INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehe, izgleda da im je ovaj put zagorilo pod dupetom i ulazak novog gazde u INGR je sve bliži. To znači i javnu ponudu,ne? Prosjek INGR za zadnja 3 mjeseca na ZSE je 74,48 kn ! Što mislite da lagano poskidamo idućih dana do 70 kn pa lijepo na javnoj ponudi prebacimo novom gazdi po po 74,48 kn [proud] ?
S druge strane, prođe li ulazak strateškog partnera OK, mogla bi do ljeta INGR otići i na 80-90 kn. Hmmmm

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Ne sumnjam da će nešto iskemijat. Zanima me kako stvari idu s Arenom. Nisu li odgovorni u gradu prošli tjedan rekli da će ovaj tjedan sve biti riješeno?



Ingra razmatra ulazak strateškog partnera u kompaniju

Dosta smo daleko došli u razgovorima s međunarodnim institucijama koje su zainteresirane da nas podrže i u projektima u široj regiji – kazao je u intervjuu za novi broj Lidera predsjednik Uprave Ingre Igor Oppenheim odgovarajući na pitanje o mogućem ulasku strateškog partnera u tu kompaniju.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=67816

Ovo je izuzetno bitna vijest, očito da su nakon propasti dokapa ovj put ozbiljnije krenuli u posao. Sutra bi INGR mogla skočiti.
[/quote]

Skočiti? Vjerujem da strateški partner nije preko noći odlučio ući u Ingru. On je bio opcija i pri prethodnoj dokapitalitzaciji ali mu je cijena ulaska bila previsoka, pa nije ulazio. Ingra je trenutno u lošijoj poziciji nego što je bila za prošlu neuspjelu dokapitalizaciju. Ako je tada tom strateškom partneru 80kn bilo preskupo (dakle cca 60-70kn je bilo OK), koliko će mu Ingra vrijediti sada? 40-50kn? Gdje tu vidiš skok?


Ne sumnjam da će nešto iskemijat. Zanima me kako stvari idu s Arenom. Nisu li odgovorni u gradu prošli tjedan rekli da će ovaj tjedan sve biti riješeno?

polako nemogu sad sve dobre vijesti odjednom dati van… bolje jedna po jedna pa ce biti vise skokova!! [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...

Samo vi prodajte na ovim razinama. Al pokupite ovo s kupnje. Vi ste se i tako odlucili za gubitak.pa dajte da ljudi zarade kunu vise.
Il niste ozbiljni prodavaci, nego samo veliki koji zariskiraju koju dionicu u nadi da zadrze cjenu nisko jer im jos ne odgovara rast?
Ima tko na forumu ko prodaje po 54 da to obrazlozi?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

osramotili su se sa Arenom

tko se osramotio??

Tko se osramotio? Pricaj mi o tom,bas me interesira?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

zbilja, objasni nam kako su se osramotili s jednim vrhunskim objektom kao Arena? to što ih IGH zahebava za statiku stvar je suparništva i prljavih igara, Ingra je svoj dio posla odradila odlično i čim im grad Zagreb plati zaboravite ove cijene na burzi

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


osramotili su se sa Arenom

Nisan neki ljubitelj građevinara ali ono što je INGRA napravila sa ARENOM to je umjetničko djelo a to što ona smrdljiva Matulovićka igra prljavu igru koje je dopuštena jedino u nas to je nešto drugo.
Nezavisna analiza je pokazala da je sa statitikom sve u redu i da se radilo po projektu i dozvala će se dobiti vrlo brzo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ima tko na forumu ko prodaje po 54 da to obrazlozi?

Nisam uzimao po 50kn ali da jesam imao bi skoro 10% zaradu. Druga je stvar što je u današnje vrijeme i 10% super rezultat.

Sampras kad sve bude ok s arenom,bi doso na jedan egzibicioni mec. Protiv ivanisevica?;-)pred 15000ljudi
Zagorci su uz tebe
IDEMO PIT sampras

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close