INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i mene sa 200kom natrag,sutra ako padne opet tako…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

dodao i ja malo u petak i malo u ponedjeljak
zahvatilo me po najnižim cijenama(bilo mi drago ali sam trebao prodati i u petak i u pon pa ući ponovno sa razlikom, no ne može se sve poklopit)
danas bi mogla stabilizacija oko 50- priželjkujem,mislim da nije teško izzvedivo, s obzirom na lagani odbijanac pred amerima

a koliko ih ovaj ima po 300kom,netko prijeci rast cini mi se kao i juce pad..tako mi se bar cini…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

ima li kakvih vjesti s Arene


ima li kakvih vjesti s Arene

Sinoć bio na Jarunu i još se vide 2 dizalice

Prošli tjedan kad sam zvao Ingru rekli su mi (Danko Družijanić) da će radovi trajati još naredni tjedan (dakle ovaj) i onda nakon toga se očekuje realizacija uporabne dozvole.

Miroic
hvala

jer vječito ingra mora biti zadnja s izvješćem, bemti takvu ozbiljnu komaniju

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

A DO KAD MORE BITI TO IZVJEŠĆE. ŠTO NIJE ZAKONSKI REGULIARANO DO 31.3. IL SE VARAM??

idući tjedan će bit bolje...

ima li netko kakvih informacija kad bi moglo izvijesce??? ne ovo od optimista iako mi je ono bilo odlicno [smiley]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Kako se stalo trgovati u iscekivanju izvjesca [lol] [lol] [lol]
Pa jel moguce da nitko nema inside info?!?!?! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Koji muk!!!
Zatišje pred buru!!! samo hoće puhati gore ili dole?!
Nitko ne kupuje,nitko ne prodaje…
Gdje li je to izvješće!

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close