INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Governor
Imaš članak na index.hr
Kažu rutinska kontrola al će ga zadržati u bolnici.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Hebeš dionicu koja se muči 10dana da naraste par kuna, a onda sve to ispusti u pola sata. Neznam što drugo reći, jasno mi je da nitko ništa ne piše,svima je već puna kapa ingre.

idući tjedan će bit bolje...

Nema ništa preko noći. Nisu sve dionice IGH ili DLKV. Neke su manje likvidne i manje volatilne, ali to ne mora nužno značiti nešto loše.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ako nisi daytrader,to te ne bi uopće trebalo dirat.
a da ide na živce …ide ,jako,zato bolje ne buljit u ekran.
mislim da cemo se crobex na zelene grane kad apsolutno svi burzovni indexi budu vec 50-60 posto u plusu od sada.jer nasi su ljudi panejvi.nece on kupiti sada kad je jeftino.kupit ce kad kupe stranci i napucaju index kojih 150 posto gore.onda ce cijena biti odlicna.i opet ce panjevi spusiti pare.i svi ce biti krivi osim njih samih

Good artists copy. Great artists steal.

Sorry al mislim da ingra nije dionica za daytradere. Ajde zadnja dva dana ima nekog prometa i skokova cijena. Al probaj ući i izaćí s 500-1000 komada na istoj il sličnoj cjeni. Pa uračunaj proviziju brokera.Da uhvatiš dno i vrh
jedva uhvatiš za burek.
Unaprijed svim panjevima hvala na ocjeni 1%.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Polančec ugovorio gradnju nuklearke u Tirani

Nakon današnjeg posjeta potpredsjednika Vlade Damira Polančeca Tirani posve je sigurno da će Hrvatska i Albanija zajedno graditi nuklearnu elektranu.
Polančec je, naime, sa Salijem Berishom, albanskim premijerom, dogovorio da će se do kraja travnja potpisati Memorandum o razumijevanju između našeg ministarstva gospodarstva i albanskog. On će biti temelj za osnivanje zajedničke desetočlane radne skupine koja će nastaviti razgovore i ministarstvima obiju zemalja pripremiti podlogu za odluke o gradnji nuklearke.
– I jedna i druga strana vide regionalno značenje ovog projekta – piše u priopćenju Ministarstva gospodarstva. Ovaj je dogovor postignut pošto je premijer Sanader za bilateralna susreta prošlog mjeseca s premijerom Berishom otvorio temu o zajedničkoj gradnji nuklearke. Ona bi bila na albanskom teritoriju, što Hrvatskoj odgovara, a Albanci su zasigurno zainteresirani za podjelu troškova pri gradnji.

Deca,kaj mislite ko bi mogel dobit taj posel? I meni se čini,bik mamicu [thumbsup]


Sorry al mislim da ingra nije dionica za daytradere. Ajde zadnja dva dana ima nekog prometa i skokova cijena. Al probaj ući i izaćí s 500-1000 komada na istoj il sličnoj cjeni. Pa uračunaj proviziju brokera.Da uhvatiš dno i vrh
jedva uhvatiš za burek.
Unaprijed svim panjevima hvala na ocjeni 1%.

Potpisujem ovo gore. Ovdje je stvar kontroliranog dokupa, i to vrlo sofisticiranog, koji trejderima ne ostavlja puno mjesta. Skraćeno rečeno – netko veći se nakrcava i to vrlo mudro! [sealed]


Sorry al mislim da ingra nije dionica za daytradere. Ajde zadnja dva dana ima nekog prometa i skokova cijena. Al probaj ući i izaćí s 500-1000 komada na istoj il sličnoj cjeni. Pa uračunaj proviziju brokera.Da uhvatiš dno i vrh
jedva uhvatiš za burek.
Unaprijed svim panjevima hvala na ocjeni 1%.

…danas je bilo velike prilike 43.50-48…uffff dobra zaradica sa cca 1000 kom a i sa 500, a tako i neki dan…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Slažem se da je danas bila prilika za DAYTRADE na svim graditeljima!
Moglo se uloviti 5-10% bez veće muke!



Sorry al mislim da ingra nije dionica za daytradere. Ajde zadnja dva dana ima nekog prometa i skokova cijena. Al probaj ući i izaćí s 500-1000 komada na istoj il sličnoj cjeni. Pa uračunaj proviziju brokera.Da uhvatiš dno i vrh
jedva uhvatiš za burek.
Unaprijed svim panjevima hvala na ocjeni 1%.

Potpisujem ovo gore. Ovdje je stvar kontroliranog dokupa, i to vrlo sofisticiranog, koji trejderima ne ostavlja puno mjesta. Skraćeno rečeno – netko veći se nakrcava i to vrlo mudro! [sealed]
[/quote]

..ne bih se složio u tome…mislim da taj veliki nemože kontrolirati ako je potražnja tolika da je neko spreman dizati, kao sa lledom i IGH…a i količine su smiješne, pa više bi im išlo na proviziji nego da odma kupe sve do 50-60…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




Sorry al mislim da ingra nije dionica za daytradere. Ajde zadnja dva dana ima nekog prometa i skokova cijena. Al probaj ući i izaćí s 500-1000 komada na istoj il sličnoj cjeni. Pa uračunaj proviziju brokera.Da uhvatiš dno i vrh
jedva uhvatiš za burek.
Unaprijed svim panjevima hvala na ocjeni 1%.

Potpisujem ovo gore. Ovdje je stvar kontroliranog dokupa, i to vrlo sofisticiranog, koji trejderima ne ostavlja puno mjesta. Skraćeno rečeno – netko veći se nakrcava i to vrlo mudro! [sealed]
[/quote]

..ne bih se složio u tome…mislim da taj veliki nemože kontrolirati ako je potražnja tolika da je neko spreman dizati, kao sa lledom i IGH…a i količine su smiješne, pa više bi im išlo na proviziji nego da odma kupe sve do 50-60…
[/quote]
Ne pričam da se radi o jednom danu, ova situacija već traje više tjedana. U biti današnja cijena je identična cijeni od prije 1 mjesec, a u tom razdoblju je protrgovano 227 531 kom. što je preko 9 milijuna kuna. [undecid]

netko ceka ocito dozvolu za arenu pa se krca…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close