INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala kolegi "panju" koji je imao volje svima podjeliti jedinice na zadnjih par stranica. Cjenim trud. Javi se,dam ti 100%

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Bandić je upravo sada na HRT 1 izjavio da će u roku 15 dana grad izdati trajnu uporabnu dozvolu za Arenu i da će grad odmah nakon toga isplatiti Ingri novac po ugovoru. Usto je predložio Ingru za nagradu Grada Zagreba, upravo zbog fantastičnog posla na izradi Arene Zagreb u rekordnom roku.
Izgleda da polako nestaju razlozi za štopanje Ingre na smješnih 45 kn i da je konačno vrijeme da se vrati bar na 80 kn ili 100 što je trenutno fer vrijednost bez objave novih poslova ili ulaska strateškog partnera. Da se podsjetimo 100 kn je 15000 kn prije splita, a dinkecu je vrijedila 55000, a hipaćima još i više.


Bandić je upravo sada na HRT 1 izjavio da će u roku 15 dana grad izdati trajnu uporabnu dozvolu za Arenu i da će grad odmah nakon toga isplatiti Ingri novac po ugovoru. Usto je predložio Ingru za nagradu Grada Zagreba, upravo zbog fantastičnog posla na izradi Arene Zagreb u rekordnom roku.
Izgleda da polako nestaju razlozi za štopanje Ingre na smješnih 45 kn i da je konačno vrijeme da se vrati bar na 80 kn ili 100 što je trenutno fer vrijednost bez objave novih poslova ili ulaska strateškog partnera. Da se podsjetimo 100 kn je 15000 kn prije splita, a dinkecu je vrijedila 55000, a hipaćima još i više.

kolega svaka cast cista stotka od mene,a ja se pitam cemu danas promet preko 1,2milijuna kuna,a kako….vrijeme je da ingrica pusti malo kocnice….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

ljudi pao mi je osmjeh na lice i to nakon dugih 9 mj. idemo gore!!!!!!!

VOLIM VAS SVE pogotovo one hrabre koji su se drzali i drzali ali nisu pustili

A napokon neki pomaci kod ingre,mjesecima se drukalo na pad građevinaca,kao oni su out,a sad najednom boom…valjda su se svi panicari iskrcali,ocekujem stabilizaciju i rast ingre. Svaka cast vama koji ju niste dali za siću,ona vrijedi puno vise.

Clear a path,I'm goin home !


Bandić je upravo sada na HRT 1 izjavio …

push! push!

Maxmini
Jel ovo od pola na dole, mislim na ovo da je došlo vrijeme da se ingra vrati na vrijednosti 80kn ili 100kn, jel to rekao isto bandić na htv-u?:-D
***obrisano***

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

dozvola se morala izdati,po zakonu nemoze ici druga uporabna,alooo pa tko bi isao rusiti arenu,tolika lova ulupana i prekrasno zdanje,plus ameri zeleni…bit ce sutra zanimljivo..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Dodjoh
To si već napisao 5puta.nemoj više.
Daj radije izračunaj na koliko je sutra pozitivna blokada:-D

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Dodjoh
To si već napisao 5puta.nemoj više.
Daj radije izračunaj na koliko je sutra pozitivna blokada:-D


pa znam ali kad stalno potenciramo isto pitanje sam sam sebi vec kao papagaj…:-))nista necu prognozirati do otvorenja,neki to prepoznaju kao druk…znam da cu se sutra lijepo smjestiti i pratiti burzu s gustom…:-))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ingra-grad-ne-kupuje-arenu%2c-uporabna-dozvola-sljedeci-tjedan,41147.html

na 4300 sve prodajem...

al se ovdje razbacuje ciframa……80-100,izgleda da se na tim razinama jako kupovalo….mnogi cekaju izlaz …..tezak ce bit put…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close