INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro radi blokada na ingri. Skriveni nalog. Al malo je previsoko za ingru. Treba to spustit na 40kn. Nisu ingraši naučeni na ove nagle skokove. Čitava kuna od jutros.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kad gledam ove luđačke rastove po +15% i blokade na svim građevinarima (osim na INGR) ne znam bih li se smijao ili plakao. Da je INGR zajebala s Arenom, jest, ali da zato treba biti toliko kažnjena je krajnje apsurdno! Pa nije to neki d.o.o. osnovan pred godinu dana nego jedan od naših najjačih građevinara!
Ostane li danas UP trend na građevincima, i INGR će u + blokadu pa kud puklo, makar je ja stjerao [lol]
Ako je mogao IGH s 1500 na 2150, onda može i Ingra na 50 kn [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Dobro radi blokada na ingri. Skriveni nalog. Al malo je previsoko za ingru. Treba to spustit na 40kn. Nisu ingraši naučeni na ove nagle skokove. Čitava kuna od jutros.

Ja mislim da bi ingra dan mogla završiti na visokih 41,50kn

idući tjedan će bit bolje...

Evo HAAB objavila target price za ingru od 35kn… interesantno je da je toliko cjenjena DCF metoda ukazala na target od 22 kn… Kad se samo sjetim postova od gospodina plavog i DCF metode… [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/haab-fer-vrijednost-dionice-ingre-35-kuna,40455.html

Kad je god hipo radio analizu cijena dionica je padala .Ovo je prvi put da je po njima jedna dionica precjenjena …..nije li to znak za ….buy….!?

na 4300 sve prodajem...


http://www.seebiz.eu/hr/analize/haab-fer-vrijednost-dionice-ingre-35-kuna,40455.html

Kad je god hipo radio analizu cijena dionica je padala .Ovo je prvi put da je po njima jedna dionica precjenjena …..nije li to znak za ….buy….!?

Točno tako. Buy na kub.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Molio bih gospodina Dinku Novoselca da nam pojasni kojom je on metodom došao do 400 kuna.

Puno hvala.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

koji smradovi…..šta nisu upozorili ekipu iz mirovinskih na ovakvo stanje prije kojih godinu dana .
smrad do smrada u smrdljivoj državi.

Good artists copy. Great artists steal.

Pouka iz navedenog članka je: Hypaći se žele ukrcati! [cool]

Napokon BUY signal, ova đubrad iz HAAB (na čelu sa Stojićem) laže kad zine. U prilogu članak kada su u 11. mj. 2007 preporučali kupnju ingre na 56.000kn (373kn) i imali ciljanu cijenu od 72.000kn (480kn).

Fuj odvratno!

Meni je ovo BUY signal , tupavci vjerojatno nisu stigli u IGH pa sad traže gdje da ulete.

Sve je ovo,nazalost jedna prljava igra iza koje stoje Jure Radić i njegova svita.Ovo je dokaz koliko je nase trziste ne transparentno,na kojemu pravo na bussines ima jedino ako si politicki podoban.Vec se odavno vodi "rat " ili medju gradjevinarima a pogotovo izmedju INGR-e i IGH.Siguran sam da se niti javni WC u zagrebu nemoze napraviti a da projekat nije napravio ili se barem okoristio netko iz IGH.To je jos jedan dovoljan dokaz kolika smo mi politicko-zatvorena drzava.
Trenutno neposjedujem niti IGH,niti INGR-u

Trazio sam taj clanak, sickboy, hvala.
Ovime je Stojic izgubio bilo kakav krediilitet kod mene.
U godinu dana se nemoze valuacija promijeniti 10X, jednosavno nemoze.

G. Stojic zna kako se radi senzitivnost kod valuacije i kako se prije godinu dana moglo napisati da je vrijednost e.g 20,000 kuna ukiliko bude problema sa radnim kapitalom.

Bacio sam pogled na valuaciju, navecer cu je cijelu izresetati.
Vec vidim ogromne grjeske..

Danas se nesmije koristiti jedna diskontna stopa vec dvije (jedna za perpetuity, jedna za danas9
Ako mu je terminal growth 1.45% to je ustvari terminal pad jer je nizi od inflacije a radi se o nominalnim iznosima.

MOzda mu je ovo Balgac nabrzinu pripremio ali sumnjam..

Da nema gresaka rekao bih nesto ali ima, i to velikih.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close