INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kužim odakle ove cifre za slučaj da grad kupi dvoranu. Pa gradu se s ovim cijenama kapitala ne isplati kupiti dvoranu niti po nabavnoj cijeni za Ingru, dakle niti po tih 90mil, jer će samo kamate na kredit plaćati više nego najam dvorane. 7,2mil je trenutno povoljna cijena najma za grad, 8% od nabavne cijene koju je Ingra platila, a ionako nakon 7 godina korištenja po ugovoru je može kupiti za 80mil. Nitko ne priča što je sa aktivacijom jamstva od 10mil jer gradnja nije završena 15.11.2008.
Vaš link

Nije sve crno za Ingru, iako su im trenutne cijene kapitala nepovoljne u odnosu na ugovorene, ipak najam traje duuugih 28 godina, pa lako dođu godine kada će im ugovorene cijene biti med i mlijeko.

stigli su drukeri i ovdje,znaci ukrcaj nije gotov…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Možda ja nisam toliko dobro informiran, ali ono što mene sad više interesira od same dozvole (evidentno je da će bit izdana), kako će ingra ili na koji način financirat potraživanje svog kredita kod banke pomoću kojeg je i izgradila Arenu?! Koliko sam ja upoznat to na naplatu dolazi u 3mj., a on je za koji dan završio…..
Nikakve vijesti oko toga nemam, pa bi molio kolege ako netko nešto o tome zna više nek podijeli informaciju s nama ostalima.
Hvala


Možda ja nisam toliko dobro informiran, ali ono što mene sad više interesira od same dozvole (evidentno je da će bit izdana), kako će ingra ili na koji način financirat potraživanje svog kredita kod banke pomoću kojeg je i izgradila Arenu?! Koliko sam ja upoznat to na naplatu dolazi u 3mj., a on je za koji dan završio…..
Nikakve vijesti oko toga nemam, pa bi molio kolege ako netko nešto o tome zna više nek podijeli informaciju s nama ostalima.
Hvala

kolega to me jos vise navodi na misljenje da ce se dozvola dobiti mozda cak u prva dva dana sljedeceg tjedna…tako bi grad odmah uplatio,a radi ingra i na vise strana tako da vjerojatno nesto i zaradjuje,nije da samo od arene ocekuje novce,ali arena je bila problem koji je hvala bogu iza nas….no ovo sto pisem su samo moje spekulacije nikako poziv na kupnju ili prodaju..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

hahahaha znao sam da treba kupiti odmah nakon procjene onog tikvana iz Hypa, doduše prerano sam ju frkno, al 20% meni dost. Ionako sam ušo samo zbog tikvana. hehe, ajd sretno. mislim da ima potencijala za rast al nekak se ne vidim ovdje. pozdrav i sretno [thumbsup]

I'LL BE BACK

Ovdje upišite svoj komentar…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Julio daj obrazloži to što si rekao. Zar je arena loše poslovanje?
Misliš ako Bandić tokom idućeg tjedna uplati milione to neće pokriti ingrina dugovanja prema koperantima. I banci.
Mislim da bi ovaj forum trebalo još više moderirati. I dozvoliti pisanje samo postova od nekog značaja za dionicu. Jer i ova i ostala tema su se toliko razvodnile da piše tko što hoće i da moraš dosta stranica prelistati da nađeš neku korisnu informaciju.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ove godine INGR-a dijeli duplu dividendu ?

FI će biti fenomenalno, s obzirom da je INGR-a jednom nogom bila u bankrotu ???

Neka mi netko objasni, može i na PM.

nesto se govorilo da bi uporabna za arenu mogla biti sutra ili prekosutra,ima li netko kakvu informaciju vezanu za to??

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Ove godine INGR-a dijeli duplu dividendu ?

FI će biti fenomenalno, s obzirom da je INGR-a jednom nogom bila u bankrotu ???

Neka mi netko objasni, može i na PM.

otkuda vam ta informacija sa dividendom? jel to opet neki druk up up??

idući tjedan će bit bolje...

nije vidis da ima upitnik na kraju,to je trebao biti sarkasticni upit na rast ingre zadnjih dana…
postoji razlog zbog kojeg je rasla i misljenja sam da ce jos rasti,imam svoje razloge da vjerujem u to,no to je samo moje misljenje,nikako poziv na kupnju ili prodaju…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

…ja sam spreman i za pad i za rast…imam mišljenje što bi moglo biti ali…da ne ispadne druk…bolje [sealed]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close