INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili je Jurek Radić rekao -ova državica je premala za IGH i INGR,jedan ostaje a jedan mora otići,astalavista bejbi

ps: bejbi je naravno Ingra [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


mislim da je Goldy u pravu. bar sto se tice razmisljanja. Ingra je isla u stock split jer se stela pozicionirat oko HT, ali sipak. Ljudi na ovoj dionici stalno spominju neke igre i fore da se lakse dokupi a nitko ne zeli sagledat realnu situaciju da im gori pod petama

I meni se čini. Kao da ovi mudonje iz uprave traže izlaz. Napravili su iz nje zlatno tele bull marketa, iz ničega napravili priču, PR-om prodali spiku mirovincima, ovi grizli udicu dok je išlo, al sad više ne puše. Nedaju, nema. Možda fakat imaju deal za preuzimanje s nekim igračem. Ispali bi totalne budale da nemaju. Vidjet ćemo… bit će zanimljivo. Kažem, čini mi se. Vrlo moguće da sam fulo "ceo fudbal".

I'LL BE BACK



mislim da je Goldy u pravu. bar sto se tice razmisljanja. Ingra je isla u stock split jer se stela pozicionirat oko HT, ali sipak. Ljudi na ovoj dionici stalno spominju neke igre i fore da se lakse dokupi a nitko ne zeli sagledat realnu situaciju da im gori pod petama

I meni se čini. Kao da ovi mudonje iz uprave traže izlaz. Napravili su iz nje zlatno tele bull marketa, iz ničega napravili priču, PR-om prodali spiku mirovincima, ovi grizli udicu dok je išlo, al sad više ne puše. Nedaju, nema. Možda fakat imaju deal za preuzimanje s nekim igračem. Ispali bi totalne budale da nemaju. Vidjet ćemo… bit će zanimljivo. Kažem, čini mi se. Vrlo moguće da sam fulo "ceo fudbal".
[/quote]
Pitanje je ako i imaju neki deal kako će raspodijeliti dionice.Uprava i fondovi imaju toga dosta i da li će se neko odreći svoga dijela?Ako neće pa šta će ostati za strateškog partnera?
Mislim da je pozadina svega ovoga ipak vezana za sukob u koji su se upustili..s kim god pričam u vezi toga ne može shvatiti kako si je Igor dozvolio ovo?Ili misli da je toliko jak da može protiv svih?
U građevinarstvu možeš sve ali plivati protiv struje vrlo teško?
Ako to ne riješi imat će problema i u dobivanju poslova i u naplati starih to je sigurno.
Neznam,teško je sagledati cijelu priču ali ovako gledajući očima malog ulagača koji je relativno dobro upućen,imam dojam da se je ipak malo precijenio..
S tim,naravno ,da je moguće da sam i ja promašio cijelu loptu i da ima neka igra tu koju je nama malima nemoguće dokučiti trenutno.

sijem žito raste grahorica

Ingra je priopćila da do daljnjega neće plačati dobavljaće koji su radili na Areni Zagreb, tj. dok grad ne plati Ingri.
Također se naglašava da to ne znaći da Ingra ima problema sa likvidnošću.

Dobar potez hvale vrijedan.
Kao prvo , tu je transparentnost, ono što se već znalo sa srtrane, sada je javno i objavljeno.
Drugo, Uprava time pokazuje da brine o novcima kompanije, računica je jednostavna, kada grad plati, plača se dobavljačima.
A grad će platiti samo je pitanje vremena.
I Bandić je to potvrdio.
A onda dragi moji 28 godina fino po 7,5 miliuna EUR na račun.
To se meni čini kao fini prihod nizašto.
nije baš nizašto, ali sav trud i plačanja su iza nas.
Ostalo je samo plačanje djela zaduženja prema BKS banci.
Može li bolje?
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ingra je priopćila da do daljnjega neće plačati dobavljaće koji su radili na Areni Zagreb, tj. dok grad ne plati Ingri.
Također se naglašava da to ne znaći da Ingra ima problema sa likvidnošću.

Dobar potez hvale vrijedan.
……..
Može li bolje?
[thumbsup]

Ovo je prestrašno!! Ti to zoveš "hvale vrijednim potezom"???? Ovo je vrhunska sramota za INGRu i pokazuje:
– da su totalno nemoralni jer dobavljače INGR-e nije angažirao grad nego sama Ingra!
– da su totalno nelikvidni jer si ovako nešto ne bi dozvolila niti jedna normalna firma!
– da im je dokap totalni promašaj i da nikakvog preuzimanja INGR ovdje neće biti jer će Ingra krahirati budući nema para za plaćanje svojih obveza! sad slijede tužbe protiv INGR zbog neplaćanja računa i isporučene robe/usluga i dugogodišnji sporovi
– INGR postaje totalno nepouzdan partner kojeg će svatko normalan izbjegavati u širokom luku, kako dobaljvači, tako i naručitelji radova
– bilo kakvi dokapi, krediti banaka i sl. za INGR postaju samo daleki san!
– bilo kakvi novi veći poslovi za INGR će biti samo želja jer jednoj ovakvoj problematičnoj firmi nitko ih više neće dati (evo sad kad razmislim, kojije veći posao INGR dobila u zadnje vrijeme???)
– INGRi slijedi sudbina INDG: dugogodišnja agonija s neizvjesnim ishodom!

preporuka za INGR: R&B [bye]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Daj Plavi ne se..ako je Ingra ugovorila posao i sklopila ugovor,sta mene ko podkoperanta boli ku… dal ce oni tebi platiti ili kad ce ti platiti
Ja svoje odradim posteno i zelim svoj novac,ti si taj koji se brine da ti se plati i da si uzmes dio zarade.
Sramota je ta INGRA ,nadam se da ce brzo propast sve takve lopovske firme i njeni dionicari skupa s tobom.
Jos nesto.. ja sam bio u poziciji kad mi smradovi poput Ingre nisu htjeli platit,ljepo su ih moji odvjetnici ogulili,isto se tako nadam da ce i ovi INGRU.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ako tebi kao podkooperantu ne plati Ingra onda ti neces svojim radnicima i svojim dobavljacima materijala.
Isto tako oni mogu tebi reci da propadnu tvoja lopovska posla.
Kriv je prvi kupac, zasto bi bila Ingra tu kriva?

Ne laprdaj

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ako cemo tako onda niti IGH nije platio Zagrepcanku jer im se neda, neka propadne ta lopovska firma.
Isto tako niti KOnzum ne placa svoje dobavljace, neka propadne ta lopovska firma
Mozemo u nedogled..

A to da ce Ingra propasti, da imate firmu koja je prosle godine dobila dionickog casha 350 mil kuna, koja na racunu ima 100-nak milja kuna casha, koja ima potrazivanje prema drzavi od 87 milja eura., koja u Makedoniji ima firmu )inzenjering) koja je imala dobit pare desetaka milijuna kuna

Imate i IGH koji nije platio Zagrepcanku, koji nije imao dokap od 350 milja kuna, koji je vezan za HDZ i to ne skriva a svi znamo kako ce to zavrsiti (bolje da nisu toliko lajavi).

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Daj Plavi ne se..ako je Ingra ugovorila posao i sklopila ugovor,sta mene ko podkoperanta boli ku… dal ce oni tebi platiti ili kad ce ti platiti
Ja svoje odradim posteno i zelim svoj novac,ti si taj koji se brine da ti se plati i da si uzmes dio zarade.
Sramota je ta INGRA ,nadam se da ce brzo propast sve takve lopovske firme i njeni dionicari skupa s tobom.
Jos nesto.. ja sam bio u poziciji kad mi smradovi poput Ingre nisu htjeli platit,ljepo su ih moji odvjetnici ogulili,isto se tako nadam da ce i ovi INGRU.

Bravo kolega zgubidan.
Samo da dodam da nakon ove vijesti o Ingrinom neplaćanju očekujem opću bježaniju iz dionice pošto je sad potpuno jasno da je Ingra na rubu.
Čisti R&B

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

sta moje radnike boli kurac ?
oni rade i zele placu,isto tako ne pitaju ..koliko si zaradio.
Ti kompa o poslu nemas blage veze,ja znam di radis i to ti mogu rec,al su me jednom upozorili da ne pisem..
Srami se prijatelju,srami………………..razmisli malo..
Ja sam sve to prosao,stan sam prodao da bi platio radnike,nocu nisam spavao,al kad je leglo nakon par godina,hahahaahahahhaahahhaahahah.
E moj Blueman,nije ti to u redu.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Majko mila koliko vec drukate, dokap je propao jos u ponedjeljak a niste je bacili vise od 4%.
Pa sunce mu mamino, toliko strucnjaka na ovome forumu, cudi me sto svi ne radite kao clanovi uprava, jer po kokodakanju covjek bi pomislio da velika vecina foruma je najpametnija na svijetu.

U zadnjih mjesec dana od propadanja arene, dokapa, neplacanja dobavljaca, mafije, lopova, ovo ono, Ingra pala za manje od IGH.
PA kako to bolan?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

…e,ovaj put bi se složila i sa Zgubidanom i sa Plavim…istina je nažalost da dok se slonovi tuku…stradava trava…naime napraviti odgodu plaćanja dobavljačima mogu si dozvoliti veliki…mali ne…

New Report

Close