….
Pitam jer prije par dana nisi ovako lijepo pisao … [wink]

Inače , danas ima sunce da grije … [rolleyes]
Kupnje:
Cijena Količina
55,45 890
52,00 300
51,60 60
51,55 277

neznam možda se makne ali ipak ….

smanjuje se minus.......

Ako netko ima ovdje iz INGRe ili ima kakav treba tamo reći da je danas dan za
predat FI….Ili za objavit nešto veće ….

Ako im je uopće bitna tržišna kap….

I što je s tom uporabnom , netko tu napisa ovaj tjedan …….

smanjuje se minus.......

Uopće ne očekujem neko dobro izvješće, i dalje tvrdim da ono nije ni toliko bitno jer pokazuje prošlo stanje, a svi znamo kakvo je, arena, bla bla bla, pad cijene dionice 90%. Čak i 1Q ne mora biti nešto, bitna je budućnost i ukoliko se odigra scenarija Arena uskoro, eto, blistavosti i to će tržište nagraditi rapidno. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja smatram da je izvješće ne bitno, svi čekaju da arena napokon dobije dozvolu,jer tu je lova.
a i dalje gledano od dna ,igh je narastao 100-110% a ingra oko 60% pa smatram da joj dobra vijest podigne cijenu barem na 80-90 % od dna. znaći na nekih 63-68kn.
Sve ovisi o kretanju ostatka svijeta. jer ako oni idu dole, nema te dobre vjesti koja će ingru zadržati gore.

Od arene za sada ništa? Stvarno izgleda da je nekom u interesu zadržati cjenu dole.

idući tjedan će bit bolje...

jos nikakvih novosti???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ja smatram da je izvješće ne bitno, svi čekaju da arena napokon dobije dozvolu,jer tu je lova.
a i dalje gledano od dna ,igh je narastao 100-110% a ingra oko 60% pa smatram da joj dobra vijest podigne cijenu barem na 80-90 % od dna. znaći na nekih 63-68kn.
Sve ovisi o kretanju ostatka svijeta. jer ako oni idu dole, nema te dobre vjesti koja će ingru zadržati gore.

Od arene za sada ništa? Stvarno izgleda da je nekom u interesu zadržati cjenu dole.

ljudi,majku mu,pa dajte malo kritičnosti ,i jsa sm u dionici ,pa si ne mantram da netko drzi cijenu dole.ako su dizalice na areni znaci da se jos radi i da nije gotova…pa ko ce im dati uporabnu dozvolu za fušeraj.ovo će im biti fina lekcija.

Good artists copy. Great artists steal.

sramota za poduzeće u prvoj kotaciji

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ne radi se. Vrši se testiranje za što su potrebne i dizalice,ako gdje treba još nešto dotegnuti.
Testiranje traje "minimalno" 3 tjedna kako je pisalo u večernjem prije točno 13dana.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ispravka netočnog navoda. Testiranje traje 2 tjedan.


Ispravka netočnog navoda. Testiranje traje 2 tjedan.


Čekaju sa rezultatima da objave zajedno sa trajnom dozvolom Moglo bi biti sutra

Maxmini
Ja sam svoju informaciju izvadio iz novinsknog članka od 21.3.
U kratko Glasi:
U tjeku su testiranja izdržljivosti tj. opterečenosti krova koji mogu potrajati još minimalno 3tjedna.
Od kud tebi da traje 2tjedna?
Da je dva,već bi makli one dizalice.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

tolko o mojem druku od neki dan…….vidi link…..izašlo u javnost……
a zato i nema izvješća…..

http://www.poslovni.hr/111142.aspx

New Report

Close