INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne mogu ja srušiti
javi se novoselcu ima on toga još dosta na lageru
nije mu bilo skupo na 400 kuma
možda mu je sad jeftino

tko bi ga znao
ipak oni ulažu tudiji novac na duži rok

Postanite Eu-robovi

Moze pitanje? Nitko ne spominje kredit koji stize na naplatu za arenu za 15dana. uporabna dozvola – bandic – lova? Kada?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Poštovani kolege mišljenja sam kako nije potrebno ismijavati situaciju u kojoj se nalazi svaka dionica na tržištu kapitala, naime Ingra je ta koja je nažalost ciklički osjetila na svojoj koži nemilosrdnost tržišta, te sam siguran da će grad Zagreb s managementom Ingre riješiti postojeće nesuglasice na obostrano zadovoljstvo.

Ugodan Vam ostatak večeri.

vjerujem da je cijena od 50 kuna zadnja jeftina cijena ove dionice. Može ići samo gore, ali sigurno ne ispod 50 kuna.

U Erbilu potpisan protokol o suradnji na zdravstvenim projektima

INGRA je u Erbilu, glavnom gradu iračkog Kurdistana s predstavnicima regionalnog ministarstva zdravstva potpisala protokol o suradnji na zdravstvenim projektima. Protokolom se otvara put izravnom ugovaranju izgradnje bolnica i pratećih medicinskih objekata između Vlade Iračkog Kurdistana i INGRE. Konkretnije, regionalne vlasti žele izgradnju triju većih bolnica u gradu Sulajmaniyi (ukupno 500 kreveta) i jedne manje bolnice u Erbilu (60-ak kreveta), te njihovo opremanje. Korak koji slijedi je prihvaćanje INGRINE ponude s projektima, te potpisivanje ugovora o izgradnji i opremanju bolnica. Radovi na izgradnji trebali bi početi već sredinom proljeća. Preliminarna je procjena kako vrijednost građevinskih radova iznosi oko 180 milijuna US dolara, dok bi dovršenje svih obveza vezanih uz planirane bolnice (uz gradnju to je i opremanje i obučavanje osoblja) dostiglo vrijednost od 500 milijuna eura.

INGRA ima dugu povijest iznimno uspješnih projekata u Iraku, posebice u Kurdistanu. Najviše je posla odrađeno na hidroelektranama HE Haditha, HE Al-Shemal, te pripremni radovi na HE Bekhme (najvećoj hidroelektrani u regiji). Osim toga INGRA je izgradila i najveći poslovni kompleks u Bagdadu, koji danas koristi iračko Ministarstvo nafte.

Matrix zaboravio si,losa vjest stotka. Dobra 1%
Barem na ingri.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


vjerujem da je cijena od 50 kuna zadnja jeftina cijena ove dionice. Može ići samo gore, ali sigurno ne ispod 50 kuna.

To ja sebi govorim od 160 pa 130 pa 90 pa 60 ……..
Al i ja mislim isto 50 kn stvarno donja granica ali bojim se i da nema snage za jači odbijanac
jer sad i rast 10% neznači skoro ništa , bar se meni u mom minusu tako čini …..

smanjuje se minus.......

Nema sanse da mi krenemo prvi u odbijanac. Mislim da prvo treba reagirat japan pa onda amerika. Tad bi mozda potakli njemce da idu gore a onda s njima i mi. Sad opet upitno. Oce li gradjevinari pratiti rast ostalih sektora.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ingra razmatra ulazak strateškog partnera u kompaniju

Dosta smo daleko došli u razgovorima s međunarodnim institucijama koje su zainteresirane da nas podrže i u projektima u široj regiji – kazao je u intervjuu za novi broj Lidera predsjednik Uprave Ingre Igor Oppenheim odgovarajući na pitanje o mogućem ulasku strateškog partnera u tu kompaniju.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=67816

Ma ljudi ne radi se o odbijancu više već korekciji! Jer nije normalno da dionica tipa IGH padne sa 4000 na 2000 i nastavi padati! Potrebna je korekcija! I ta korekcija sada slijedi!
Vjerujem u povratak na 2900, a onda vjerovatno opet padanje….

Divergencija na INGR-i

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ingra razmatra ulazak strateškog partnera u kompaniju

Dosta smo daleko došli u razgovorima s međunarodnim institucijama koje su zainteresirane da nas podrže i u projektima u široj regiji – kazao je u intervjuu za novi broj Lidera predsjednik Uprave Ingre Igor Oppenheim odgovarajući na pitanje o mogućem ulasku strateškog partnera u tu kompaniju.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=67816

Ovo je izuzetno bitna vijest, očito da su nakon propasti dokapa ovj put ozbiljnije krenuli u posao. Sutra bi INGR mogla skočiti.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close