INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Blueman

Bez obzira što pišeš držim da veliki DLKV i VDKT ipak lagano brane a INGRu nitko….
Nije bitno top10,trezor ,fondovi ,v.vlasnik u ovom stampedu ovo treba branit….

Pa skoro smo bili 83kn….. skoro smo otresli duplo….

Nekažem i na IGH je rasulo ………

smanjuje se minus.......


slazem se potpuno…ovo je katastrofa! ali NE SHVACAM OVE STA PRODAJU… bez obzira na koliko je tko usao u ingru IZGUBIO JE MASNO i koji vrag sada prodajete!!!!! Vi ste ti koji sami sebi rusite cijenu..

Ja ih shvaćam. Prihvatili su da sadašnja prodaja nije krivi korak, već da je krivi korak bio ondašnja kupnja.


Sve dionice su otisle u k.
Nemojte pretjerivati sa INGR.
IGH je roknuo sa 16000 na 2000, VDKT isto, JDPL sa 820 na 100, badel sa 900 na 100, koei sa 1500 na 200.

Brani se samo HT, nista drugo i to me smeta.
Politikanstvo cisto, onda ce vlada reci da sa Dividendom HT ustvari nije pao.

Samo sto ako bacaju ostale dionice u kolaps te firme se nece moci niti zaduziti,, a to znaci da nece poslovati, a to znaci probleme u drzavi.
A oni brane HT.

Izgubio sam povjerenja u ovu drzavu a to je najgore..

Firma vrijedi i bez burze (nesto manje – do 20% zbog non marketability ali vrijedi).
Andabak je prodao svoje hotele van burze, Dukat je prodan van burze po cijenama od 12-13 EV/EBITDA..

Ne znam kako mozes usporedivat HT i Ingru… kompaniju bez duga sa monopolom i osiguranim prihodima, te kompaniju koja mora vratit dug u trenutku kada prihodi i investicije padaju… situacija u gradevini je katastrofalna… svi pogadaju poslove ispod cijene… profit je nikakav… zaraduje se samo za place i rate kredita… nelikvidnost je ogromna… nerjetko je kompenzacija jedino sredstvo placanja… teska je godina pred gradevincima… ne bi me cudilo da bude i bankrota u sektoru…

stoga me jako cudi sto se svi cude cijeni gradevinskih dionica na burzi…

…………branimo cijenu i ne prodajimo ispod ………..

opća propast….dajem dionice ingre u dobrotvorne svrha….neću prodati po ovim cijenama

Kune nisu problem, kuna nema

koji ste vi kokošari! sad plačete nad cjenom INGR mjesto da kupujete!! ajd malo upregnite te mozgove, jel vam jasno što bi bilo da propadnu jake firme kao INGR, IGH..? to je moguće jedino ako propadne hrvatska država!! ako do toga dođe, odoše vam i tako sve pare u bankama u k…c, kuna prestaje postojati, postajemo kolonija koju će preuzet stranci i ond avam je tak svejedno!
još mi nije jasno kako vam je INGR bila dobra kupnja na 100 kn, pa neki dan po 80 kn,a sad ne valja po 40 kn???? eeej, 40 kn za dionicu INGR vam je puno???! pa ovo je prilika kad treba prodat HT i sve ostalo i prebacit sve u INGR po ovoj cijeni, nijedna dividenda koju HT može dati neće biti tolika zarada kao INGR kad krene rasti!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

zaista bih se složio da je krivi korak prodavati sada kada je sve u ……mislim da mi dionicari koji imamo u vlasništvu te dionice mozemo,a i trebali bih određivati cijenu i ne davati ih kako kaze loto u dobrotvorne svrhe!!! u ostalom velika vecina je glasala za sanadera i ekipu nazalost mozda je to bio krivi izbor,ali sta je tu je mozda jesu a mozda i nisu oni dodatak ovakvog stanja!!!

Ljudi zelim Vam puno srece!!!


koji ste vi kokošari! sad plačete nad cjenom INGR mjesto da kupujete!! ajd malo upregnite te mozgove, jel vam jasno što bi bilo da propadnu jake firme kao INGR, IGH..? to je moguće jedino ako propadne hrvatska država!! ako do toga dođe, odoše vam i tako sve pare u bankama u k…c, kuna prestaje postojati, postajemo kolonija koju će preuzet stranci i ond avam je tak svejedno!
još mi nije jasno kako vam je INGR bila dobra kupnja na 100 kn, pa neki dan po 80 kn,a sad ne valja po 40 kn???? eeej, 40 kn za dionicu INGR vam je puno???! pa ovo je prilika kad treba prodat HT i sve ostalo i prebacit sve u INGR po ovoj cijeni, nijedna dividenda koju HT može dati neće biti tolika zarada kao INGR kad krene rasti!!!

Ja bi al nemam keša….
Ali vidi kupovao na 160 , 130 , 90 , 70 pa zadnji put na 61,44 ….
Istu nisam prodao niti jednom al to se pokazalo totalno promašenim……
I ja se nadam da će rast al i meni je strpljenje pri kraju….kao i većini malih dioničara…..
a i ti je spusti na 40kn pa najmanja je bila 43 kn jebiga to je još 6% niže…
Ja se nadam da će se od 43 kn odbit – ustvari već je al treba još bar na 60…
I to već sutra… [rolleyes]

smanjuje se minus.......

ma nedan je ispod 250 pa vi govorite šta oćete, a hvala bogu iman vrimena čekat ako triba i 5 god.
To vam je ka i Hajduk, 3 godine tuga , plač, i žalost al zato od nedilje ajme gušta….. hehe pozdrav svima i nemojte kloniti duhom

Na koliko djelova je djeljena ova dionica kad je bio split?
Nikako se ne mogu orijentirati na sadašnjim cijenama.

who dares, wins

na 150 djelova

Ok, necu usporedjivati HT sa INGR.
Zasto je onda cijena QUNE-R-A 80 kuna a rijec je o 250 mil kuna plasirano kao depozit.

Nema duga, nema nicega..
Sam depozit.

Zasto, zato sto je opca panika na trzistu, nitko uopce nezna sta i kako..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close