INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prije tri tjedna ste rekli da će problem dvorane riješiti za dva tjedna???!! [shocked]

Može li datum?


Može,…..22.03.2009.,….u 09.43. sati,,,…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

Nažalost ingra nema podrške od nikog,tko bi i malo obranio cijenu. I sad kad su se sve dionice za nijansu popravile, ingra otišla još pola kune niže.
Izgleda da gospodi iz top10 ne smeta što dionica gubi vrijednost sa ovako malim prometima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Nije mi jasno kome se isplati prodavati za takvu siću.

trinaestica13

Izgleda da bi Ingra trebala dobit kredit jedne od dviju najačih hrvatskih banaka ili kako bi vec izgledao taj deal-neznam. Uglavnom s PBZ-om ili ZABA-om vrh Ingre da intenzivno pregovara vec nekih 15tak dana i u narednih tjedan dva da bi se trebalo to realizirat. To sam cuo na par strana, ali nije bilo provjerene informacije pa nije imalo smisla spominjat. Danas sam o tome nesto procito na business.hr pa evo mozda će na taj način riješit, financirat kredit za Arenu što dolazi na naplatu u 3mj.


Nije mi jasno kome se isplati prodavati za takvu siću.

Budalama!¨
Neposjedujem ingru.

Imaju li love za kakvu pristojnu dividendu ili je i to crklo negdje na putu između ZGHoldinga i Uprave?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Izgleda da bi Ingra trebala dobit kredit jedne od dviju najačih hrvatskih banaka ili kako bi vec izgledao taj deal-neznam. Uglavnom s PBZ-om ili ZABA-om vrh Ingre da intenzivno pregovara vec nekih 15tak dana i u narednih tjedan dva da bi se trebalo to realizirat. To sam cuo na par strana, ali nije bilo provjerene informacije pa nije imalo smisla spominjat. Danas sam o tome nesto procito na business.hr pa evo mozda će na taj način riješit, financirat kredit za Arenu što dolazi na naplatu u 3mj.

Ti se salis ili ?!?!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Imaju li love za kakvu pristojnu dividendu ili je i to crklo negdje na putu između ZGHoldinga i Uprave?

a o ovom nemam komentara nego se nasmijat i rec da se ovdije stvarno svasta moze procitat

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Ja smatram da je dno ingre u najgorem scenariju negdje oko 30 kuna. …
ovo postaje morbidno već polako.. [undecid]

Citirat ću sam sebe sa početka 10 mjeseca … [lol] još uvijek stojim pri toj tvrdnji da ingra može propast do 30 kuna.

Treba je već sada kupovat kada zagrabimo u ovaj čini se val prema dolje (ne samo ingra već i Crobex i DAX i SPX)…. preračunato 30 X 150 = 4500 kuna po dionici… to bi bilo maksimalno dno po meni.. iako ove cijene su dosta privlačne …

Sretno svima pri odluci.. ! [cool]
[/quote]

Nadam se da se ne ljutite kad što sam vam u 10 mj rekao za ingru da joj je 30 kuna target, čini se da sam bio u pravu tada, a i prije 2 tjedna kad sam rekao ovo. Nemojte me sad popljuvat, nego počnite skupljat i kupovat na ovim razinama, jer ispod 30 neće ić. Nema kamo više.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Majstor…
…daj podsjeti ekipu što si govorio na Tehnici….


Majstor…
…daj podsjeti ekipu što si govorio na Tehnici….

[thumbsup]

Kako nema kamo više? Može na 20 kolega, nemojte se zavaravati

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close