INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajte ljudi. Da nismo imali svijetsko rukometno prvenstvo. Sad bi pisali ovdje. Budale nisu htjele izgraditi dvorane,a mogle su sluziti mnogim svrhama.
Mislim da je jedino zadar prihvatio svoju dvoranu kako treba. I cjene sto su dobili. Svaka im cast. U zagrebu samo kenjaju. Al kenjaju po svome. U zg neznam sto da se napravi,nebi valjalo.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Dajte ljudi. Da nismo imali svijetsko rukometno prvenstvo. Sad bi pisali ovdje. Budale nisu htjele izgraditi dvorane,a mogle su sluziti mnogim svrhama.
Mislim da je jedino zadar prihvatio svoju dvoranu kako treba. I cjene sto su dobili. Svaka im cast. U zagrebu samo kenjaju. Al kenjaju po svome. U zg neznam sto da se napravi,nebi valjalo.

Kod nas u Zadru dobar dio platili smo s time što se u računu za vodu nešto račun poveća i izdane su obveznice,a osim toga mislim da ima još 4 dodatne dvorane + bazen,tako da to ima logike,jer se manje dvorane mogu rentati i za mali nogomet.

PS.Malo mi je neugodno što nisan bio još u dvorani,ali što ćeš,ne zanima me sport… [embarass]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

a sjecam se onog naricanja prije godinu il tako nešto kad rvatcka nije dobila ono nogometno
sto ide u poljsku ukrajinu sto li
sad su ovi koji ruse i ovako prljavo drukaju suze ronili

ingra je isla na 100k 200k
ma nije bilo kraja

ja ne znam kako ti isti sad stanu pred ogledalo ujutro kad idu na pečalbu

over and out

Postanite Eu-robovi


Ne znam jeste li gledali prilog o beogradskoj areni, ne znaju što će s njom, a izgleda ni mi što ćemo s našom. Možda bi uzgoj šampinjona bio isplativ?
Tek se sad vidi koliko je to bacanje novca u vjetar bilo, graditi puste dvorane u iznosu 3 milijarde kuna u osvit krize nad krizama.
Ali tko može političarima nešto suvislo objasniti? Nitko

jel to misliš onim političarima koji uzmu bespovratne provizije koje su 100% isplativije od projekata,da,vjerujem da se i oni sada žderu oko isplativosti dvorana koje će se morati financirati iz proračuna,jer i oni daju velik dio u proračun zbog velikih plaća,čisto mi nije jasno kako će oni to podnijeti,lakše nego ostavke [lol]


Arena je dobra investicija, jer znate onu: kruha i igara, blizu smo te faze

a velikom brzinom se približavamo samo fazi; kruha,kruha,samo kruha

…ljudi moji imate li vi vjere??? pa kad je sve tako crno…što čekate…??? učinite što treba…spasite se patnji…
Sjetite se onih koji cijeli život prožive sa onim što mi potrošimo za godinu dana…i zamislite, sretni su i ne žale se ni na što. cijene zdravlje i normalne ljude oko sebe…a što je nama najbitnije??? novac,NOVAC,novac, NOVAC………………….nikad dosta……. i sada se kuka jer se nemože kao do sada, treba se malo zaustaviti u megalomaniji…ljudi moji čujemo li mi sebe???…sjetite se koliko nas je prije 30 godina imalo novi auto???toliko cipela i odjeće??? toliko hrane koja se baca??? a zamislite bili smo zadovoljniji nego sada-iako je vladao nekakav mrak-kažu- a koliko sada imamo i grintamo na sve strane…!!!LJUDI MOJI IMAJMO VJERE…SAMO NAS VJERA SPAŠAVA-PRAVA VJERA…l.n… PS:tko ne shvaća što pišem neka ne komentira-molim najljepše…hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…ljudi moji imate li vi vjere??? pa kad je sve tako crno…što čekate…??? učinite što treba…spasite se patnji…
Sjetite se onih koji cijeli život prožive sa onim što mi potrošimo za godinu dana…i zamislite, sretni su i ne žale se ni na što. cijene zdravlje i normalne ljude oko sebe…a što je nama najbitnije??? novac,NOVAC,novac, NOVAC………………….nikad dosta……. i sada se kuka jer se nemože kao do sada, treba se malo zaustaviti u megalomaniji…ljudi moji čujemo li mi sebe???…sjetite se koliko nas je prije 30 godina imalo novi auto???toliko cipela i odjeće??? toliko hrane koja se baca??? a zamislite bili smo zadovoljniji nego sada-iako je vladao nekakav mrak-kažu- a koliko sada imamo i grintamo na sve strane…!!!LJUDI MOJI IMAJMO VJERE…SAMO NAS VJERA SPAŠAVA-PRAVA VJERA…l.n… PS:tko ne shvaća što pišem neka ne komentira-molim najljepše…hvala…

Sjedi 5
[thumbsup]



Arena je dobra investicija, jer znate onu: kruha i igara, blizu smo te faze

a velikom brzinom se približavamo samo fazi; kruha,kruha,samo kruha
[/quote]
Vjerojatno si htio reci: igara, igara, igara. Za kruh treba zaraditi, ili bar posuditi. Zaraditi ne mozemo, posuditi nam vise nitko nece.

ovo je posao
sa 150 k kuna -10 posto
ide jos par dana rusenja ,
jos 30-40 posto dole.
jer….obama je danas posrao dasku za wc dok je ustajao sa wc školjke

Good artists copy. Great artists steal.

ja bi to srusio na 20-30 kuna i onda laganini trpao pa prodavao
da se fina para tako dici

Postanite Eu-robovi


ja bi to srusio na 20-30 kuna i onda laganini trpao pa prodavao
da se fina para tako dici


Pa sruši na 30. samo stavi nalog na prodaju po 30 i to je to.

idući tjedan će bit bolje...

Zanimljivo je da je čak i OPTE bolja nego INGRa a prije 7-8 mjeseci imale su istu cijenu….

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close