INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Taman je došla na odogovarajuću (poštenu) cijenu. Neće valjda sad propasti?


Nemože past još Puno nikako , jer Vi svi koji prodajete na 40 kn – eto vas
po 36-37 kn unutra opet ….
U ovoj dionici u plusu nije ni Katolička crkva….
Uostalom zašto ja jedini trenutno pozivam da se neprodaje , jedina budala na braniku
pa i ja sam nezadovoljan ovom upravom i njihovim ponašanjem
prema malim ulagačima , prvo splitanje (navlakuša malih) pa onda
preskupa dokapit. , pa uporabna itd….a sa cijenom pogotovo …

Gdje su ovi nestali MR.Blue , Matrix , Plavi ??’
Da napišu nešto pametno …..[lol]


E to je ono što je najsmješnije.Kada je bila u žiži događanja i kad se je vidilo da nešto ne klapa kako treba u Ingri onda su svi koji su mislili drugačije i izražavali sumnju bili napadani(pa čak i na drugim temama)
A sada kada je cijena i previše zatučena sada ekipi nigdje ni traga [bye]
To je dobra škola za buduće čisto da se zna..

sijem žito raste grahorica


Nemože past još Puno nikako , jer Vi svi koji prodajete na 40 kn – eto vas
po 36-37 kn unutra opet ….
U ovoj dionici u plusu nije ni Katolička crkva….
Uostalom zašto ja jedini trenutno pozivam da se neprodaje , jedina budala na braniku
pa i ja sam nezadovoljan ovom upravom i njihovim ponašanjem
prema malim ulagačima , prvo splitanje (navlakuša malih) pa onda
preskupa dokapit. , pa uporabna itd….a sa cijenom pogotovo …

Gdje su ovi nestali MR.Blue , Matrix , Plavi ??’
Da napišu nešto pametno …..[lol]

Što će ti drugi govoriti što da radiš. Osobno dokupljujem jer je sad vrijeme za povoljan dokup. Kad se riješi situacija sa Arenom sigurno cijena neće biti sadašnjih 40 kuna.
Uostalom priča sa Tehnikom i Igh-aom je najbolji pokazatelj da se insajderi krcaju dok su svi u strahu.
Ne bi me iznenadilo da je i ovdje o tome riječ.
Iako biti će teško sutra kupovati po 40 kuna.

Misliš sutra ko sutra il sutra ko budučnost?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Siguran sam da će se sa INGROM dogoditi ubrzo nešto slično kao i sa IGH dannas. Ingra je pred dobivanjem posla stoljeća u Iraku, upravo sada boravi delegacija te zemlje u Hrvatskoj i primit će ju i predsjednik RH.
Još k tome kada dobije trajnu uporabnu dozvolu.A i oporavak dionica na američkim burzama ide u prilog tezi da je ovaj jeftini šoping ove kvalitetne dionice završio i dionica ide gore prema 80-100kuna


E to je ono što je najsmješnije.Kada je bila u žiži događanja i kad se je vidilo da nešto ne klapa kako treba u Ingri onda su svi koji su mislili drugačije i izražavali sumnju bili napadani(pa čak i na drugim temama)

Izgleda da se u utrci sa Slavkom, Raikkonen zabio u stup [bye]

I'LL BE BACK



E to je ono što je najsmješnije.Kada je bila u žiži događanja i kad se je vidilo da nešto ne klapa kako treba u Ingri onda su svi koji su mislili drugačije i izražavali sumnju bili napadani(pa čak i na drugim temama)

Izgleda da se u utrci sa Slavkom, Raikkonen zabio u stup [bye]

[/quote]
Hehe vjeruj mi sjetio sam se toga kada je kolega spomenuo Plavog.
Mislio sam i naći tu poruku i "oživit"je ponovno na forumu ali sam odustao.
Da ne ispadnem zlopamtilo..

sijem žito raste grahorica




E to je ono što je najsmješnije.Kada je bila u žiži događanja i kad se je vidilo da nešto ne klapa kako treba u Ingri onda su svi koji su mislili drugačije i izražavali sumnju bili napadani(pa čak i na drugim temama)

Izgleda da se u utrci sa Slavkom, Raikkonen zabio u stup [bye]

[/quote]
Hehe vjeruj mi sjetio sam se toga kada je kolega spomenuo Plavog.
Mislio sam i naći tu poruku i "oživit"je ponovno na forumu ali sam odustao.
[/quote]

Nema potrebe. Neke provale ostaju vječne. IT’S OK… kibidabi [lol]

I'LL BE BACK


Siguran sam da će se sa INGROM dogoditi ubrzo nešto slično kao i sa IGH dannas. Ingra je pred dobivanjem posla stoljeća u Iraku, upravo sada boravi delegacija te zemlje u Hrvatskoj i primit će ju i predsjednik RH.
Još k tome kada dobije trajnu uporabnu dozvolu.A i oporavak dionica na američkim burzama ide u prilog tezi da je ovaj jeftini šoping ove kvalitetne dionice završio i dionica ide gore prema 80-100kuna

Prekjučer sam na komentarima upozorio na arapske posijete i da treba budno pratiti građevinare i energetičare
Izaslanstvo Iraka će primiti i premijer i predsjednik i još poneki, a kada se čuje tko sačinjava izaslanstvo onda će neke stvari biti puno jasnije!
Ingra je u ovome procesu jednostavno nezaobilazna!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Živio ti meni rođo.nego Jesu ti iračani već tu?
Mislim da se radi o dokapitalizaciji. Al ne ingre već države Hrvatske.
Jel nose aktovke- pomogo bog.
Idu 4 šeika u bjelom a sanader,polančec,milanović,kosorica… na koljenima za njima. A jedan prokomentira da je to vidio na rukometnom prvenstvu u ingrinoj dvorani da tako hrvati slave pobjedu.
Loše u cjeloj priči još ne shvačaju da ih ovi mole para a dobro- ČULI SU ZA INGRU.
Nego kad stiže na naplatu taj kredit od dvorane,debelo smo u 3mj. Jedan kolega je spomenuo 20.3. i neku blokadu.
Svi skupa bubetamo i nagađamo ima li itko bilo kakvu informaciju o ingri? Pa od tamo ništa nije procurilo već odavno.
Plavome želim brz oporavak i da se što prije vrati jer sezona f1 uskoro starta.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Prekjučer sam na komentarima upozorio na arapske posijete i da treba budno pratiti građevinare i energetičare
Izaslanstvo Iraka će primiti i premijer i predsjednik i još poneki, a kada se čuje tko sačinjava izaslanstvo onda će neke stvari biti puno jasnije!
Ingra je u ovome procesu jednostavno nezaobilazna!

Čitam tu već mjesec dana kako će INGR svaki čas gore, kako je samo pitanje dana, ali stvarnost to svaki dan demantira. Rast bih volio jer sam dosta natrpan ovom dionicom, ali za rast trenutno ne vidim nikakav poseban razlog. IGH i THNK su skočili jer su u konzorciju (kojem je na čelu Konstruktor) koji je dobio posao gradnje autoceste u CG. Ingra nije dobila nikakav novi posao i još se uvijek muči hoće li i kada dobiti uporabnu dozvolu za Arenu, a Ingra do kraja mjeseca mora iskeširati desetine milijuna banci za ratu kredita. Ako ne bude dozvole, Bandić neće platiti, a onda je moguće sve, pa i blokada računa Ingre o kojoj su neki ovdje pisali. Zato pustite te priče o arapskim posjetima itd. jer od toga kruha nema, samo navlačite nove drhtave ručice unutra koje će za 2 dana početi tući po bidu kad vide da se ništa novo ne događa.
Ingra mora naći pod hitno strateškog partnera da se završi ova agonija.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ma ja vjerujem da će se izvuči…..al da su zahebali sa arenom …jesu
i da nisam u ovoj dionici poželio bih im stečaj od srca. jer zbog takvih papaka koji ne ispunjavaju svoje obveze kako se spada ,a sve dobrano prenaplačuju , država nam i je u banani.
da je arena napravljena prije 2 godine dok je bilo love na bacanje zar mislite da bi se išta prepravljalo i dorađivalo.

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close