INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaki dan isčekujem eksploziju samo neznam u kojem smjeru bu bila reakcija

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Dali se uprava krca po ovim cijenama ili iskrcava?

Kune nisu problem, kuna nema


Svaki dan isčekujem eksploziju samo neznam u kojem smjeru bu bila reakcija

Sutra je zadnji dan za dokapitalizaciju fizičkih osoba,a kako izgleda u ovoj dokapitalizaciji nisu poželjni.
Zbog toga ni sutra ne bi trebalo očekivati podršku velikih za rast.
Institucionalni ulagači,kao i eventualni veliki kupac će napraviti predbilježbu sa obavezom plačanja za tri
dana tj.do petka.Dakle,do petka bi trebala totalna neodlučnost na burzi,a u ponedjeljak bi trebalo biti
sve jasno.Vrijeme za odluku je sve kraće.
Kupiti ili prodati je špekulantska dilema.
Međutim,ipak je od donošenja odluke o dokapitalizaviji INGRA pala više od 20%.Dakle,već smo odradili dio pada,te u slućaju neuspješne dokapitalizacije nebi trebali previše pasti.

U slućaju uspjeha strelovit rast na 80 i više.

bandić kupi ingru pa tek onda isplati arenu…

🙂


Dali se uprava krca po ovim cijenama ili iskrcava?

Uprava glumi pasivnost.Oni su aktivni sudionici .A možda su se i totalno izgubili?
Međutim,niti kupuju niti prodavaju jer ne smiju to raditi dva mjeseca prije financijskog izvješća.



Svaki dan isčekujem eksploziju samo neznam u kojem smjeru bu bila reakcija

Sutra je zadnji dan za dokapitalizaciju fizičkih osoba,a kako izgleda u ovoj dokapitalizaciji nisu poželjni.
Zbog toga ni sutra ne bi trebalo očekivati podršku velikih za rast.
Institucionalni ulagači,kao i eventualni veliki kupac će napraviti predbilježbu sa obavezom plačanja za tri
dana tj.do petka.Dakle,do petka bi trebala totalna neodlučnost na burzi,a u ponedjeljak bi trebalo biti
sve jasno.Vrijeme za odluku je sve kraće.
Kupiti ili prodati je špekulantska dilema.
Međutim,ipak je od donošenja odluke o dokapitalizaviji INGRA pala više od 20%.Dakle,već smo odradili dio pada,te u slućaju neuspješne dokapitalizacije nebi trebali previše pasti.

U slućaju uspjeha strelovit rast na 80 i više.

[/quote]
Pad na recimo 50,00 tebi nije strelovit pad pa to je više od 25%

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


U slućaju uspjeha strelovit rast na 80 i više.

To sigurno, kao i pad ispod 60 u slučaju neuspjeha. za svaki slučaj, ja sam ipak ubacio nešto INGR ovih dana u portfelj jer bih se pojeo da propustim eventalni let na 80 kn [lol]




Svaki dan isčekujem eksploziju samo neznam u kojem smjeru bu bila reakcija

Sutra je zadnji dan za dokapitalizaciju fizičkih osoba,a kako izgleda u ovoj dokapitalizaciji nisu poželjni.
Zbog toga ni sutra ne bi trebalo očekivati podršku velikih za rast.
Institucionalni ulagači,kao i eventualni veliki kupac će napraviti predbilježbu sa obavezom plačanja za tri
dana tj.do petka.Dakle,do petka bi trebala totalna neodlučnost na burzi,a u ponedjeljak bi trebalo biti
sve jasno.Vrijeme za odluku je sve kraće.
Kupiti ili prodati je špekulantska dilema.
Međutim,ipak je od donošenja odluke o dokapitalizaviji INGRA pala više od 20%.Dakle,već smo odradili dio pada,te u slućaju neuspješne dokapitalizacije nebi trebali previše pasti.

U slućaju uspjeha strelovit rast na 80 i više.

[/quote]
Pad na recimo 50,00 tebi nije strelovit pad pa to je više od 25%
[/quote]
Pa ako bi došla na 50 trebalo bi kupiti ili dokupiti.Ako bi danas uša na 67 i uz eventualni pad na 50
prosjek bi bio 58 do 59.Istina da je to velikih 18 do 19 % skuplji ulaz.
Međutim dali će pasti na 50.Tko to garantira ako ne uspije dokapitalizacija.
Na ZSE jedan malo veći igrač može lako čak i protiv tržišta.
Ipak je INGRA sa ovakvim fundamentima izvrsna kupnja i na 67.Naravno ne za kratkoročne špekulante ako ne uspije dokapitalizacija.
Da se razumijemo i sam se rado zaletim u špekulantske vode.
U zadnje vrijeme me baš ne ljubi karta Ali dvanaesti mjesec je bija fenomenalan.

Lopina,

Unistavaju ti TNPL, daj malo reda tamo zavedi, pusti Ingru [wink].

Nego, di nam je Plavi, obecao je kontaktirati Ingra i izvijestiti nas o cudno srocenom prospektu?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Lopina,

Unistavaju ti TNPL, daj malo reda tamo zavedi, pusti Ingru [wink].

Nego, di nam je Plavi, obecao je kontaktirati Ingra i izvijestiti nas o cudno srocenom prospektu?

čekaj da završi sa kupnjom ili prodajom dionica (zavisi što sada radi) pa će onda ići novi druk


Nego, di nam je Plavi, obecao je kontaktirati Ingra i izvijestiti nas o cudno srocenom prospektu?

Tu sam.

Cijeli dan po sastancima, ionako nikoga ne poznam u Ingri, mislio sam se javiti kao mali dioničar pa pitati Danka o ćemu se radi.
Možeš i Ti pitati, reci da si novinar Mikijevog Almanaha ili sl.
Obzirom na PR ingre u zadnje vrijeme mislim da neće biti problema.

Nego, gledam danas promjene u SNBA top 10, Ingra nije prodala svoj udio u Slatinskoj banci iako su neki ovdje to naveli kao nešto što je sigurno, jer se kao nema para.

Pa eto, izgleda da ipak nije tako, prodati se moglo, ali nije .

1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 76.494 8,11 Osnovni račun
2. HPB D.D. 73.192 7,76 Skrb. račun
3. VELEBIT ŽIVOTNO OSIGURANJE D.D. 45.500 4,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 44.961 4,77 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.258 4,27 Skrb. račun
6. INGRA D.D. 37.500 3,98 Osnovni račun
7. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN 35.000 3,71 Osnovni račun
8. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 34.728 3,68 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 30.442 3,23 Skrb. račun
10. CROATIA LLOYD D.D. 27.792 2,95 Osnovni račun

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tu sam.

Cijeli dan po sastancima, ionako nikoga ne poznam u Ingri, mislio sam se javiti kao mali dioničar pa pitati Danka o ćemu se radi.
Možeš i Ti pitati, reci da si novinar Mikijevog Almanaha ili sl.
Obzirom na PR ingre u zadnje vrijeme mislim da neće biti problema.

Necu. Jos jucer si se kleo u prospekt i obecavao kako ces to provjeriti, a danas nemas vremena. Pobogu, kakav je to vjerni dionicar koji je nakon prve ogrebotine na prvoj crti (il’ mozda zadnjoj) obrane bojisnice "Ingra nece pasti" zbrisao od jednog tel. razgovora?

Druze Plavi, pa necu ti ja provjeravati za tebe, dosta sam ti pomogao sa linkovima…kaj, jos da ti i kavicu donesem? Btw, nakon sto si me demagogijom htio navesti tanak led juce, sad bi mi jos i uvaljao lazno predstavljanje?

Takve metode ostavljam tebi… [cool]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close