INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će INGRA prijeći razinu od 50 kn po dionici, a onda uzlet…Arena će dobiti trajnu uporabnu dozvolu najkasnije do 15.04, a tada sjeda i 7,5 milijuna eura u blagajnu INGRE, a onda dolaze i poslovi u Iraku…posao stoljeća kako ga mediji nazivaju. Zato se mnogi sada i ukrcavaju i svaki dan je sve veća količina dionica u opticaju

Filija
Sorry je jučer je bila prilika al evo ti si odmah uzeo krajnosti, pa koliko je komada trženo na 43.50 ?
Ima dalekovod,atlantska,igh… Koje imaju svakodnevno puno više oscilacija.
A plus i da vidim mogučnost, ja nemam hrabrosti u ovom trenutku trejdati s ingrom pošto svaki dan može biti gotovo testiranje krova i skok od barem 20% u jednom danu.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Filija
Sorry je jučer je bila prilika al evo ti si odmah uzeo krajnosti, pa koliko je komada trženo na 43.50 ?
Ima dalekovod,atlantska,igh… Koje imaju svakodnevno puno više oscilacija.
A plus i da vidim mogučnost, ja nemam hrabrosti u ovom trenutku trejdati s ingrom pošto svaki dan može biti gotovo testiranje krova i skok od barem 20% u jednom danu.


previse ocekujes…..puno je dionicara u ingri….tko ce kupovati kasnije skupo?????? tko ce dizat cjenu????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kak to mislite ko će kupovati skupo? Pa Ingra na 100 kuna je badava. A kupovat će vam gospon oni koji sad gledaju i čekaju da se indikatori ohlade, a tak buju čekali do 100 i onda bu počeli kupovati.
Tak je uvek bilo, tak bude i sad.Isto kak cijena treba puno pasti da bi se povećal promet tak vam cijena mora i puno porasti da bi se povećal promet.To si zapamtite



Filija
Sorry je jučer je bila prilika al evo ti si odmah uzeo krajnosti, pa koliko je komada trženo na 43.50 ?
Ima dalekovod,atlantska,igh… Koje imaju svakodnevno puno više oscilacija.
A plus i da vidim mogučnost, ja nemam hrabrosti u ovom trenutku trejdati s ingrom pošto svaki dan može biti gotovo testiranje krova i skok od barem 20% u jednom danu.


previse ocekujes…..puno je dionicara u ingri….tko ce kupovati kasnije skupo?????? tko ce dizat cjenu????
[/quote]
netko veci puno ih je skoro u svim dionicama…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Kak to mislite ko će kupovati skupo? Pa Ingra na 100 kuna je badava. A kupovat će vam gospon oni koji sad gledaju i čekaju da se indikatori ohlade, a tak buju čekali do 100 i onda bu počeli kupovati.
Tak je uvek bilo, tak bude i sad.Isto kak cijena treba puno pasti da bi se povećal promet tak vam cijena mora i puno porasti da bi se povećal promet.To si zapamtite

Ne bih se složio da je INGR-a na 100 kn badava, evo sad je "akcija" na 47, pa ne ide k’o "halva". [smiley]
Osobno bih, nakon dužeg vremena ušao u jednu građevinsku dionicu, ali kako se kaže, ko se jednom opeče, puše i na hladno.

sutra je novi dan.


Kak to mislite ko će kupovati skupo? Pa Ingra na 100 kuna je badava. A kupovat će vam gospon oni koji sad gledaju i čekaju da se indikatori ohlade, a tak buju čekali do 100 i onda bu počeli kupovati.
Tak je uvek bilo, tak bude i sad.Isto kak cijena treba puno pasti da bi se povećal promet tak vam cijena mora i puno porasti da bi se povećal promet.To si zapamtite

malo se previse razbacujes ciframa…..100 kn……di je to……. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovdje upišite svoj komentar…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Je gospon inverter, tak su prije deset dana kad je IGH bil na 1500 kuna, rekli 3000, pa di je to.
Ne znam ak ste gledali al vam je sad IGH na 2600

Pa istina da se s ingrom nikad nezna, al istina je da je igh skočio za 80%, i ako se uzme vrijednost dionica od up-a do down-a ingra je trenutno jedan od največih gubitnika na našoj burzi.
Pa mislim da trenutna cijena nije relana,i da bi morala ići puno više, al sačekat ćemo još par dana pa vidjeti reakciju na to konačno okončanje trakavice oko arene.

Za danan bi bilo dobro održati se na vrijednostima 47,48kn jer 50kn nam je još za danas nedostižno, to bi praktički trebala značiti blokada,ili rast preko 9%.

idući tjedan će bit bolje...


Je gospon inverter, tak su prije deset dana kad je IGH bil na 1500 kuna, rekli 3000, pa di je to.
Ne znam ak ste gledali al vam je sad IGH na 2600

Isto tak je prije mjesec i pol dana bila 3600, pa di je to

Pa dajte ne lupetajte

Netko štopa.

IGH pustili s uzde
DLKV također

iz Ingre je najbolje izaći jer je ovo stravično [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close