INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega lima vam je izvukao članak iz zakona u kojem stoji da privremena dozvola može biti izdana samo jednom i to na 3mj.
Drugo je što bi bandić da se ona produžuje sljedečih 27godina pa da nemora platiti arenu.

Znači ključ u bravu íli trajna dozvola.
Pa da više zaključimo raspravu o tome dok ispitivanje stabiliteta završi.
TKO SPOMENE PRIVREMENU DOZVOLU MAGARAC!:-D

kolega,slazem se…mogla bi nasa ingrica za koji dan malo jace skoknuti iako sam i s ovim jako zadovoljan…:-)))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Napokon mali pritisak i na banderasa. Uskoro se nastavlja sezona koncerata u Areni, rukometaši bi Ligu prvaka, ima se što za ponuditi… ne može se toliko dugo bacati lopta u aut.

What we've got here is a failure to communicate...

grad je puno dobio arenom,


Napokon mali pritisak i na banderasa. Uskoro se nastavlja sezona koncerata u Areni, rukometaši bi Ligu prvaka, ima se što za ponuditi… ne može se toliko dugo bacati lopta u aut.
u pravu ste kolega ,grad ce jako puno dobiti arenom vidite samo koje velike zvijezde se najavljuju…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Za ekipu koja se vadi na Arenu:

1) zar vi stvarno mislite da je trenutna cijena zbog nedobivanja te dozvole?
2) zar vi ozbiljno rasporavljate o bankrotu? [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Jeste se raspištoljili. Ajmo ozbiljne teme. Promet je i dalje premali. O čemu fondovi mozgaju?

What we've got here is a failure to communicate...


Jeste se raspištoljili. Ajmo ozbiljne teme. Promet je i dalje premali. O čemu fondovi mozgaju?

a tek kad se oni ukljuce koji ce tad koncert biti:-)))ima sve da se prasi.neces stici kupiti:-))kolega moramo se malo i zezati ipak je nekako lijep dan iza nas a sutra bi lako mogao biti i jos ljepsi;-))kolega evo stotka od mene onak zato sta si izabrao dobru dionicu:-))

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Ovo je još debelo debelo ispod razina koje će meni vratiti osmjeh na lice. A danas se moramo i tome veseliti. 🙁 Budem se ponovno uključio na forum za pola godine.

What we've got here is a failure to communicate...

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=70940

Dobro jutro!
Ingra je s dna od 34kn na +38%, igh s dna od 1450kn na +60%.
Tako da ima još prostora za dobar rast kod ingre.
Al danas očekujem mrtvilo. Barem do otvaranja us tržišta. Prosječna cijena je dosta niska pa ingra ako otvori gdje je jučer stala već je 4% u plusu.
Prognoza na kraju dana: 47,50kn
A vaša?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Dobro jutro!
Ingra je s dna od 34kn na +38%, igh s dna od 1450kn na +60%.
Tako da ima još prostora za dobar rast kod ingre.
Al danas očekujem mrtvilo. Barem do otvaranja us tržišta. Prosječna cijena je dosta niska pa ingra ako otvori gdje je jučer stala već je 4% u plusu.
Prognoza na kraju dana: 47,50kn
A vaša?

Ja mislim da se zatvara na preko 50 kn. Ali to je moje skromno mišljenje. Treba pitati MartinaDW kojeg već par dana nismo čuli (od onih baljezgarija). On ipak NAJBOLJE zna.



Dobro jutro!
Ingra je s dna od 34kn na +38%, igh s dna od 1450kn na +60%.
Tako da ima još prostora za dobar rast kod ingre.
Al danas očekujem mrtvilo. Barem do otvaranja us tržišta. Prosječna cijena je dosta niska pa ingra ako otvori gdje je jučer stala već je 4% u plusu.
Prognoza na kraju dana: 47,50kn
A vaša?

Ja mislim da se zatvara na preko 50 kn. Ali to je moje skromno mišljenje. Treba pitati MartinaDW kojeg već par dana nismo čuli (od onih baljezgarija). On ipak NAJBOLJE zna.
[/quote]

Ili Stojića iz Hypa …. [lol] [lol] [lol]

smanjuje se minus.......

[/quote]
Ja mislim da se zatvara na preko 50 kn. Ali to je moje skromno mišljenje. Treba pitati MartinaDW kojeg već par dana nismo čuli (od onih baljezgarija). On ipak NAJBOLJE zna.
[/quote]

i ja se nadam 50-tki……al mogli bi već ujutro u blokadu…

New Report

Close