INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


No Turčić iz IGH kaže da je riječ o očajničkom pokušaju INGRA-e kojoj hitno treba novac. Kako kaže, nemoguće je da je tvrtka UPI2M tako brzo obavila nadzor krova.
…..

turčić je inače u slobodno vrijeme knjigovođa i vodi ingri financije u fušu.
majke ti isusove koja je to ekipa ,i s jedne i druge strane

Vodi se velika borba ili rat za prevlast i prestiž ili za pravdu i poštenje ?

Što sad taj Turčić sere? Ako on tvrdi da je to nesigurno, onda nisu smjeli uopće igrati SP. I što on trkelja u javnosti. On je nadzor, svoje treba upisivati u dnevnik i zdravo. I zašto nije zatvorio gradilište ako se Ingra oglušila o njegove primjedbe? zato što nije imao petlju kao što nitko nema petlju tko radi sa vlastima u ovoj fucking državi jer da je zatvorio gradilšte na par dana, SP se ne bi igralo u RH.



mislim da je najveci trenutni problem Jure Radic i njegov IGH.

znaš onu staru ,ko pod drugim jamu kopa….

ali što se tiče same dvorane očito je da posao nije bio završen na vrijeme tj. nisu uklonjeni svi nedostaci koji su manje više normalni u građevini .
gradu se jebe,dvorana im više ionako ne treba, tj. ja bi se usudio da reći da više nikom ne treba.
i ak im oni ne plate uopće ne znam kakav mazohist bi to kupio i za kakve svrhe

[/quote]

Nedostaci na Areni sigurno postoje, a u nadzoru treba biti strog jer je u pitanju sigurnost gledatelja i u tom pogledu treba biti perfekcionist.

da je openhajm bio pametan fino je mogao zatvoriti arenu dan prije natjecanja i ucjenio grad placanjem
imamo mi purgeri para ne za jednu nego za 2 arene

Postanite Eu-robovi


da je openhajm bio pametan fino je mogao zatvoriti arenu dan prije natjecanja i ucjenio grad placanjem
imamo mi purgeri para ne za jednu nego za 2 arene

kako će to raditi kad mu prezime open hajm u prijevodu znači ajmo otvoriti pa bumo videli,a što se tiče da im hitno treba novac,a kao gradu hitno ne treba,pa prije će novo prvenstvo svijete nego od Mikija izvuče pare,treba brzo organizirati sva moguća prvenstva u svim mogućim sportovima za koje je potrebna dvorana da se to što prije otplati [thumbsup]

Vi se raspisujte o Areni i dokapu i kako ce propasti firma

ZAGREB, 10. veljače 2008. – Proteklog je tjedna u Alžiru INGRA potpisala nove i proširila postojeće ugovore za tržište Alžira u vrijednosti većoj od 7,8 milijuna eura. Ovime INGRA nastavlja širenje poslovanja na svom najvećem inozemnom tržištu, alžirskom.

Osim na području energetike i pomorskih radova INGRA se dodatno angažirala na zdravstveno – medicinskim projektima u Alžiru te u ovom trenutku očekuje okončanje natječaja za izgradnju vojne bolnice u gradu Alžiru čija se vrijednost procjenjuje na 70 milijuna eura.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Vi se raspisujte o Areni i dokapu i kako ce propasti firma

ZAGREB, 10. veljače 2008. – Proteklog je tjedna u Alžiru INGRA potpisala nove i proširila postojeće ugovore za tržište Alžira u vrijednosti većoj od 7,8 milijuna eura. Ovime INGRA nastavlja širenje poslovanja na svom najvećem inozemnom tržištu, alžirskom.

Osim na području energetike i pomorskih radova INGRA se dodatno angažirala na zdravstveno – medicinskim projektima u Alžiru te u ovom trenutku očekuje okončanje natječaja za izgradnju vojne bolnice u gradu Alžiru čija se vrijednost procjenjuje na 70 milijuna eura.

Živa istina,ljudi se uspaničili,neznam zašto. Ja vjerujem u uspjeh dokupa, ali ako dokup ne uspije ne vidim u čemu je toliki problem. Samo vi prodajte, isplati se,zanimalo bi me na kojim je razinama ušao svaki ovaj pojedinac koji to prodaje po 64-65 kuna?

A što se tiče Arene, i njenog nadzora, onda je ovdje najveća budala,taj vaš nadzor iz igh koji je u dvoranu puštao svakodnevno 15tisuća ljudi , kojima je svakog trena mogao na glavu pasti krov,ili su se mogli ugušiti u ugljičnom monoksidu, jesam što zaboravio?
***obrisano***

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Vi se raspisujte o Areni i dokapu i kako ce propasti firma

ZAGREB, 10. veljače 2008. – Proteklog je tjedna u Alžiru INGRA potpisala nove i proširila postojeće ugovore za tržište Alžira u vrijednosti većoj od 7,8 milijuna eura. Ovime INGRA nastavlja širenje poslovanja na svom najvećem inozemnom tržištu, alžirskom.

Osim na području energetike i pomorskih radova INGRA se dodatno angažirala na zdravstveno – medicinskim projektima u Alžiru te u ovom trenutku očekuje okončanje natječaja za izgradnju vojne bolnice u gradu Alžiru čija se vrijednost procjenjuje na 70 milijuna eura.

Živa istina,ljudi se uspaničili,neznam zašto. Ja vjerujem u uspjeh dokupa, ali ako dokup ne uspije ne vidim u čemu je toliki problem. Samo vi prodajte, isplati se,zanimalo bi me na kojim je razinama ušao svaki ovaj pojedinac koji to prodaje po 64-65 kuna?

A što se tiče Arene, i njenog nadzora, onda je ovdje najveća budala,taj vaš nadzor iz igh koji je u dvoranu puštao svakodnevno 15tisuća ljudi , kojima je svakog trena mogao na glavu pasti krov,ili su se mogli ugušiti u ugljičnom monoksidu, jesam što zaboravio?
***obrisano***
[/quote]

A ja neznam zašto si ti optimist da će dokap. uspjeti.

Samu vijest o dokapu onaj petak INGRA je dočekala sa 85-86 kn i u pola sata pala na 81,44.
I dok se ATPL motala oko 780 – 800 , HT 220 ,OPTE oko 70 , MAGMa cca 80 i dr. i ove kao
i većina drugih su pale ali 10% po dionici a neke i nisu niti toliko ,
primjećujem samo da je INGRA najviše pala tj. već dosad cca 26% na 65 kn.
Znači već dosad je pala duplo više nego druge (većina) a ako je nakon
neuspjelog dokapa dočeka pad još toliko ili na cca 50 kn I TADA
trebala bi ti jasna situacija da sam ja i dr. mali dioničari izgubili 40% svoje imovine NE OD UVIJEK
VEĆ OD NAJAVE DOKAPITALIZACIJE.

Kako je već skoro jasno da dokap neće uspjeti jer je cijena daleko ispod 80 kn
a dionica na burzi kolko hoćeš mene je strah još jednog pada

Ma nije me niti toga strah – Strah me toga koliko bi dana od npr. cca 58 kn po dionici trebalo rast
po malo pa da bude ponovo cijena 85 kn bar.(kažem po malo jer blok. na INGRI više i nema)

Al evo da kažem i to neinteresira me prljava igra IGH – jasno je da djelom i otamo vjetrovi pušu
Uprava je trebala pretpostaviti ponašanje IGH kad je već otvoreno napala Radića i Dropulićku
i imati rezervnu varijantu nego sad je sve na vrat na nos…pa što bude…

Daj Bože da griješim i da dokap uspije ILI DA JE BAR VEĆ UNAPRIJED UKALKULIRAN U OVAJ
JAD OD CIJENE 65 KN…..

smanjuje se minus.......



Vi se raspisujte o Areni i dokapu i kako ce propasti firma

ZAGREB, 10. veljače 2008. – Proteklog je tjedna u Alžiru INGRA potpisala nove i proširila postojeće ugovore za tržište Alžira u vrijednosti većoj od 7,8 milijuna eura. Ovime INGRA nastavlja širenje poslovanja na svom najvećem inozemnom tržištu, alžirskom.

Osim na području energetike i pomorskih radova INGRA se dodatno angažirala na zdravstveno – medicinskim projektima u Alžiru te u ovom trenutku očekuje okončanje natječaja za izgradnju vojne bolnice u gradu Alžiru čija se vrijednost procjenjuje na 70 milijuna eura.

Živa istina,ljudi se uspaničili,neznam zašto. Ja vjerujem u uspjeh dokupa, ali ako dokup ne uspije ne vidim u čemu je toliki problem. Samo vi prodajte, isplati se,zanimalo bi me na kojim je razinama ušao svaki ovaj pojedinac koji to prodaje po 64-65 kuna?

A što se tiče Arene, i njenog nadzora, onda je ovdje najveća budala,taj vaš nadzor iz igh koji je u dvoranu puštao svakodnevno 15tisuća ljudi , kojima je svakog trena mogao na glavu pasti krov,ili su se mogli ugušiti u ugljičnom monoksidu, jesam što zaboravio?
***obrisano***
[/quote]

Ušo na 66, no cjelokupna situacija na tržištu mi je počela smrdit pa danas prodaja po 64
nije se za čudit ne …..odlučio preslagat portfelj a nemreš prodat za više, eto….

Zasto sam optimista. Jer me dokapitalizacija ne opterecuje puno.ako prodje zaradit cu,ako padne dokupit cu.
A i zato sto kad ulozim u neku dionicu,cinim to s razlogom. Mislim unatoc problemima, ingra ce se izvuci iz svega. A optimista sam i zato jer da su svi pesimisti kao sto vas je vecina ovdje. Vec bi bili na 30kuna. Evo ti primjer,ovaj udje na 66 jucer. Danas izadje na 64. Vidi se da covjek dugorocno gleda u ulaganja.
Ako padnemo na 50. Ingra ce se opet vratit. Napravila je tisuce projekata u svijetu. I ko ju je sada nasao jebat. Jedan zagreb koji je pred bankrotom.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Smijem te jos pitati tko je srusio cjenu za 25% ?
Evo pred neki dan, vijest ovdje na forumu. Ingra prodala 35000 dionica slatinske banke. Cjena pada za dvije kune. Jutros se ispostavi, interesantno, ingrine dionice jos stoje u top 10 slatinske banke,prodao netko drugi. e to se zovu drukeri.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Smijem te jos pitati tko je srusio cjenu za 25% ?
Evo pred neki dan, vijest ovdje na forumu. Ingra prodala 35000 dionica slatinske banke. Cjena pada za dvije kune. Jutros se ispostavi, interesantno, ingrine dionice jos stoje u top 10 slatinske banke,prodao netko drugi. e to se zovu drukeri.

-ali ti su postigli svoj cilj….jeftin nadokup

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close