INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivedome, preuzimanje Ingre je započelo… ( u kojoj visini eventualnog udjelčića misli Ingra pregovarati
sa strancima ….i koji su izgledni kakdidati ) Matrix90..ti sve znaš…hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vijesti iz drugih medija ( poznate vijesti )

Ingra construction company to build hospitals in Kurdistan

The protocol provides for cooperation on health projects and gives Ingra the right to build hospitals and other medical facilities in Kurdistan.

The Kurdistan regional government plans wants to have three hospitals with a total of 500 beds built in the city of Sulaimaniya and one hospital with 60 beds in Erbil. Construction should begin in the spring.

According to initial estimates, construction will cost around 141 million Euros, but the final amount, including the cost of equipment and personnel training, could reach 500 million Euros.

Ingra has a long history of successful projects in Iraq, especially in Kurdistan, including the
Haditha, Al-Shemal and Bekhme hydroelectric plants and an oil complex in Baghdad.

Arena Centar Zagreb

http://www.youtube.com/watch?v=eDH5IBoqsrE&feature=related

Svi poslovi Ingre, par vrabaca u ruci i nekoliko goluba na grani, sve u svemu ni blizu nekim pustim milijardama.
A vjerovnici i dobavljači traže svoje, pitanje je trenutka kad će nekome dopizditi i pokrenuti stečaj?

Deset najvećih projekata

Od zagrebačke Arene do iračkoga Kurdistana

1. potpisan Protokol o suradnji na zdravstvenim projektima s Vladom iračkoga Kurdistana
500 milijuna eura (potencijal)

2. Arena Zagreb
100 milijuna eura (godišnji najam od 7,2 mil. eura)

3. sudjelovanje na natječaju za gradnju vojne bolnice u Alžiru
70 milijuna eura

4. izvođački infrastrukturni projekti u Alžiru
60 milijuna eura

5. Dvori Lapad (Dubrovnik)
52 milijuna eura

6. Ivanić Grad – energetsko-ekološki projekt
22 milijuna eura

7. vile na Srebrnjaku (Zagreb)
20 milijuna eura

8. Hidroelektrana Lešće
20 milijuna eura

9. autoceste Ravča – Ploče 1 i Jakuševac – Velika Gorica
iznos nepoznat

10. Mavrovo Inženjering – infrastrukturni projekti na Kosovu, u Makedoniji i Crnoj Gori
iznos nepoznat
[bye]

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!

sve je ovo inscenirano od gadova iz eu
hrv kompanije koje nesto vrijede 2008 ce pamtiti kao rekordnu
a sad ce se za jeftine novce morati prodati strancima jer je naravno "kriza" i nema se love za kredite jer nam je mila i draga drzava sve posisala

Good artists copy. Great artists steal.

Ima nešto istine i u tome, a s druge strane pogledaj kako su prije stranaca poslovali recimo ERNT, HT….tek kad su došli stranci krenuli su i poslovi i sad plivaju u lovi. HT se samo premišlja hoće li dati dividendu 20, 30 a mogao bi i 50 kn koliko para imaju. Tako će i INGR procvjetati kad ju netko preuzme, a imam feeling da će to biti jako brzo. INGR ima znanje, kontakte, reference…sad im fali samo netko tko će uvaliti keš u firmu i INGR bi mogla postati stvarno jak igrač….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ima li tko za posudit 100tisuca. Vracam 120 kad ingra bude na 70kuna.:-D

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Strahovita je moć drukanja po portalima i forumima,mene samo zanima do kuda ce se ic sa padom ingre koja iskljucivo pada samo radi drukanja.Svi se vade na "građevinari su out",sto je totalno bezveze,posla za građevinare uvijek je bilo i bit će.
Ingra sklapa poslove,i prebrodit ce krizu bez problema.Valjda razni drukeri jedva cekaju da se nakupuju za siću,onda bi valjda građevinari opet bili "in".

Clear a path,I'm goin home !


Pre market u americi u plusu za 1%
Jel to nagovjestaj odbijanca?
Ingra zavrsava dan na 56;-)
Ja usao. Pa sad cemo vidjeti

Zatvori oči dolazi mrak

Kolega mah. Prihvacam vase obrazlozenje od jucer. Udjete na 50,izadjete na 54. 6posto zarade.
Al htio sam pitat mozda tko ima obrazlozenje za ízlaze na 49? Mozda koja brokerska kuca daje bonus na prodaju ingre?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

PUN SAM KO BROD!!!!

Vrati dugove

E moj crni vito. Nisam ja jedan od onih koji zivi na tudjoj grbaci.
Hvala bogu dugova nemam. Jedino nesto minusa na burzi. Al doc ce to na svoje.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close