INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo sam vidio Arenu s dvije skele na rebrima, te dvije dizalice parkirane podno njih. Kaj radovi još nisu gotovi?


Upravo sam vidio Arenu s dvije skele na rebrima, te dvije dizalice parkirane podno njih. Kaj radovi još nisu gotovi?

to bude ti uvijek tako.samo će se seliti u krug.španaju sajle.svaki tjedan po dvije.

Good artists copy. Great artists steal.

Netko se istreso po 47. Koliko mu je to bila pametna odluka, vidjet će se u nastavku trgovanja.
Po meni bi završna cijena danas trebala biti viša od 47. Početni strah bi trebao splasnuti!

Brzo ćemo i mi u vatru …. [cry]

smanjuje se minus.......

mozda ja i nisam normalan ali ja sam se dopunio…. [wink]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

takodjer….neznam dali cemo opet kupovati ingu po 35 kn?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


takodjer….neznam dali cemo opet kupovati ingu po 35 kn?????

moje misljenje je da necemo dolje su je gurnule spekulacije o bankrotu,sad kada to nije vise upitno mislim da dolje nece…no to je samo moje misljenje koje nemora biti tocno…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


mozda ja i nisam normalan ali ja sam se dopunio…. [wink]

Po meni – dobar posao! [thumbsup]


Netko se istreso po 47. Koliko mu je to bila pametna odluka, vidjet će se u nastavku trgovanja.
Po meni bi završna cijena danas trebala biti viša od 47. Početni strah bi trebao splasnuti!

Netočna formulacija. Trebalo bi pisati netko se utovario po 47 !!!

vidim, da ste se nadopunili povoljnije a meni ostaje da špekuliram jer me nije bilo u to povoljno vrijeme – dopuna ili malo pražnjenje pa dopuna.



Netko se istreso po 47. Koliko mu je to bila pametna odluka, vidjet će se u nastavku trgovanja.
Po meni bi završna cijena danas trebala biti viša od 47. Početni strah bi trebao splasnuti!

Netočna formulacija. Trebalo bi pisati netko se utovario po 47 !!!

[/quote]
mozda onaj koji ih je isresao po 55 par tisuca komada petak???? eto njega nazad [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

netko se ukrcaje lupa se po asku…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close