INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega conan,vase misljenje o svemu?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Inverter
Koliko ti misliš da pozitivna vijest može donesti rasta. Već kad osporavaš druge daj svoju cifru pa da vidimo za deset dana

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

neko je spominjao ovdje da sa dozvolom rastemo 20% što bi značilo da smo sutra na cca 57,97
no budimo skromni nek završi na 55,55 i svi sretni [lol]


neko je spominjao ovdje da sa dozvolom rastemo 20% što bi značilo da smo sutra na cca 57,97
no budimo skromni nek završi na 55,55 i svi sretni [lol]

..biće i više kada prodamo IGH i preselimo se loviti 20% na ingri, jer vjerujem da će mnogi kapitalizirati IGH zaradu, ja sigurno…a onda jedno prema dole drugo prema gore…kao i mnogo puta do sada…a onda kapitaliziramo ingru i idemo na ATPL… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Filija
Sorry je jučer je bila prilika al evo ti si odmah uzeo krajnosti, pa koliko je komada trženo na 43.50 ?
Ima dalekovod,atlantska,igh… Koje imaju svakodnevno puno više oscilacija.
A plus i da vidim mogučnost, ja nemam hrabrosti u ovom trenutku trejdati s ingrom pošto svaki dan može biti gotovo testiranje krova i skok od barem 20% u jednom danu.


previse ocekujes…..puno je dionicara u ingri….tko ce kupovati kasnije skupo?????? tko ce dizat cjenu????
[/quote]

…kupovati će oni koji idu vani iz drugih dionica u kojima su ostvarili i do 50%…sad je red na INGRU da ide u blokade…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


al se ovdje razbacuje ciframa……80-100,izgleda da se na tim razinama jako kupovalo….mnogi cekaju izlaz …..tezak ce bit put…. [cool]

gle kad dodjemo do 100 ja sigurno ne prodajem,tek tad cu poceti razmisljati o targetu 🙂
al to je ionako za 2 godine

Good artists copy. Great artists steal.

Nitko ne raspravlja o priči iz SEEBIZ-a da kruže glasine da grad Zagreb želi otkupiti cijelu Arenu, šta je Bandidos skužio da mu je jeftinije kupiti cijelu Arenu nego plaćati najam 28 godina, samo postoji jedna "mala" sitnica, a zove se ugovor, zapravo može nema problema samo onda ide raskid starog ugovora i dogovor o cijeni prodaje (130, 140M €).


Nitko ne raspravlja o priči iz SEEBIZ-a da kruže glasine da grad Zagreb želi otkupiti cijelu Arenu, šta je Bandidos skužio da mu je jeftinije kupiti cijelu Arenu nego plaćati najam 28 godina, samo postoji jedna "mala" sitnica, a zove se ugovor, zapravo može nema problema samo onda ide raskid starogu ugovora i dogovor o cijeni prodaje (130, 140M €).

Zakaj?
Kaj nisi čuo za ANEX ugovora.
Kada postoji volja nema problema.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Nitko ne raspravlja o priči iz SEEBIZ-a da kruže glasine da grad Zagreb želi otkupiti cijelu Arenu, šta je Bandidos skužio da mu je jeftinije kupiti cijelu Arenu nego plaćati najam 28 godina, samo postoji jedna "mala" sitnica, a zove se ugovor, zapravo može nema problema samo onda ide raskid starog ugovora i dogovor o cijeni prodaje (130, 140M €).

imaš pravo ….ali samo uprava INGR zna da li se u sadašnjoj situaciji isplati prodati
ARENU i ako da po kojoj cijeni . Ovako izgleda dobra renta sljedećih 28 godina …..

na 4300 sve prodajem...

Da li je uporabna dozvola gotova stvar ili se može desiti da je ne dobiju? Koliko će to utjecati na cijenu dionice?

trinaestica13

mislim da bi to za Ingru bilo odlično. Oko 90 milja je ulozeno, dobije sad 40-50 milja cisto a u vremenima u kojima se nalazimo i svi pate od nelikvidnosti i svježi kapital im je neophodan…. Smatram da bi ingra u ovim vremenima s toliko gotovine s puno više uspjeha oplodila taj novac nego što bi dobila od rente za 28 god. Ali ovu su sad samo naša naklapanja i što bi možda mi htjeli. A nema šanse, ja barem nevjerujem da bi Bandić mogao stvorit toliko gotovine i sad isplatit odjednom.

izgleda da ćemo danas nakon par min u + blokadu [lol]

New Report

Close