INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi nevolim da vam kvarim raspoloženje ali ja ću opet onako realistički jer vidim da su se neki raspametili.
Ovo je samo jedan solidan dan na ZSE za Ingru.
A kolegi iznad ću se nasmijati na ovu ”80kuna već za 15dana”. [lol]

Nauči gubiti ili odustani!!!

Royal
Pa prodaj sutra po 40kn.
Kad misliš da neće gore. Možda će se netko tebi smijati.
Danima se malo piše na ingri a kad se malo trgne odmah dojure na forum drukeri na dole.
Neznam koliko ingra može ić gore. Al ja vjerujem u priličan rast sve ovisno o raspletu priče oko arene.
Zašto ne na 80. Pa tu je ne tako davno već bila a uz igh je najviše tonula u zadnjih mjesec dana.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Royal
Pa prodaj sutra po 40kn.
Kad misliš da neće gore. Možda će se netko tebi smijati.
Danima se malo piše na ingri a kad se malo trgne odmah dojure na forum drukeri na dole.
Neznam koliko ingra može ić gore. Al ja vjerujem u priličan rast sve ovisno o raspletu priče oko arene.
Zašto ne na 80. Pa tu je ne tako davno već bila a uz igh je najviše tonula u zadnjih mjesec dana.

nemoj ti mene krivo shvatiti, ja sam na ingru čeko jer sam računao da nemože ispod 80 i tad mi je bio ulaz.neznam dali se ovo ”drukeri” odnosilo na mene a ako je vjeruj mi ja zbilja nemam interesa preko ovog foruma niti rušit a bogami niti dizati cjenu.
ja samo realno sagledavam situaciju na tržištu gdje emocijama mjesta nema.
reagiram na ovaj post gore jer je ingra konstantno padala dva mjeseca i nerealno je očekivati na sve ove negativne konotacije, što političke što gospodarske da samo tako naraste za 15 dana posebice jer se velike burzovne oscilacije događaju svakodnevno.
zato još jednom pamet u glavu onako zdravoseljački.

Nauči gubiti ili odustani!!!




blokada i to pozitivna….ovo ulazi u zapisnik….. [thumbsup]

građevinska idući tjedan evo na tv rekao Zdenko Antunović u emisiji Hrvatska uživo
[/quote]

Kakva građevinska??
Što se gradi??
Možda uporabna?
[/quote]

Čekam,nitko ništa ne piše, dal je netko gledao tu emisiju u kojoj je gostovao Zdenko Antunović ??
Jel to bilo rijeći o stalnoj uporabnoj dozvoli?
Ako bude drugi tjedan, nikad više ingra na ovim vrijednostima. Bio ovo 4val,ili5. za ingru je ovo bilo dno dna. Ako dođe uporabna,i ako se ovaj pozitivni trend koji je danas započeo nastavi,ja nas vidim na vrijednostima većim od 80kuna već za 15dana.
[/quote]
Ja gledao Oprostite ne građevinska vec trajna uporabna

Royal
Ako realno gledate na situaciju. Jeli ingra prije donošenja odluke o sad već propaloj dokapitalizaciji bila na 80kn?
A nije tako puno vremena prošlo od tada.
Al evo dajte vi svoje mišljenje, ako u sljedečih mjesec dana bude sve sređeno s ARENOM. Nadam se pozitvnom kvartalnom izvješću 04/08,
Malo pozitívnosti na burzi
A samim time i boljoj likvidnosti ja ingru vidim na 70kn do kraja mjeseca.Možda potom opet pad,al ovaj put građevinari neće biti ti koji će lizati samo dno. Pa nek i ostali iznesu svoje mišljenje. CIJENA INGRE KRAJEM MJESECA =?
Možda sam ja preoptimističan a vi pesimistični zbog gubitka od 50% u kratko vrijeme.al treba podsjetiti da je ingra izgubila preko 90% svoje vrijednosti. Netko ju je uspoređivao sa nekim američkim kompanijama jučer koje su također u minusu 90%. Te iste jučer su narasle za 25%.
Sve u svemu kriza je,biti ćemo bogati za 2godine.:-)A sad na posao. Ugodan dan svima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Royal
Ako realno gledate na situaciju. Jeli ingra prije donošenja odluke o sad već propaloj dokapitalizaciji bila na 80kn?
A nije tako puno vremena prošlo od tada.
Al evo dajte vi svoje mišljenje, ako u sljedečih mjesec dana bude sve sređeno s ARENOM. Nadam se pozitvnom kvartalnom izvješću 04/08,
Malo pozitívnosti na burzi
A samim time i boljoj likvidnosti ja ingru vidim na 70kn do kraja mjeseca.Možda potom opet pad,al ovaj put građevinari neće biti ti koji će lizati samo dno. Pa nek i ostali iznesu svoje mišljenje. CIJENA INGRE KRAJEM MJESECA =?
Možda sam ja preoptimističan a vi pesimistični zbog gubitka od 50% u kratko vrijeme.al treba podsjetiti da je ingra izgubila preko 90% svoje vrijednosti. Netko ju je uspoređivao sa nekim američkim kompanijama jučer koje su također u minusu 90%. Te iste jučer su narasle za 25%.
Sve u svemu kriza je,biti ćemo bogati za 2godine.:-)A sad na posao. Ugodan dan svima.

Dobro jutro Rekao je idući tjedan a ne mjesec čovijek vjerovatno zna ipak je on iz poglavarstva Strpite se bar par dana sa prodajom ako nećete kupovat

Otvorena knjiga upisa komercijalnih zapisa Ingre d.d. Kamatna stopa od 9,05-10% za EUR

INGRa muku muči s prodavateljima , nikako probit …

Alo trezor ,mirovinci ,većinski vlasnici – ako mislite danas 20%rast trebe ovo probit ..
Jer kad USA otvori +1 , +2 treba da 15.00h bit odblokiran
kao IGH ,DLKV,THNK i drugi pa se može dobro potegnut ….

Jučer sam postao – koliko
[thumbsup]

smanjuje se minus.......


INGRa muku muči s prodavateljima , nikako probit …

Alo trezor ,mirovinci ,većinski vlasnici – ako mislite danas 20%rast trebe ovo probit ..
Jer kad USA otvori +1 , +2 treba da 15.00h bit odblokiran
kao IGH ,DLKV,THNK i drugi pa se može dobro potegnut ….

Jučer sam postao – koliko
[thumbsup]


Problem je u tome što je njima u cilju da to ne "probije". Ovako se može "ležernije" dokupljivati!Trenutno im je bitniji broj kupljenih dionica, a cijena će ići gore otom-potom.

OPPENHEIM IGOR [Običan račun] 10,17% 762.750,00 10,17% 762.750,00 [0,00%]
KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN [Običan račun] 9,83% 737.550,00 9,83% 737.550,00 [0,00%]
PBZ D.D. [Skrbnički račun] 6,51% 488.342,00 6,51% 488.342,00 [0,00%]
TEHNIKA D.D. [Običan račun] 6,02% 451.800,00 6,02% 451.800,00 [0,00%]
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND [Skrbnički račun] 5,81% 435.682,00 5,81% 435.682,00 [0,00%]
LUDVIGER JASNA [Običan račun] 4,92% 368.850,00 4,92% 368.850,00 [0,00%]
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.D. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND [Skrbnički račun] 4,64% 348.356,00 4,64% 348.356,00 [0,00%]
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND [Skrbnički račun] 3,12% 233.700,00 3,12% 233.700,00 [0,00%]
ELEKTROPROJEKT D.D. [Običan račun] 2,77% 207.450,00 2,77% 207.450,00 [0,00%]
HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. [Običan račun] 2,28% 171.300,00 2,28% 171.300,00 [0,00%]
56,07% 56,07%

Ovo je stanje od 01.03.-11.03.
top 10 se ne mijenja …….nit prodaje nit kupuje …..

smanjuje se minus.......

Terme Zagreb će po meni isto graditi Ingra [thumbsup]

ZAGREBAČKI gradonačelnik Milan Bandić imenovao je Sašu Mesić, mlađu kćer predsjednika Stjepana Mesića za predsjednicu Uprave tvrtke Terme Zagreb.

Ta je tvrtka u sudskom registru navedena kao društvo s ograničenom odgovornošću za odmor, rekreaciju i zdravstveni turizam. Osnovana je prošle godine i priprema 50 milijuna eura vrijedan projekt športsko-rekreacijskog centra u Novom Zagrebu, nedaleko od nedovršene Sveučilišne bolnice. Terme imaju na raspolaganju 185 tisuća četvornih metara gradskog zemljišta.

Radi se o zajedničkom projektu naftne kompanije Ine i Grada Zagreba, a na ideju su formalno došli 2005. godine kada je šef uprave Ine Tomislav Dragičević, ujedno i Mesićev prijatelj, Bandiću uputio pismo namjere o izgradnji takvog centra. Tvrtku sa 20 tisuća kuna temeljnog kapitala osnovali su prošle godine u lipnju, kada im je do izgradnje ŠRC-a nedostajalo 40-ak milijuna eura.

"Nije z Marsa opala"

Uz 48-godišnju Sašu Mesić, koja je trenutno zaposlena i na Hrvatskom geološkom institutu, u upravi je i Davor Havranek, suprug bivše dekanice Agronomskog fakulteta u Zagrebu, Jasmine Havranek.

Pročelnik zagrebačkog Ureda za gospodarstvo, Ladislav Prežigalo kaže da je Mesićeva bila izbor Ininih predstavnika u Skupštini društva Terme Zagreb, dok je Havraneka predložio Grad. Izabrani su prošle godine i sukladno Zakonu o trgovačkim društvima, naglašava.

"Njena plaća je propisana pravilnikom i jednaka je kao kod svih drugih šefova podružnica u Holdingu – između 14 i 18 tisuća kuna, ovisno o godinama staža", kaže Prežigalo. Sada Termama Zagreb predstoji izrada godišnjeg plana, studija o utjecaju na okoliš, arhitektonskih nacrta, raspisivanje natječaja i pronalaženje izvođača radova i slično, dodaje pročelnik.

Ne odobrava propitivanje njezinog postavljanja na mjesto šefice Tremi, s obzirom da ima iskustva sa Instituta te "nije z Marsa opala".

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Rečeno je da će ovaj tjedan uporabna ?

Jesu dizalice i radnici još tamo?

Netko se hvalio da s prozora vidi……..

smanjuje se minus.......

New Report

Close