INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Flyer uvažavajuži Vaše dugogodišnje iskustvo i respekt od kada ste na ovom forumu. Ali neslažem se s Vama jer velika je razlika dali pricamo o stanovima za široku narodnu masu ili ekskluzivne vile. Za onih 15 000 stanova za "srednji stalež" jasno da ce morat naći neko rješenje jer kreditni scoring je sve teže zadovoljiti to su ljudi kojima su takvi stanovi jeli pola plaće itd… A kad je riječ o ekskluzivnim vilama to je ciljana skupina koja si to može priuštit i tu je riječ ako se nevaram o nekih 16 vila znači to je šačica ljudi.Šačica koja je imala para i prije, za vrijeme,a zasigurno će imat i nakon ove krize… Zato nema spuštanja cijene [thumbsup]

Nova sam u INGRI, da li mi moze netko reci nesto o dividendi, ali ona sada ovisi o Areni i njenoj naplatovosti?

Mislim da je do ove situacije u ingri dovela ARENA a ne stanovi jer kupaca će uvijek biti koliko god visoka cijena bila.
Slušam Bandića na dnevniku nove tv, što je savjestan postao taj čovjek. Shvačam ga,nedaj bože da se što dogodi. A shvačam i da oni nemaju tih novaca za platiti ingri. I da im ovo odugovlačenje, od njih samih iscenirano
Jako odgovara!
BANDIĆU NISI SE PITAO ZA SIGURNOST NA SVIJETSKOM PRVENSTVU?
I jedno pitanje,zna li itko što se još radi oko te arene. Ima li koji dioničar iz zg. Koji bi mogao malo obići arenu?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


… A kad je riječ o ekskluzivnim vilama to je ciljana skupina koja si to može priuštit i tu je riječ ako se nevaram o nekih 16 vila znači to je šačica ljudi.Šačica koja je imala para i prije, za vrijeme,a zasigurno će imat i nakon ove krize… Zato nema spuštanja cijene [thumbsup]


U Ingri (ZSE:INGR-R-A), jednoj od kompanija s respektabilnim udjelom stambenih nekretnina u portfelju….

I ja sam se zađudio ovome što seebiz iznosi. Mislim šta im znači respektabilnim udjelom stambenih nekretnina. Sumnjam da se radi o više od 20%.

izgleda da će u hrvatskoj sve na nulu,bez obzira na vriejdnost.
vani kapital jeftin da nemože bit jeftiniji ,kod nas besramno skup.
samo čekam da se počnu pojavljivat raznorazni "izbavitelji" u pogledu strateških partnera
sad čemo tek vidjeti šta je prava privatizacija meni se čini.
i onda odjednom …nema krize….kakva kriza ?

Good artists copy. Great artists steal.

Ima li tko da može postati naloge s trenutne prodaje ingre do vrijednosti 80kn.
Hvala.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ima li tko da može postati naloge s trenutne prodaje ingre do vrijednosti 80kn.
Hvala.

Daj kaj je tebi, za trgovanje je dosta prvih 10-20 naloga …pa reko bi čak samo
prvih 10 jer oni iskazuju jedini trenutnu namjeru…. samo treba procijenit koji
rade jači pritisak i kako se nadopunjuju…..kakvi božji 30 nalog po redu…..

Nisam te pitao za komentar. Već zamolio nekog ako ima uvid u prodaju do tih granica.
Ne radi se o kupnji. A što se tiče Prvih 30naloga, love razinu od 48kn.
Do tuda mogu vidjeti.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

KREDIT
Zagrebačka banka kreditira i Hrvatske ceste s 80 milijuna eura
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Hrvatske ceste i Zagrebačka banka sklopile su Ugovor o dugoročnom kreditu u iznosu od 80 milijuna eura.

Sredstva kredita koristit će se za financiranje izgradnje, rekonstrukcije i održavanja državnih cesta. Ovo je šesti zajednički posao između Hrvatskih cesta i Zagrebačke banke u zadnje tri godine, čime se i u aktualnim uvjetima otežanog financiranja na domaćem i međunarodnom tržištu nastavlja dugogodišnja uspješna poslovna suradnja između Hrvatskih cesta i Zagrebačke banke.

Podsjetimo, prije nekoliko je dana s istim iznosom Zagrebačka banka (ZSE:ZABA-R-A) kreditirala i Hrvatske autoceste (HAC).


Nisam te pitao za komentar. Već zamolio nekog ako ima uvid u prodaju do tih granica.
Ne radi se o kupnji. A što se tiče Prvih 30naloga, love razinu od 48kn.
Do tuda mogu vidjeti.

o.k. ak ti netreba za trgovanje……nemam više od top 20….


Ne znam koliko dugo ulažeš na burzi, ali ova logika koju si prezentiro je većinu odvela u velike gubitke….Naime, ljudi su držali svoje dionice misleći da to vrijedi i kad tad će dobiti bar onoliko koliko su za njih dali….Držali i čekali, a vrijednost se topila.

U pravu ste kolega, ali određena fundamendalna vrijednost jos postoji u
posjedovanju ove dionice. Smatram da razina od 30 kuna ima znacajnu potporu.
Mislim da na ovim cijenama skupljanje ne moze biti los posao.

Inace se slazem u potpunosti da je pri bivsim fundamentalno
neopravdanim cijenama, "vjera" u "vrijednost" kompanije mnoge
odvela u propast.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Evo da posjetim za sutra. Negativna blokada na 33.93
Nick mi je optimista ali kad vidim europu u ovakvom crvenilu,pa potom i ameriku na najnižim razinama u zadnjih nekoliko godina ne vidim mjesta optimizmu. Mislim da su ingra,igh, hdel, tj. Građevinari u najgorój situaciji na čitavoj burzi, nek me netko ispravi ako griješim.al Svaka čast ako se sutra izbjegne blokada.
Laku noć! Sretno!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close