INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma gle ti si dobar decko, ali si, kako da to kazem, malo spor:

Postaš jedne podatke, stare, pa ti napišem da postaš staro, a onda postaš novo pa kažeš da sam lažov jer sam napisao da postaš staro.A postao si staro.

ovako je pocela nasa prepiska (u-s-p-o-r-e-d-i …. s-t-o …. s-i … n-a-p-i-s-a-o .. i… m-o-j p-r-v-i… p-o-s-t danas na ovoj temi):




Kad smo kod drukerstva… plavi vam pise kak imate 1/3 hotela Lapad, tam na IGH:

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 3.940.083 88,19 Osnovni račun
2. INGRA D.D. 491.447 11,00 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 18.683 0,42 Osnovni račun
4. PAKTOR D.O.O. 3.809 0,09 Osnovni račun
5. KNEGO FRANA 552 0,01 Osnovni račun
6. MAGE DAVOR 455 0,01 Osnovni račun
7. ČAGALJ IVAN 395 0,01 Osnovni račun
8. BURSIK ANTUN 395 0,01 Osnovni račun
9. DANIČIĆ PERO 395 0,01 Osnovni račun
10. DANIČIĆ BOŽICA 395 0,01 Osnovni račun
Ukupno: 99,75

Vjerojatno ga matematika malo hebe ili… ma ne nedajboze, ne bi plavi….

http://www.poslovni.hr/65253.aspx

Udio je bio 30 % očito je poslije smanjen, jer je Atlantska dokapit. ponovno ili što?
Što samo ne ispraviš, nego odmah provociranje?
[/quote]

Ljubavi, stavio sam Ti i na temu IGH, dakle:

http://jik.hanfa.hr/jizd/dio_files/P_3277267_150109.pdf

str. 38. :

HOTEL LAPAD d.d., Dubrovnik, Lapadska obala 37. Zajednički pothvat
INGRE i Atlantske plovidbe d.d. Udio INGRE iznosi 30%.

[/quote]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Plavi. Ingrin udio u Lapadu se smanjio jer su u dokapu sudjelovali sa nekom sićom, gotovo ništa. ATPL je pokupovala 20 milja kuna od ukupne vrijednosti dokapa 23 milje. Dakle povećala je udio na 88%. To što piše u tom prospektu okači mačku o rep. Ingra ima 11% Lapada, a ne 30%. end.

I'LL BE BACK

Izmorio si me Sakai, priznajem.
I nasmijao…i ja mislim da si ti dobar dečko, ali voliš zafrkavati malo.


@governor

Pitat ću u Ingru pa ću ti javiti.
Bilo kako bilo ne može tvrditi da sam lažov ako u prospektu od prije koji tjedan piše da ima 30 %.
Zar nije tako?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

https://sudreg.pravosudje.hr/Sudreg/pages/detaljiSubjekta/temeljniPodaciSubjekta.faces


Izmorio si me Sakai, priznajem.
I nasmijao…i ja mislim da si ti dobar dečko, ali voliš zafrkavati malo.


@governor

Pitat ću u Ingru pa ću ti javiti.
Bilo kako bilo ne može tvrditi da sam lažov ako u prospektu od prije koji tjedan piše da ima 30 %.
Zar nije tako?

Provjeri u Ingri. Glede laganja, u to ne ulazim. Ti se pozivaš na prospekt u kojem je po svemu sudeći netočan podatak. Udio u vlasnitštvu se ipak provjerava negdje drugdje.

I'LL BE BACK


Izmorio si me Sakai, priznajem.
I nasmijao…i ja mislim da si ti dobar dečko, ali voliš zafrkavati malo.


@governor

Pitat ću u Ingru pa ću ti javiti.
Bilo kako bilo ne može tvrditi da sam lažov ako u prospektu od prije koji tjedan piše da ima 30 %.
Zar nije tako?

Ma daj, nisam te nazvao lazovom dok nisi poceo izvrtati i muljati, a ako ti je tako zvucalo sam si si kriv. Jer postanje ovoga na temi IGH nema smisla (pa cak ni ako svoga konja hvalis), jer kako se cini to nije tocno:

Koliko vrijedi Hotel Lapad, nakon što je obnovljen, a gdje je udio Ingre 30 % ??

Zar ne bi trebali veterani-investitori poput tebe, iznositi provjerene informacije, pa i provjeriti 10 puta nesto ako treba?

A ovo sto pise u prospektu, Zajednički pothvat INGRE i Atlantske plovidbe d.d. Udio INGRE iznosi 30%. provjeri na sto bi se moglo odnositi, ja se vec konzultirah i moguce su dvije opcije [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Glede laganja, u to ne ulazim.

Ma jemas praf, bolje ulagati no lagati.
[wink]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Zar ne bi trebali veterani-investitori poput tebe, iznositi provjerene informacije, pa i provjeriti 10 puta nesto ako treba?

U ingri i u ratu sve je dozvoljeno. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dobro sve je OK ali covjek vas je pitao na IGH a to vrijedi i ovdje:
Odakle vam cash? Kako cete platiti kratkorocne obveze? U 3Q08 se vide friski krediti oko 650mil HRK… Oce li itko kupit tu fuckin arenu? [cry]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Koliko još vjerovnici Ingre mogu cekati ?


Koliko još vjerovnici Ingre mogu cekati ?

Više nego vjerovnici IGH-a.
Kolege koji ne vjeruju u dionicu INGRE mogu je slobodno prodati po 65,00 kn i prestati dosađivati na ovom forumu sa katastrofičnim prognozama. Nakon drugog kruga će se sve znati, a budite sigurni da će dokap uspijeti.


…Nakon drugog kruga će se sve znati, a budite sigurni da će dokap uspijeti.

Lako tebi ako imaš inside info, ali mi ostali nemamo pa ne znamo što napraviti: uspije li dokap, ode INGR na 80 kn, propadne li, eto je na na 50 kn pa sad budi pametan [undecid]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close