INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


novi sam,može li mi netko reći da li će ingra ove godine isplatiti dividendu i kolika bi mogla biti.

Evo ako si novi,i pucaš na dividendu zaobiđi ingru.
Pogledaj ovdje,pa procjeni sam prema prijašnjim godinama.
http://www.mojedionice.com/fund/IzvDioniceDividenda.aspx?idDrz=1&samoIspl=1

idući tjedan će bit bolje...

Ivedome,kupio sam dionice po 142,00 kn,ne mislim prodavat, znam za dosadašnje isplate ali me zanima da li će biti ove godine.

Ja sam se dans vratio u INGR, ali što više čitam komentare i slušam što se priča, prerano sam uletio. Da INGR ugovori 500 mil EUR posla, i da ih odmah naplati, ne bi pomoglo. Raspoloženje na burzi je očaj i depresija. Hvala našoj vladi za to!!! [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kaze oppenheim tj. iz ingre da će do petka 13.02. poslat svu potrebnu dokumentciju za arenu. da su svi "nedostaci" uklonjeni, pa budemo vidjeli potez bossa zagreba. nadajmo se najboljem!!!!!!
ja sam uvjerenja da ingru treba samo dokupljivat, onaj ko razmislja dugoročno a ne špekulativno.


kaze oppenheim tj. iz ingre da će do petka 13.02. poslat svu potrebnu dokumentciju za arenu. da su svi "nedostaci" uklonjeni, pa budemo vidjeli potez bossa zagreba. nadajmo se najboljem!!!!!!
ja sam uvjerenja da ingru treba samo dokupljivat, onaj ko razmislja dugoročno a ne špekulativno.

Uvaženi NOVI kolega sa 1 postom. Prije svega se prestavi pa se kasnije uključi u razgovor…

Da nisi i ti jedan od INGR-inih glasnogovornika prisutnih na forumu ………!!!????

na 4300 sve prodajem...

činjenica novi jesam, ali ne i glasnogovornik. na zse sam od nedavno. kako sam i sam kupio ingr često sam na ovom forumu ali dosad samo kako promatrač. pa da se malo uključim. pozdravljam Vas sve i zahvaljujem na konstruktivnim misljenjima i raspravama.


činjenica novi jesam, ali ne i glasnogovornik. na zse sam od nedavno. kako sam i sam kupio ingr često sam na ovom forumu ali dosad samo kako promatrač. pa da se malo uključim. pozdravljam Vas sve i zahvaljujem na konstruktivnim misljenjima i raspravama.

Dobro nam došao…..

na 4300 sve prodajem...

Franjo Turčić izgleda napušta IGH. Neki kažu da ide u mirovinu. Neki drugi kažu da ide u inspektore. Ovi drugi također kažu da je u tom slučaju vrlo vjerovatno da se pojavi na tehničkom pregledu Arene, ali ne više kao nadzorni, nego kao inspektor. To bi bio potez.

Kako INGRA planira skupiti sredstva za platiti dugove dobavljacima ?


Kako INGRA planira skupiti sredstva za platiti dugove dobavljacima ?

Pa dokapom, naravno….

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

E sada bi ja pozvao majstore racunovodstva da me malo sprdaju kao onda kada su mi govorili da ja uopce nemam pojma o racunovodstvu i da je normalno racunati na uplate. Mozda se neki ne sjecaju kada sam ja objasnjavao i ispitivao sta ce biti ako nesto pode po krivom sa Arenom.

Neznam jer se ko od Ingrasa sjeca??? Ak ne sam neg pita bum ga ja podsjetil

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Uz sva zla koja se događaju i guraju dionicu dole ipak bolje stojimo od IGH.(imam obje dionice)

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close