INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zoki777
Da nisi ti sudac il možda odvjetnik na slučaju kad si tako informiran,il možda samo druker?

ni 1 ni 2 ni 3…….
čisto informaciju koju sam ćuo na lokalnom radiju….

Ako je zakonski rok za objavu izvješća 3mj.
a ono nije izdano ni tada,što mislim da je u potpunosti ne korektno prema malim dioničarima.
Dosta dugo posjedujem ovu dionicu i čini mi se da je zadnje vrijeme mali dioničar zapostavljen 100%.
Jer sve što saznamo, to je preko tiska,službene vijesti o areni nije uopće bilo.
Drži me u ovoj dionici to što mislim da vrijedi više. A dal vrijedi? Od kud da znam!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Firma u najvišoj kotaciji koja ima čak dva "glasnogovornika" nije dostavila izvješće u zakonskom roku, nije obavijestila investitore o bitnim činjenicama vezanim uz poslovanjem, kao što je Arena. Sve u svemu žao mi je što sam uopće kupio tu dionicu zbog ignorantskog odnosa uprave prema dioničarima. Hebe se njima za male dioničare, njima je Vazan samo Dinkec i ekipa s kojom će zajendo svirati klavir nakon što USKOK i DORH pročešlja kupovinu dionica AZ OMf po cijeni od 55ooo,oo kuna i to direktno od uprave. ***obrisano***

Izvješće ne mora biti nešto, nije ni presudno kao ni kod IGH. Crna Gora je potakla jaku kupnju i krenulo tada UP. Kod Ingre trenutno igra prije svega podcijenjenost dionice te budući poslovi i uporabna dozvola. Treba iskra, a to svakako izvješće nije pa i ono najbajnije neće puno napraviti jer prikazuje prošlo stanje. Ako i bude lošije smirit će cijenu i eventualno nešto spustiti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Deca, ja samo znam da loša izvešća uvek dolaze zadnja. Makar, Inino je došlo prvo a gore od toga nemre bit


Pa biti će lošije nego prošlogodišnje, budimo realni..ja bih čekao za ulazom, bez obzira na niske cijene.
Sutra ili preksutra je na burzi.

Đes Plavi legendo, evo zvao me Raikkonen… veli nije fer utrka, Slavku su nasuli nitro [lol]

I'LL BE BACK


Deca, ja samo znam da loša izvešća uvek dolaze zadnja. Makar, Inino je došlo prvo a gore od toga nemre bit

Ingra je već pala zbog "takovih" izvješća. I Jadroplov, i AD plastik. Insideri prodaju i cijena pada.

Što nije sada vrijeme za kupovinom tih dionica, a ne onda kada budu imali stotine milijuna kuna dobiti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Deca, ja samo znam da loša izvešća uvek dolaze zadnja. Makar, Inino je došlo prvo a gore od toga nemre bit

moguce brankice,ali to mogu biti i dobra izvijesca koja su tako tempirana da se iskrcaju nesigurni,a netko nakrca, no zato je to burza i zato je to jednim dijelom kocka prevelika je trgovina bila u cetvrtak i petak i to uglavnom s aska,neznam,mozda se samo tjesim [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Deca, ja samo znam da loša izvešća uvek dolaze zadnja. Makar, Inino je došlo prvo a gore od toga nemre bit

Ingra je već pala zbog "takovih" izvješća. I Jadroplov, i AD plastik. Insideri prodaju i cijena pada.

Što nije sada vrijeme za kupovinom tih dionica, a ne onda kada budu imali stotine milijuna kuna dobiti.[/quote]

Je,imate apsolutno prav. Između ostalog ne kupujemo kaj je bilo u 2008. nego kaj bu bilo u 2009.

Koliko pratim burzu. U americi na pozitivno izvješće skoči dionica i 20-30% u dan,dva. Tako je svugdje a kod nas,ja neznam ni jednu koja se pomakla. A kad amer prdne u nas panika. Ja bi htio vidit izvješće da znam koliko duboko sam u hovnima. Da se nadam rastu,iskreno ne.
Ako se ingra želi riješiti malih. Nek pusti rast vrijednosti do 100kn. Nadam se da bi svi bili zadovoljni i riješili se iz portafelja "brige".
Ingra bi dobila dionice, dioničari keš i to je to. Samo je problem. Što se oni oče riješit malih na 30kn. Jadno da ne može gore.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Evo ovako rade u ingri:
Cjena dionice 85kn
Ajmo sjebat krov.cjena pada na 65kn.
Što sad?
Ajmo napravit dokapitalizaciju po večoj cjeni od cjene dionice. Cjena padne na 40kn.
Pa sad se malo trznula do 50.
Ajmo kasnit s izvješčem ko ga hebe.
Pa…?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Evo ovako rade u ingri:
Cjena dionice 85kn
Ajmo sjebat krov.cjena pada na 65kn.
Što sad?
Ajmo napravit dokapitalizaciju po večoj cjeni od cjene dionice. Cjena padne na 40kn.
Pa sad se malo trznula do 50.
Ajmo kasnit s izvješčem ko ga hebe.
Pa…?

Često mislimo kako se stvari dešavaju same po sebi, međutim, onda nam jedan poznati Makedonac kaže da oko 10% utakmica se namješta i da je najboje zaradio na HAJDUK:SLAVEN BELUPO. Također, kaže da je namjestio cijelo zadnje nogometno kolo u bivšoj nam zemlji. Mislite li da je s tržištem kapitala drugačije?

NOVAC je pokretač svega, sve će za NJEGA učiniti, mnogima je on BOG, lagat će, varat će, ali ga uzet će svakako. Pisat će memoare, izmišljati toplu vodu, ali budimo realni INGRA je pala cca. 90%, i pala je kako su i ostale dionice padale, a što zbog svojih "stvari". Dokle je ciljana donja cijena? 5, 10, 20, 30 kuna? Nisam siguran. U ovom trenutku izvješće nije iskra koja će INGRU pogurati bilo dolje ili gore, treba nešto drugo, a i to je vidljivo, samo treba strpljenja.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close