INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ptice došle, zima prošla, opasnosti od snjega za arenu više nema,……..

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


zanima me di su sada oni Hypo analitičari sa njihovom fer cijenom za INGR od 36 kuna…. [lol]

Joj što bi volio da su prodavali ….
Inače ask 10ti nalog 63 kn …..

Ima li tko link gdje Bandić kaže za dozvolu i plaćanje …
Hvala

E da, al pljušte 100% [thumbsup]

smanjuje se minus.......

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ingra-grad-ne-kupuje-arenu%2c-uporabna-dozvola-sljedeci-tjedan,41147.html

trinaestica13

Zvao Ingru dozvola gotova.
Bit će objavljeno u pon. [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


zanima me di su sada oni Hypo analitičari sa njihovom fer cijenom za INGR od 36 kuna…. [lol]

Čini se da su u dionici ostali samo posjetitelji stranica PD-a koji strahovito slušaju Stojića [lol] [lol] . Da sam na njegovom mjestu dobro bi se zamislio prije objave iduće analize.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ja sam mu zahvalan jer kad god se oglasi znam da munjevitom brzinom radim suprotno. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

14.10.2008 155,50 162,00 146,00 151,00 +19,88% [+19,88%] 76896 11.727.431,90
13.10.2008 119,00 133,98 119,00 133,98 +30,38% [+30,38%] 34073 4.291.796,44

Ovako je bilo u listopadu 2008…. već sam stavljao al nek …..
nevjerujem da je ijedna dionica na Zse-u tolikom u minusu od tada ….ali normalno
od ovih likvidnih ….

smanjuje se minus.......


Zvao Ingru dozvola gotova.
Bit će objavljeno u pon. [bye]

Zvao i ja pa nisu tako rekli….
Vidim da su manipulacije počele i niskim udarcima….



Zvao Ingru dozvola gotova.
Bit će objavljeno u pon. [bye]

Zvao i ja pa nisu tako rekli….
Vidim da su manipulacije počele i niskim udarcima….
[/quote]
Pričao sa prijateljem a neznam s kim si ti pričao.
Dozvola če biti ruješena u pon najkasnije u utorak.Nadzorni inžinjer je dao zeleno svijetlo.Radovi se završavaju.
Ti ako si skeptičan čekaj slijedeći tjedan pa kupuj po 65-70.
Pozdrav. [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

nije bitno dali ce dozvola biti u ponedjeljak ili za desetak dana bitno da to vise nije upitno,ako je ikad i bilo i da je ingra skinula mac s vrata i na taj nacin otklonjene spekulacije o bakrotu…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Zvao i ja pa nisu tako rekli….
Vidim da su manipulacije počele i niskim udarcima….

Upravo zbog lažnjaka tržišta često reagiraju tako dok se ne napuhaju da ne izgore i onda dođe kriza. Svi se čude. Opet se sve ponavlja. Ne mislim na Ingru nego općenito. Strava i prije svega primitivizam.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Petrokemija kasnije ušla u blokadu, a već su joj skinuli blokadu, šta se čeka sa INGR-om???

New Report

Close