INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi kolege

Dok Ingra tone sve dublje, predsjednik uprave je uzeo godišnji odmor – 7 dana.

Ako niste


Dragi kolege

Dok Ingra tone sve dublje, predsjednik uprave je uzeo godišnji odmor – 7 dana.

Ako niste primijetili situacija na tržištu traje već godinu i pol. Cijena dionice je jednako alarmantna kao i ona prije pola godine… Krov će se riješiti, bit će poslova u Iraku, Alžiru, Makedoniji…

What we've got here is a failure to communicate...


Dragi kolege

Dok Ingra tone sve dublje, predsjednik uprave je uzeo godišnji odmor – 7 dana.

Dobro da si mi rekao ..gospodin i gentlman…
Al i on bi trebao jednim okom monitor pratit jer ako ovako -2 , -3 kn dnevno brzo smo na
vrijednosti trikotaže , ne puno 15tak dana….

Ova dionica nije nikako za ulagače slabog srca a ako ste tu uzmite ZVZD OMEGOL proizvode
da Vam pročišćava krvotok …
Ja ih već koristim sve a i još neke …..

Al moram reći i to da mislim da je od N.G. samo IGH gori od nas
svi drugi građevinari bolji , …………….. (paušalna izjava onako cca)

Ja još nevjerujem što se događa , ako je ATX bio cca 415 kn a kažu da u krizi velikoj
dionice padnu na 90% pa koliko smo mi već pali pa onako od oka 93%..
[shocked]

smanjuje se minus.......

@goldy
Citigroup sa 27,35$ na 1,03$
AIG sa 49,5$ na 0,35$

AMER INTL GROUP INC(NYSE: AIG)
After Hours: 0.00 N/A (N/A) 8:00PM EThelp
Last Trade: 0.35
Trade Time: Mar 6
Change: 0.00 (0.00%)
Prev Close: 0.35
Open: N/A
Bid: N/A
Ask: N/A
1y Target Est: 5.12
Day’s Range: N/A – N/A
52wk Range: 0.33 – 49.50
Volume: 0
Avg Vol (3m): 41,116,300
Market Cap: 941.76M
P/E (ttm): N/A
EPS (ttm): -16.52
Div & Yield: N/A (N/A

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Približavamo se granici od 30 kuna, iza koje slijedi vrlo žestok otpor i prestanak padanja. Akumulacija bi trebala se odvijat postepeno. Ingra će riješiti sve nedoumice vrlo brzo za svoje investitore. Malo je situacija rizična, ali smatram da nema zime.

***obrisano***

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Ovo za zimu si stoposto u pravu mislim da je 21.03. kraj! [wink]



@goldy

Citigroup sa 27,35$ na 1,03$
AIG sa 49,5$ na 0,35$

što bi točno trebalo predstavljat ovo na ovoj temi?
da nije da vi uspoređujete određene financijske ustanove koje će uskoro biti nacionalizirane, a koje ne sadrže trenutno nikakvu vrijednost u sebi, te takve stvari uspoređujete sa ingrom? ako to činite onda ste stvarno neozbiljni i promašli ste potpuno u logici. [shocked]

ako nam želite reći nešto drugo sa tim vašim postom, onda se molim izrazite bolje [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

FerengiHr

što bi točno trebalo predstavljat ovo na ovoj temi?

da može pasti i puno više od 90% u odnosu na ATH

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

A kad se već preispituje. O kojem to otporu na 30kn pričamo? Sve ove dane na kupnji jedva da ima 15-20 naloga. S tim da je onaj dvadesdti na 10kn.
Jednostavno otpora nema. Jel da ima nebi ingra bila najcrnija dionica na burzi.
Što je tu je. Unutra smo. Barem ja jesam. I ne izlazim. Čekam da zategnu još tih par sajli na areni. Pa izbore.
A kad izbori prodju. Onda se može država zadužiti bez straha od glasača, dignuti kredit i platiti ingru. Ne kupujem ingru do daljnjeg. Eventualni pad ispod 30. Prodajem ht i ulazim.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


da može pasti i puno više od 90% u odnosu na ATH

Haha,
dakle ispravno sam zaključio kada sam rekao da VI USPOREĐUJETE PAD AMERIČKIH FINANCIJSKIH DIONICA SA HRVATSKOM GRAĐEVINARSKOM TVRTKOM. [lol]

Vi ovime pokazujeta da nemate blage veze o čemu pričate. Shvaćate li vi uopće zašto su te financijske dionice pale toliko, te zašto ih FED preko američke vlade misli nacionalizirati? Prvo morate taj korak učiniti, da bi se smjeli usuditi povlačiti paralelu sa INGROM !

Naprosto je nevjerovatno na koji način vi brkate kruške i jabuke, daljnja diskusija je potpuno suvišna. [lol]


@optimist

Pričekajte da dodjemo ispod 30. Pokažite mrvicu optimizma. Ipak vam je nic “optimist”. Vjerujte mi kad vam kažem da mnogo ljudi vrlo pozorno promatra ingru u ovom trenutku, na ovim već pomalo smiješnim cijenama. [cool]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Optimist sam ja još tamo kad je bila na 80kuna.

Neznam al nekad me liparenje živciralo i borba s fondovim biti prvi na kupnji i prodaji.
Al sad mi nedostaje. Valjda na ovoj dionici nikom ništa ne znači 50lipa po dionici. Zašto na 36 ne postavit nalog 35.99 nego 35.60
Neko ima interesa da sruši cijenu?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Necu komentirat dali treba kupovat ili ne, čekat ili slično… nek svatko sam prosudi.

Nego ono što je u najmanju ruku smiješno i stalno se spominje je ta uporabna dozvola "radi sigurnosti" neću se ni vraćat na SP nego sad… Čolić, pa koliki sponzori i koji trud je ulozen u koncert Beyonce koji će biti regionalni spektakal (mislite da bi taj projekt bio održiv da je to nesigurno??), pa onda Depeche mode……?????????????

Znaci svaki mj.je barem jednom Arena prepuna ljudi, pa o čemu pričamo……

dvije totalno kontradiktorne stvari…………

Ingri čim lova bude trebala za platit će je imat do tad ce se financirat druge stvari i okretat lova.

New Report

Close