INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stojić je svojim dosadašnjim analizama pokazao koliko zna i tako treba cijeniti i sve ostale njegove analize. U ovako čudnim vremenima dovoljno je samo jedan od parametara krivo pretpostaviti pa da rezultat analize ispadne katastrofičan, kao što je to sada sa Ingrom.
Ne vjerujem da je netko zaradio slušajući stojića. Prema tome ko voli nek izvoli, ali ja ću suprotno od njega. Isplati se.


Stojić je svojim dosadašnjim analizama pokazao koliko zna i tako treba cijeniti i sve ostale njegove analize. U ovako čudnim vremenima dovoljno je samo jedan od parametara krivo pretpostaviti pa da rezultat analize ispadne katastrofičan, kao što je to sada sa Ingrom.
Ne vjerujem da je netko zaradio slušajući stojića. Prema tome ko voli nek izvoli, ali ja ću suprotno od njega. Isplati se.

Jasno da nitko nije zaradio slušajući Stojićeve analize, ali zato su mnogi izgubili! Naročito oni koji su kupovali INGRU po 60 000,00 kn pa naviše, nadajući se kako po Stojićevoj analizi to vrijedi najmanje 72 000,00 kn.

neki ljudi po razmišljanjima nezaslužuju upravljati seoskim imanjem a kamoli vlastitim portfeljem.
meni mediji informiranja služe isključivo da vidim kako tržište reagira pa ja u kontru.
zato nevjerujem nikakvim analitičarima i kvaziinvestitorima već zdravom razumu i brojevima.
što uopće slušate ljude kojima je u interesu kupiti dionicu što je jeftinije moguće odnosno ostvariti što veći profit.

Nauči gubiti ili odustani!!!

ZAŠTO BI NEKE HRVATSKE DIONICE USKORO MOGLE PORASTI 50 – 100%
Zanimljiva analiza koja škaklja maštu!
http://eclectica.blog.hr/

Pitanje.
1. Postoji li itko tko misli da ovakve analize mogu biti objektivne.
2. Koja je svrha ovih analiza, tj. gdje Hypo i slični analitikanti vide korist od analize, osim naravno manipulacije cijenom?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Mislim da što hipo í stojić mislili nije vrijednó spomena i da oni nisu ingru doveli na vrijednosti na kojim je sada. Možda je nastoje zadržati nisko iz kojih razloga neznam.
A o rastu 50%-100% pa rođo ingra je na 40 kuna. Kad bi se vratila na pola što je vrijedila nekad trebala bi rasti 500%.
OPET NITKO NE PIŠE NIŠTA KONKRETNO VEZANO ZA INGRU uključujući i mene. Stranice teksta a niš pametna za pročitati.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


ZAŠTO BI NEKE HRVATSKE DIONICE USKORO MOGLE PORASTI 50 – 100%
Zanimljiva analiza koja škaklja maštu!
http://eclectica.blog.hr/

Puste želje, a argumenata nigdje….

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=68226

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=67816

Ovdje upišite svoj komentar…

bit će bolje................

dali je slucajno stigla analiza od gospode iz hipa u vrijeme kad su hrvatsku posjetilo izalanstvo iz kurdistana,gdje bi ingra trebala biti ukljucena u projekt gradnje bolnica projekt vrijedan 185 milijuna dolara koji bi se trebao popeti s dodatnim opremanjem do 500 milijuna….dali itko ima program poslovna hrvatska,ako ima neka pogleda koliki je bio rast ingre u 2007 i 2008 dok su 2007 ingrin rast 2007 je 68% neznam koja se tvrtka mogla pohvaliti s tim….nasi gradjevinari nikad nisu aut..i za juge 40godina su gradili po rusiji, sjevernoj africi ,bliskom istoku pa i zapadnoj europi grade sad a gradit ce i u buduce zato analize is hipa ne shvacam ozbiljno,koje se druge grane osim gradjevinskih mogu pohvaliti ugovorima koji se mjere u milijardama kuna???gradjevina nam je najjaci izvozni proizvod uz turizam…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


dali je slucajno stigla analiza od gospode iz hipa u vrijeme kad su hrvatsku posjetilo izalanstvo iz kurdistana,gdje bi ingra trebala biti ukljucena u projekt gradnje bolnica projekt vrijedan 185 milijuna dolara koji bi se trebao popeti s dodatnim opremanjem do 500 milijuna….dali itko ima program poslovna hrvatska,ako ima neka pogleda koliki je bio rast ingre u 2007 i 2008 dok su 2007 ingrin rast 2007 je 68% neznam koja se tvrtka mogla pohvaliti s tim….nasi gradjevinari nikad nisu aut..i za juge 40godina su gradili po rusiji, sjevernoj africi ,bliskom istoku pa i zapadnoj europi grade sad a gradit ce i u buduce zato analize is hipa ne shvacam ozbiljno,koje se druge grane osim gradjevinskih mogu pohvaliti ugovorima koji se mjere u milijardama kuna???gradjevina nam je najjaci izvozni proizvod uz turizam…..

Na forumu su Stojića davnih dana prokužili i njegove analize služe samo za ismijavanje, ali na žalost nisu svi investitori na forumu i njegove analize se mogu pročitati na različitim portalima koji tu analizu prenose gdje ta analiza ima drugačiji utjecaj kod novih ili potencijalnih dioničara, pa ako se netko upeca super.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close