INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iman netko ovdje osim mene ovu dionicu u portfelju a da je zadnje vrijeme nije prodao !!!????

—a ima nas blesavaca koji smo i kupovali [angry]

Kune nisu problem, kuna nema

i ja zadnjih dana lagano kupujem

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

kolega Conan u mojem portfelju je jedna od najzastupljenijih. ja sam je poceo kupovat nedavno po ulaznim cijena cca 75, 65, i ostatak oko 51. Nju nemislim prodavat i nju samo nadokupljujem. Trenutno za male brze zarade ima puno boljih kao atpl. dlkv, diok……


Iman netko ovdje osim mene ovu dionicu u portfelju a da je zadnje vrijeme nije prodao !!!????

Ja je pun ko trajekt Split- Brač 10.08.(to je za Brač špica-špice sezone)
ali zadnji dokup mi je bio na 61,44kn….
Nemam love više , a i da imam mislim da bi po prvi puta u životu prije kupnje –
dobro razmislio

Ma koga lažem? kupio bih ziher……
Jebiga moja matematika je takva da npr. zadnje što sam kupio po 61,44 -144kom +
npr. kad bi kupio još 144 kom po 48,oo kn imao bi ulaz za cca 55kn…..

I onda bi bar sa burze mogao povuć 288 dionica već na 55,00kn (što je izgledno) bez minusa….
S ostalim dijelom dionica – sam DUGOROČNI investitor……

I tako od 160 kn ulaza nikad nestignem prodat na vrijeme pa se sve dublje ukopavam ….
Tj. silom prilika postajem jakoooo dugoročni …..

A jel ima još itko ovakav……..

smanjuje se minus.......

Al nam netko nareda negativnih ocjena….

Mislim da je ljubomora jer isti nema INGRU ……[lol] [lol] [lol]

E kad bi znao koliko mi je Ingra besanih noći donijela …………

smanjuje se minus.......

Ima kolega ima i kod mene neke slicnosti ja upo u ingru na 130 pa dokupljivo nekoliko puta, zadnji dokup po 52 i vjerovatno ako klizne nize opet dokupljujem i ako svaki put kad dokupljujem mislin nece nize! (dokupljivo 6puta)

idući tjedan će bit bolje...

Ljudi budimo ozbiljni,
prema DCFu ova dionica ne vrijedi ni 10 kuna…netko ju je vama prodao tj. vasem obeznom miroviskom Fondu po 300kn po dionici…znamo tko…problem je u tome sto ne mozete smjentiti one koji upravljaju vasim novcem te protiv njih poreknuti privatnu tuzbu.

Poanta je jasna…treba ukinuti drugi stup jer je izvor korpucije(pa HANFA tvrdi da zna tko s kime trguje citaj pljacka).. a ljudi koji njima upravljaju ili su slabe pameti ili pak su za kazneni progon…

Ne mogu vjerovati kako netko moze kupovati za 55,000,000kn dionice tudim novcem u jednoj transakciji i to po 50,000kn po dionici…

tko je tu lud..gdje je hanfa, gdje je drzavno odvjetnistvo????

no nece se desiti nista…sto se desilo sa onima koji su upropastili hrvatske banke a vi ste ih sanirali,,,sto se desilo sa lopovima iz financijskog inzinjeringa…nista…pa nece ni ovjdje…

I onda jedan Kovacevic izvaljuje gluposti…on je tvorac piramide koja je omogucila najvecu pljacku Hrvata…zato…bas zato stojim uz g. Sanadera da hitno ukine drugi stup…rade cu dati drzavi nego lopovima…



Kolike su cirka cijene stanova na Srebrnjaku?

Ovisno o poziciji i veličini : 3100 -3600€
[/quote]

[shocked] [shocked] [shocked]

jel prodano?

I'LL BE BACK

Uglavnom vidim da nisam sam….sad mi je nekako lakše….

na 4300 sve prodajem...

Ingra u portfelju najgora ..preko 5000 komada , nabavna cijena … horor čisti !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ljudi budimo ozbiljni,
prema DCFu ova dionica ne vrijedi ni 10 kuna…netko ju je vama prodao tj. vasem obeznom miroviskom Fondu po 300kn po dionici…znamo tko…problem je u tome sto ne mozete smjentiti one koji upravljaju vasim novcem te protiv njih poreknuti privatnu tuzbu.

Poanta je jasna…treba ukinuti drugi stup jer je izvor korpucije(pa HANFA tvrdi da zna tko s kime trguje citaj pljacka).. a ljudi koji njima upravljaju ili su slabe pameti ili pak su za kazneni progon…

Ne mogu vjerovati kako netko moze kupovati za 55,000,000kn dionice tudim novcem u jednoj transakciji i to po 50,000kn po dionici…

tko je tu lud..gdje je hanfa, gdje je drzavno odvjetnistvo????

no nece se desiti nista…sto se desilo sa onima koji su upropastili hrvatske banke a vi ste ih sanirali,,,sto se desilo sa lopovima iz financijskog inzinjeringa…nista…pa nece ni ovjdje…

I onda jedan Kovacevic izvaljuje gluposti…on je tvorac piramide koja je omogucila najvecu pljacku Hrvata…zato…bas zato stojim uz g. Sanadera da hitno ukine drugi stup…rade cu dati drzavi nego lopovima…

Kolega, država koja ima dovoljno glupe političare kao što imamo mi, koji sjede u saboru i kojim mozak služi samo da bi poslušali kada treba dići ruku, nije drugo ni zaslužila.

II stup je odlična stvar ali samo ako se strogo kontrolira i regulira njihov rad. Na žalost kod nas regulator zna kako se krade ali ništa ne poduzima. Prelazak u drvžane skute bio bi loš potez.

Sada bi pod hitno trebalo donijeti izmjene zakona i prisliti Dinka i njegove pajdaše da odmah vrate lovu koju druže u inozenimin obveznicama ( državnim i korporativnim ) i da istu ulože u domaće vrijednosne papire. Naj bitniji je efekt koji bi to napravilo ja branjenje tečaja kune jer bi se odjednom mjenjala velika količina deviza, a također pozitivno bi djelovalo na burzu na kojoj danas mirovinci imaju na tanjuru hrpu podcijenjenih dionica. I država bi imala koristi jer bi opet mogla uvaliti svoje obveznice. Bolje da velike kamate na dug plaća mirovincima, tj. svima name nego stranim financijašima.




Kolike su cirka cijene stanova na Srebrnjaku?

Ovisno o poziciji i veličini : 3100 -3600€
[/quote]

[shocked] [shocked] [shocked]

jel prodano?
[/quote]

71% prodano

New Report

Close