INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Netko štopa.

IGH pustili s uzde
DLKV također

iz Ingre je najbolje izaći jer je ovo stravično [bye]

Ja ne izlazim, probiti ćemo mi tu blokadu, to su sigurno Hypići ( onaj napušeni Stojić i ekipa ) koji sve rade naopako [tongue]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Razumijem vašu ishitrenost, vašu želju za brzom zaradom, međutim, evidentno je (iako ne mogu pročitati vaš post) kako INGRA stoji zabetonirana.

Ne vidim što se može tako brzo promijeniti da ona odskoči.

A što se dna tiče, čuo sam ‘ljadu puta kako je dno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

DLKV 6%
IGH 10%
INGRA 2,4% [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

INGRa najniža 34,08 … danas cca 48 kn …
Nije da nismo baš rasli , ipak drugi građevinci imaju trenutno manje problema pa su rasli više…

Iako je ovdje dogovoreno da nećemo o više areni , ipak ne mogu se oteti dojmu
da će nas uporabna katapultirati na 60 kn….
Naime puno onih koji bi i kupili neusuđuje se jer ipak dozvolu treba i dobit
pored barijera (grad , IGH) a trenutno svi koji nisu u minusu na INGRi
i kad kupe izlaze već na 48+ jer zadovoljavaju se tim dobitkom bez rizika….

smanjuje se minus.......

ma o uporabnoj je glupo i pricati,normalno da ce se dobiti,tko bi isao rusiti arenu,dajte molim vas…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


ma o uporabnoj je glupo i pricati,normalno da ce se dobiti,tko bi isao rusiti arenu,dajte molim vas…

Točno, samo bolje je ne znati nego znati. Kod INGRE se još uvijek lupa po bidu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kupnja jača, samo što još nitko nema želju da lupa po asku, kao na IGH, koji vjerovatno raste zbog "špekulacija" o Pelješkom mostu. [cool] Trebali bi i mi ovdje "izmisliti" neku špekulaciju, tipa INGRA gradi nuklearku u Albaniji po cijeni od 10 milijardi dolara – izvor inf. nepoznat! http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3dcc33b1-7a9d-48fa-b49d-d601a04da0df&ref=investor
[shocked]


ma o uporabnoj je glupo i pricati,normalno da ce se dobiti,tko bi isao rusiti arenu,dajte molim vas…

Nitko je neće rušiti. Sigurno će se izdati uporabna dozvola. Samo je pitanje kome, Ingri ili BKSu?

Evo i za našu špekulaciju jedan link – samo što još nije naveden izvođač. Špekulacija kaže da će to biti INGRA – ajme alaj kupnja jača nakon ove špekulacije! [thumbsup
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/polancec-u-albaniji-dogovorio-gradnju-nuklearke!,41033.html

pocelo se izgleda lagano skidati i sa ask-a trejderi se izgleda iskrcali..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



ma o uporabnoj je glupo i pricati,normalno da ce se dobiti,tko bi isao rusiti arenu,dajte molim vas…

Nitko je neće rušiti. Sigurno će se izdati uporabna dozvola. Samo je pitanje kome, Ingri ili BKSu?
[/quote]
nije bitno komu,bitno je da ingra dobije novac za nju,koliko znam arena je u ingrinom vlasnistvu..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Kupnja jača, samo što još nitko nema želju da lupa po asku, kao na IGH, koji vjerovatno raste zbog "špekulacija" o Pelješkom mostu. [cool] Trebali bi i mi ovdje "izmisliti" neku špekulaciju, tipa INGRA gradi nuklearku u Albaniji po cijeni od 10 milijardi dolara – izvor inf. nepoznat! http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3dcc33b1-7a9d-48fa-b49d-d601a04da0df&ref=investor
[shocked]

Znaš već i sam kome ide taj posao kad je vlada umješana u to, ne može zaobići igh da ga hebeš

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close