INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

G. Stojic isto tako zna da ako je radio valuaciju prije godinu dana i danas a nije mijenjao previse sales vec koliko vidim samo radni kapital to nije moglo imati efekt 10X.
Nikako.

MOlio bih izracun njegov od prije godinu dana gdje kaze da je na 50K podcijenjena

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

E moj Stojiću tko li tebi i zašto daje "masnu" plaću? Vaših analiza postidio bi se i "prvačić" iz magareće klupe. Odoste vi iz krajnosti u krajnost! [tongue]



http://www.seebiz.eu/hr/analize/haab-fer-vrijednost-dionice-ingre-35-kuna,40455.html

Kad je god hipo radio analizu cijena dionica je padala .Ovo je prvi put da je po njima jedna dionica precjenjena …..nije li to znak za ….buy….!?

Točno tako. Buy na kub.

[/quote]

Ma kakav buy signal, ja znam da bi se vi ko i ja najradije riješili ingre. al vam je niska cijena, ja sam iskrcao jedan dio,što mi je ulaz bio na 36kn. A za ostatak ću ipak pričekat kraj mjeseca. Svi su ogorčeni, al se boje reći i jedne rijeći kontra ingre,valjda se boje da će njihove rijeći na forumu utjecati na njenu cijenu.
A bit će bolje,kad igh bude na 3000 mi možda dodirnemo 50kuna, bit će to prava fešta.
tako ti je to moj rođo.
Aonaj zdenko antunović je izjavio na htv-u kako ovaj tjedan završavaju radovi,i bit će ishodovana stalna uporabna. Istina neću ga još pljuvati,nije kraj tjedna. al zato sutra hoću!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Evo za kolegu Bluemana

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Ovdije je danas trebala neka dobra vijest …. iz uprave , koja je
totalno izgubila kompas …… ili glavu …..

Bilo kakva vijest danas i jučer bi dovela do 44-45 kn – blokade …..

Ovi čekaju da EU i USA budu padale pa da nam priopće da imaju posla …..pa da i mi opet ruknemo …
opet ……….jer tad je svejedno kakve su vijesti ……..

Jedino logično po meni je to da upravu k… boli za cijenom dionice ,za male dioničare
ali mislim da će i njih kazna stići – naravno da iza rasta ide korekcija lagana a kako mi
rast nismo niti odradili više 30 kn i nije dno ……
A nijgore što takav scenario sve nas pogađa a ne samo bezglavu upravu…..
Nesposobnu da ili ne to nemogu reći , skoro vrijeme će pokazati …
Meni je minus uz stalni dokup (kad imam keša,i izlazak iz drugih dionica) cca 48% …

smanjuje se minus.......

Nemam ingru, ali nebitno.
Nevjerojatno je kako ta hypo ekipa radi analize i neke procjene, tko ih ipak plaća za takva smeća…
Ali samo bi napomenuo da su ovakvu sličnu analizu odradili negdje oko onih 500 kn za atlantsku s targetom od 475 kn, tako da je po meni ovo snažan buy signal…

"these fat arrogant overpaid overfed overpriviliged overindulged white-collar business-criminal asshole c..ksuckers"


Ovdije je danas trebala neka dobra vijest …. iz uprave , koja je
totalno izgubila kompas …… ili glavu …..

Bilo kakva vijest danas i jučer bi dovela do 44-45 kn – blokade …..

Ovi čekaju da EU i USA budu padale pa da nam priopće da imaju posla …..pa da i mi opet ruknemo …
opet ……….jer tad je svejedno kakve su vijesti ……..

Jedino logično po meni je to da upravu k… boli za cijenom dionice ,za male dioničare
ali mislim da će i njih kazna stići – naravno da iza rasta ide korekcija lagana a kako mi
rast nismo niti odradili više 30 kn i nije dno ……
A nijgore što takav scenario sve nas pogađa a ne samo bezglavu upravu…..
Nesposobnu da ili ne to nemogu reći , skoro vrijeme će pokazati …
Meni je minus uz stalni dokup (kad imam keša,i izlazak iz drugih dionica) cca 48% …

pa ne znam bas da ih zaboli …imaju oni iprevise dionica unutra…

Good artists copy. Great artists steal.

A zašto nešto nekažu da umire male dioničare ….
J. Radić bar objavi tu i tamo neki interviju , Emil takoreći stalno umiruje svoje
a ovi apsolutno ništa …..
Ovi su bahati ….bezobrazno bahati …..

smanjuje se minus.......

Ne smeta me toliko sto su rekli da je 35 kuna, svejedno.
Smeta me fusiranje koje rade.

Rast od 1.45% u buducnosti je realan pad od 0.7% jer su radili sa niminalnim cashflowovima.
Cisto sumnjam da Balgac zna drugacije raditi.
I danas raditi sa jednom diskontnom stopom je totalno krivo.

Ako imaju veliki dug onda bi trebali imati nizi wacc, barem za 5 godina ako ne i ranije jer se spreadovi smanjuju.

To me smeta.
Bahatost Balgaca i glupost Stojica.

POkopali su se sa ovom analizom jer da nesto 10X manje vrijedi u godinu dana je losa procjena vrijednosti u originalu.

Amen.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ja ću sutra kupiti malo Ingre. Baš zbog onog tikvana HAAB-a.hihi sjećam se kad je reko za ATPL 400, a za par tjedana eto je na 800

I'LL BE BACK

Ocita perfidno pokvarena igra Stojica koji glumi mangupa.Dovoljno je pogledat u TOP10 i imate sta i vidit.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa

1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 737.550 9,83 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 488.342 6,51 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5,81 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 368.850 4,92 Osnovni račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.D. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 348.356 4,64 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 233.700 3,12 Skrb. račun
9. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77 Osnovni račun
10. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D.

Ocito je da se zele dodatno nakrcat da smanje prosijek a za mene ocito BAY SIGNAL [thumbsup]


ja ću sutra kupiti malo Ingre. Baš zbog onog tikvana HAAB-a.hihi sjećam se kad je reko za ATPL 400, a za par tjedana eto je na 800

Ja sam danas kupio 1000 komada čim je izašla njegova procjena, taj čovjek je sramota Hrvatske.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close