INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


blokada sa 20.03.2009

šta blokada? zbog rasta ili pada cijene?! otkud ti znaš dal će INGR rasti ili padati??

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

Valjda misli na blokadu računa Ingre? Nije valjda dotle došlo?

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Ne znam za blokadu računa, ali se na areni još uvijek radi. Trenutno su gore četiri dizalice.

jesu ga sfušali…..
no vidimo da tu ima i ostalih problema (sud). normalna firma trebali je proteklih godina ,dok je bilo love, napraviti rezervacije sredstava za ove današnje presude,jer su vjerojatno znali da će izgubiti spor.pitanje je da li je i ovdje slučaj ?

Good artists copy. Great artists steal.

Postoji rezervacija sredstava za tu presudu. Već davno je to prokomentirano na forumu.

What we've got here is a failure to communicate...


jesu ga sfušali…..
no vidimo da tu ima i ostalih problema (sud). normalna firma trebali je proteklih godina ,dok je bilo love, napraviti rezervacije sredstava za ove današnje presude,jer su vjerojatno znali da će izgubiti spor.pitanje je da li je i ovdje slučaj ?

Rezervacije su napravljene, bilo bi dobro da potencijalni ulagaći prokopaju malo po starim informacijama, prospekt je dobar za početak, sada barem postoji svježi.

može netko reći koliko je dionica nastalo nakon split-a od prije koji mjesec, i koliki je bio ath na ingri tada

Ma koje rezervacije. Pa firma je u banani. Te su rezerve sve potrošene. Što mislite koliko koštaju ovi popravci na areni. A prihoda love ni od kuda.
Baš me zanima ingrino izvješće za prvi kvaral 2009. Mislim debeli minus.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

A i ovdi lagno popušta.
Pojavi se neki nalog malo veći na kupnji i odmah ga poklope a neću ni razmišljati gdje će biti kad izađe frizirani izvještaj.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ima li kod nas kod nas u INGRI kakvih dobrih vijesti?

Il nam je predsjednik još na godišnjem , ?

I hoćemo li se ikako odljepit od ovih 38 – 41 kunica …….?

smanjuje se minus.......


Ima li kod nas kod nas u INGRI kakvih dobrih vijesti?

Il nam je predsjednik još na godišnjem , ?

I hoćemo li se ikako odljepit od ovih 38 – 41 kunica …….?


Teško prijatelju i ja svojih 500 komadića držim ali neznam koliko mi je to pametno.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ja sam danas nakon ovog rasta igh i mrtvila u ingri, počeo razmišljati o napuštanju ove dionice. jer ovdje ni propast firme nije isključena. Treba spasit što se spasit da. Sačekati ću drugi tjedan, da vidim oče li se te dizalice skinuti sa dvorane. A od ingre i ulaska strateškog partnera,mislim da neće biti ništa. Ovo ime ingra još nešto znaći u aziji,ovdje u hrvtskoj nakon ove bruke s dvoranom,mislim da je prekriženo.

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close