INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

***obrisano***
Koliko se trudite oponirat svima koji ne misle kao i vi to je čudo.
A branite firmu koja kaže
-dokap će inesti mirovinski fondovi- A NISU
-novac nam treba za projekte i likvidnost,- NJEGA SAD NEMA, al projekti neće propast
-nećemo platiti izvođačima, al imamo keša-VRHUNSKI BEZOBRAZNO U NAJMANJU RUKU, ako imaju keša neka plate ili nek kažu nemamo dok se nama ne plati.
-imamo keša, AL PRODAJEMO SNBA NA RASPRODAJI TEK TAKO.
LOŠE, LOŠE, LOŠE i LOŠE MOŽE LI LOŠIJE.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ma pustimo sada Ingru, nije ovo problem jedne firme vec ljudi koji vode drzavu i Grad.
Pa di to ima da jedan gradonacelnik dogovori trosak rukometnog 7 mil kn i onda jos da 500,000 kn onako jer su mu se svidjeli jer dobro igraju, kao osobno se zalozio.
Zalozio si se mojom parom, a ne svojom..
A da ne kazem da je ta lova isla Gopcu a ljudi koji su u gradjevini znaju tko i sto je taj covjek..

Gdje je Jandrokovic ministar vanjskih poslova…

Uglavnom, razocaran sam svime.
Zar ne vidite da u zadnjih 4 mjeseca niti jedna firma nije izdala obveznicu, dobila krediti nista.
Osim ako nisu vezani za drzavu (Podravka).
Zapisi na 6 mjeseci se ne racunaju jer da se oni ne izdaju (MGMA) firma bi otisla kvragu..

A lova ide drzavi, za 6% place vrlim radnicima u drzavnoj upravi (cast onima koji rade ali ima ih jako puno koji nista ne rade).

Naravno da ce Bandic opet dobiti 70% glasova, jupieeee

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Prijatelju, dobro da imaju SNBA pa mogu to i prodati i dobiti cash.
sta ce reci firma koje nemaju nista.

I kako si to siguran da su prodali SNBA.
SDA jos nije objavio..

Nemojte pred rudo trcati…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Budu prodavali i HGSPOT meni se čini. Inače, budući mi administratori ne puštaju niti jedan post evo vam link bez komentara. Nemam pojma kako će im to pomoć ali neka im bude. [lol]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ponisten-natjecaj-za-arenu-zagreb/420294.aspx

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Već 2 dana sam nervozan.
Zašto?
Drukeri,koji drukaju da padne,loše rade svoj posao.
Vjerojatno zato što i sami kupuju.
Pretjeruju zbog toga jer pišu neozbiljno.
Kakav Stečaj?
Ja čekam na 60,ali nikako dočekati.
Dioničar sam.
Tako da me nerviraju i ovi koji ju brane na forumu.
Nemaju pojma.
Jednostavno-Bandić je rekao platit ćemo.
Gdje je problem?
Koma.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Prijatelju, dobro da imaju SNBA pa mogu to i prodati i dobiti cash.
sta ce reci firma koje nemaju nista.

I kako si to siguran da su prodali SNBA.
SDA jos nije objavio..

Nemojte pred rudo trcati…

Nisam siguran.
Znam samo da onom koji sad prodaje išta gori pod petama.
Ti znaš nekoga kome gori pod petama, a u vlasničkoj je SNBA??

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa




SAd je pitanje kome vjerovati, velikim igračima koji su unutra, i ne prodaju ili malim dioničarima?

Ali ni ne kupuju kad treba…
[/quote]

To je točno.
Zašto to rade i ne smanje ulaz to stvarno ne znam.
Nije Ingra jedina takva dionica.
Ako ništa drugo jasno je da sva 4 mirovinska fonda neće tako sporo prodavati udjele iz Ingre, jer daleko je još to od prosječnih im cijena pod kojim se vodi Ingra u njihovim bilancama .
[/quote]

…e frende…a ko ti je to potpisao i ovjerio iz fondova da oni neće prodavati…nešto…ispod cijene koju su kupili…ako…recimo država stisne pedalu…ili…ma upotrjebi maštu…


A što ti zgubidane prijetiš ljudima?

Ma na koji si ti to način molim te shvatio prijetnju?? Gdje ti to vidiš? Dajte ljudi više se okanite tog komunističkog pristupa "tko nije s nama protiv nas je". Ja i dalje čisto sumnjam da će Bandić platiti Arenu iz cijelog niza razloga koji sam naveo samo mi admini to nisu pustili. Valjda iz "komiteta" zabranilo da se piše istina. Možda je sada ovdje netko libralniji pa da probam opet:

– idu lokalni izbori,
– Arena je označena kao "Obrovac", problem, promašaj, kako god hoćete,
– ako Bandić plati Arenu to će biti kao da je HDZ-ovom kandidatu dao napunjenu pumpericu
i otkopčavši košulju rekao "pucaj u prsa",
– do izbora je, po meni, sigurno neće platiti,
– prva rata sjeda početkom ožujka – bankari traže svoje.

Biti će jako zanimljivo vidjeti kako će se stvari odigrati. Da ima derivata ja bi definitivno utuko veliku lovu u naked short na INGR i kupio gomilu PUT opcija.

Čak bi odigrao i kladionicu u istom smislu.

P.S. Za one bukvalce koji sve shvaćaju tako kako shvaćaju – priča sa pumpericom NIJE PRIJETNJA nego METAFORA – ako uopće znaju koja je razlika.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Dobro jutro!
Evo čitam vaše postove ………………
I znam,da je ovo prekretni moment. a ja se nadam okretanju na bolje, tj. da se ukine privremena,i uvede trajna dozvola, a samim time da na račun sjedne lova grada zagreba za arenu. ………………..

Nažalost ja sam uvjeren da plaćanje grada nije uvjetovano izdavanjem trajne dozvole. Jednostavno se tražio neki razlog da se ne plati. Ne želim vjerovati da se radi o zavjeri ali da ima politike očito je.
Nisam neki stručnjak za ekonomiju ali pogledajte samo IGH koja je ima 4x više zaposlenih i veze s hadezejom a neto dobit ista kao i INGR.
Za INGR sam čuo još prije 90-ih u kontekstu jedne od rijetkih firmi koje su imale međunardno priznate poslove tako da sumnjam da su tu gdje sada jesu zbog nesposobnosti uprave.

Uglavnom jedva čekam da vidim šta će biti po završetku 2. kruga.


Prijatelju, dobro da imaju SNBA pa mogu to i prodati i dobiti cash.
sta ce reci firma koje nemaju nista.

I kako si to siguran da su prodali SNBA.
SDA jos nije objavio..

Nemojte pred rudo trcati…

Za Tehniku, Elektroprojekt i Hidroelektru ne brini, oni mogu prodati dionice Ingre ako ima zagusti.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Jednostavno-Bandić je rekao platit ćemo.
Gdje je problem?
Koma.

U tome je problem…
Valuta mu je več istekla KAJ NE!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ima li neko podatak kad je ingra usla u SNBA po kojoj cijeni… jer po prodanoj kolicini i ovome sta je ostalo na prodaji to je taman to
INGRA D.D. 4,08% 37.500,00

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close