INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pokusavam rezimirati ingrino poslovanje u prosloj godini…trebalo bi po meni biti pozitivno,no neda mi se po asku a vec je imam solidno…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Preveliki opez,hmmm… stvarno neviđeno…ni kupnje ni prodaje…ja sam uzeo još 199kom, nek se nađe!

Imo sam nalog postavljen na prodaju na 100kuna, sad sam ga pomakao na 120,bilo me malo strah, mislim da je ova šutnja dobar znak ,hehe [lol]

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Kako se stalo trgovati u iscekivanju izvjesca [lol] [lol] [lol]
Pa jel moguce da nitko nema inside info?!?!?! [thumbsup]

oni koji to imaju odavna su u pozicijama ili antipozicijama [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ja sam bas juce razgovarao s jednim inzinjerem doduse to sve sto pokupis na terenu su neprovjerene informacije,nisu negativne,ali mi se neda jos po asku…jeli tko moze uopce reci dali ce to izvijesce biti danas????

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

u petak bi trebala biti finalna presuda u korist nekadašnjeg GK Međimurje sa time ingra bi trebala podosta isplatiti……..


Kako se stalo trgovati u iscekivanju izvjesca [lol] [lol] [lol]
Pa jel moguce da nitko nema inside info?!?!?! [thumbsup]

Koliko ovdje čitam svi nekako kupuju a nitko ne prodaje. Moguće da netko ima
insajder info prije izvješča pa zato izlazi van…..jednostavno mi nije jasno zašto ne rastemo…
Moguće da nam se desi kao IGH-u….sad kad je izašlo izvješče rast je već ostvaren i kajmak pobran…

na 4300 sve prodajem...

Zoki777
Da nisi ti sudac il možda odvjetnik na slučaju kad si tako informiran,il možda samo druker?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

eto, nekomfor zbog neobjavljenog izvješća plus indijanci i počeli su stiskati prema dolje. tko vjeruje sad je vrijeme da se postavi

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Mislim da će Fi poslije radnog vremena burze …

Ameri i EU ionako padaju pa se očekuje da sutra rastu .. a valjda napokon i mi s njima …

smanjuje se minus.......


Mislim da će Fi poslije radnog vremena burze …

Ameri i EU ionako padaju pa se očekuje da sutra rastu .. a valjda napokon i mi s njima …

eh kad bi to tako barem išlo lagano [rolleyes] gledaj zadnjih 10 minuta zatvaranja, po tome se donekle može ravnati što se očekuje sutra od futuresa ali što ti vrijedi kad burza ne radi noću [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Kako se stalo trgovati u iscekivanju izvjesca [lol] [lol] [lol]
Pa jel moguce da nitko nema inside info?!?!?! [thumbsup]

Koliko ovdje čitam svi nekako kupuju a nitko ne prodaje. Moguće da netko ima
insajder info prije izvješča pa zato izlazi van…..jednostavno mi nije jasno zašto ne rastemo…
Moguće da nam se desi kao IGH-u….sad kad je izašlo izvješče rast je već ostvaren i kajmak pobran…
[/quote]

Pa biti će lošije nego prošlogodišnje, budimo realni..ja bih čekao za ulazom, bez obzira na niske cijene.
Sutra ili preksutra je na burzi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Kako se stalo trgovati u iscekivanju izvjesca [lol] [lol] [lol]
Pa jel moguce da nitko nema inside info?!?!?! [thumbsup]

Koliko ovdje čitam svi nekako kupuju a nitko ne prodaje. Moguće da netko ima
insajder info prije izvješča pa zato izlazi van…..jednostavno mi nije jasno zašto ne rastemo…
Moguće da nam se desi kao IGH-u….sad kad je izašlo izvješče rast je već ostvaren i kajmak pobran…
[/quote]

Pa biti će lošije nego prošlogodišnje, budimo realni..ja bih čekao za ulazom, bez obzira na niske cijene.
Sutra ili preksutra je na burzi.
[/quote]
pa budimo ralni prosle godine se radilo punom parom,manje vise vecinom nase gradjevinske tvrtke s velikom operativom uglavnom rade vani preko ingre,ingra uzima poslove pa ih dodjeljuje drugima,tvrtka se uglavnom sastoji od menadzmenta jako malo operative,stoga sam misljenja da bi izvijesce trebalo biti ok,jer ako uzimas posao dajes ga nekomu uz visoku proviziju..no to je samo moje misljenje nikako poziv na bilo sto.. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close