INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uz sva zla koja se događaju i guraju dionicu dole ipak bolje stojimo od IGH.(imam obje dionice)

Nisi jedini prisutan u ovoj agoniji….

na 4300 sve prodajem...


E sada bi ja pozvao majstore racunovodstva da me malo sprdaju kao onda kada su mi govorili da ja uopce nemam pojma o racunovodstvu i da je normalno racunati na uplate. Mozda se neki ne sjecaju kada sam ja objasnjavao i ispitivao sta ce biti ako nesto pode po krivom sa Arenom.

Neznam jer se ko od Ingrasa sjeca??? Ak ne sam neg pita bum ga ja podsjetil

Zar ti još pišeš, nije ti neugodno nakon ove afere sa računovodstvom.
Kad si se pravio pametan, a ispao ……
I opet to spominješ?? Pa daj mi molim te reci jel ništa nisi naučio, a dali smo ti par instrukcija kako i gdje to možeš naučiti. Jel ti shvačaš razliku RDG-a bilance i Novčanog toka??
Ne shvačaš. Sve tvrtke na svijetu imaju potraživanja, dugoročna ili kratkoročna, to je potpuno normalno.

Nego, malo je neobično da se kontantno ovdje javljaš i pišeš svako malo destruktivno o tvrtki, koji je cilj i zašto baš me zanima??

Bolje si pogledaj ovdje kaj ima:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=24036

Novi poslovi 1 milijarda kuna i najava još 2,7 milijarde kuna novih.
Milijarde ne milijona dragi.
Kako će to utjecati na bilancu i RDG?
Ah da, pa kog ja to pitam.. [smiley]
Kaj sad tu pak ne valja, jel problem mož
Možda opet do naplate??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Bolje si pogledaj ovdje kaj ima:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=24036

Novi poslovi 1 milijarda kuna i najava još 2,7 milijarde kuna novih.
Milijarde ne milijona dragi.
Kako će to utjecati na bilancu i RDG?
Ah da, pa kog ja to pitam.. [smiley]
Kaj sad tu pak ne valja, jel problem mož
Možda opet do naplate??

Eto Plavi ja sam te informacije čitao redom kako su dolazile…kad ono cijena dionice umjesto da brutalno raste..pada li pada. Zaključio sam da je netko ovdje lud a nadao se da nisam ja pa sam proteklih dana nakupovao te INGRE (ne prvi puta)…
Tješi me činjenica da sam ulazio ispod 3-mj. prosjeka, dakle uz diskont…pa ako do nečega dođe, valjda bum uspio zgiljat…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Novi poslovi 1 milijarda kuna i najava još 2,7 milijarde kuna novih.
Milijarde ne milijona dragi.
Kako će to utjecati na bilancu i RDG?
Ah da, pa kog ja to pitam.. [smiley]
Kaj sad tu pak ne valja, jel problem mož
Možda opet do naplate??

Ovo što pokazuješ je tek protokol koji im otvara mogučnost davanja ponude.
Tek nakon toga dolazi natječaj..a ti već pobjedio na natječaju:)
Jer to ta milijarda novih poslova ili to ide u ovih 2,7 milijardi?
Super..taman ćete imati da vratite sa kamatama onih 1,5 milijardi koje dugujete [bye]

sijem žito raste grahorica

Dalmacijacement prekinuo proizvodnju zbog slabe potražnje za cementom i velikih dugova građevinara.
Malo se o tome govori ali građevinari su u ogromnim dugovima i vrlo nelikvidni.
U tu grupu nelikvidnih spada i Ingra.
Kada ona naplati potraživanja platiti će dugove, ali to nije tako brzo.

Evo ga i to se dogodilo kupnja na OPTE viša za 3,5 kune nego na INGRA-i, ova ZSE je stvarno fantastična

Surround all arround when it hits the ground



Novi poslovi 1 milijarda kuna i najava još 2,7 milijarde kuna novih.
Milijarde ne milijona dragi.
Kako će to utjecati na bilancu i RDG?
Ah da, pa kog ja to pitam.. [smiley]
Kaj sad tu pak ne valja, jel problem mož
Možda opet do naplate??

Ovo što pokazuješ je tek protokol koji im otvara mogučnost davanja ponude.
Tek nakon toga dolazi natječaj..a ti već pobjedio na natječaju:)
Jer to ta milijarda novih poslova ili to ide u ovih 2,7 milijardi?
Super..taman ćete imati da vratite sa kamatama onih 1,5 milijardi koje dugujete [bye]
[/quote]

milijarde novih poslova ne podrazumjevaju uvijek i milione dobiti,posao se nekada odradi i sa minusom,bitno da je dobro vrijeme za dokapitalizaciju i interesantno svakim danom sve bolje,ja ne bih kupio po 80,možda će biti uskoro i na targetu od prije 5 mjeseci-36, a nije liše ni današnjih 56,ne znam što Igor o ovome misli,da li je dobro vrijeme za kupnju


Dalmacijacement prekinuo proizvodnju zbog slabe potražnje za cementom i velikih dugova građevinara.
Malo se o tome govori ali građevinari su u ogromnim dugovima i vrlo nelikvidni.
U tu grupu nelikvidnih spada i Ingra.
Kada ona naplati potraživanja platiti će dugove, ali to nije tako brzo.

nexe čuje ,nexe zna,bit će dosta cementa


Kako INGRA planira skupiti sredstva za platiti dugove dobavljacima ?

prodajom Arene,ako ne bude dosta treba prodati i pulsku arenu rimljanima

Arena je dobra investicija, jer znate onu: kruha i igara, blizu smo te faze

Surround all arround when it hits the ground

Ne znam jeste li gledali prilog o beogradskoj areni, ne znaju što će s njom, a izgleda ni mi što ćemo s našom. Možda bi uzgoj šampinjona bio isplativ?
Tek se sad vidi koliko je to bacanje novca u vjetar bilo, graditi puste dvorane u iznosu 3 milijarde kuna u osvit krize nad krizama.
Ali tko može političarima nešto suvislo objasniti? Nitko


Ne znam jeste li gledali prilog o beogradskoj areni, ne znaju što će s njom, a izgleda ni mi što ćemo s našom. Možda bi uzgoj šampinjona bio isplativ?
Tek se sad vidi koliko je to bacanje novca u vjetar bilo, graditi puste dvorane u iznosu 3 milijarde kuna u osvit krize nad krizama.
Ali tko može političarima nešto suvislo objasniti? Nitko

Zato i jesmo dobili SP,da je to sad dobro mora da bi dobili mi, a ovako će nas upravo ti koji su nam uvalil SP u rukometu uvaliti superkamatarske kredite ILI nam neće dati novce kao što najavljuje se da SAD sve novce kupi sebi,pa će se fino ekipa naplatiti HEPom,izvorima vode,otocima, državnim firmama ostalim i biti će im savršeno kad prođe kriza,a mi ćemo kad prođe kriza imati Zimbabve u svojoj kućici. Gle čuda, Svjetsko nogometno prvenstvo će biti u Africi,jupi dali kriminalci sirotinji da zaradi…..
Čini se da Rockefelleru i ostalima nisu dovoljne više ni milijarde,treba imati trilijarde i moć,jer jebiga,zemlja na Marsu ,Saturnu i Jupiteru će poskupiti,bar se ztako priča…

Jebeš rođu koji nema 30 nula na računu i 100 000 m2 na Marsu.. [angry]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close