INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znam i ja pouzdano da kooperantu nisu platili, a kazu da i guzobrise nose od doma 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vaš link

Antunović kaže da preuzimaju Arenu drugi tjedan ?!

Partnerstvo Ingre i grada mi liči na jedan klasični brak.
Ona (ingra) i On (grad). Prvo kad su se upoznali svi se smijali od uha do uha i obećavali brda i doline.
Onda su potpisali ugovor i već tada počeli razmišljati kak bi onog drugog zahebali. Onda je On shvatio da Ona nije tako lijepa kak se to izvana činilo. Prvo je otkrio da ima umetke za kosu, umjetne trepavice, da joj koža nije dobro zategnuta, da joj instalacije puštaju i da ima problema sa kanalizacijom. Ona je pristala sve popraviti ako će On sponzorirati račune. Onda su zajedno izišli u javnost i opet se smijali. E onda je došlo vrijeme naplate računa…
On se pravio grbav jer mu Rade nije platio nekretninu, ona je počela prijetiti preko novina da će nać sposobnijeg i da će On ostat bez nje, onda je On upotrebio svoj utjecaj i prodaja njezinog dizajnerskog nakita je dozivjela fijasko.
Sljedeći korak je vjerovatno dodatno prepucavanje preko žutog tiska ko je u pravu pa tužba i zahtjev za razvod.
Sreću u nesreći je da nisu imali djece pa ona bar neće patiti. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ček jel mi to pričamo o Gradu koji prodaje holdingu podbrežje za 350 eura kvadrat ukupno nekih 51,6 milja kuna; o istom Gradu koji zemljište na Maksimiru daleko atraktivnije vrednuje na 250 eura; o tom istom Gradu gdje je zemljište na ćošku Hajnclove i Proleterskih brigada (Vukovarske) procjenio po 250 a onda ga dao našem Todi
o tom Gradu gdje se zna tko s njim i kako vlada

i vi mislite da tom Gradu neće jednoga dana doći račun na naplatu

a o Ingri bi se isto dalo napisati materijala
nisu ni oni baš cvjetići mirisne ruže

Postanite Eu-robovi

No, glede Ingre, jučer mi je prijatelj rekao da mu je bratu Ingra dužna lovu…Napravio posao, a sada štanga…

Meni je jedna prijateljica baš jutros rekla, u Konzumu kad je kupovala kruh i mlijeko, da Trigranit preuzima Ingru.Ona je trgovački putnik.
[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi, ovo je činjenica i siguran sam da i sam znaš za to….
No, bez obzira na to što smo sad na suprotnim stranama, ti si jedan od rijetkih koji je ostao dosljedan svojem pisanju, te nisi promjenio nick i zato [thumbsup]

Majstor si [thumbsup]


Sreću u nesreći je da nisu imali djece pa ona bar neće patiti. [thumbsup]

Da ali onda ništ’ od alimentacije [cry]


No, glede Ingre, jučer mi je prijatelj rekao da mu je bratu Ingra dužna lovu…Napravio posao, a sada štanga…

Meni je jedna prijateljica baš jutros rekla, u Konzumu kad je kupovala kruh i mlijeko, da Trigranit preuzima Ingru.Ona je trgovački putnik.
[lol]
[/quote]

OK, koja su predviđanja na cijenu dionice u tom slučaju?


Daj ne piši gluposti molim te.
Država i grad su nepouzdani za plačanje?
Pa tko će u ovoj situaciji biti pouzdaniji nego država ili grad.
Jedino ako ne misliš da će država ili grad Zagreb bankrotirati? Ajde molim te.
Ako bude kašnjenja, fino, zatezne kamate su tu, a plačanje je sigurno.
Ne vidim problem, baš naprotiv.

Ma kavi sudski postupci, pa nije ovo Industrogradnja.
PA sve je javno objavljeno na ZSE, Ingra kotira u 1. kotaciji.
Pogledaj unazad izvješća i uvijek češ naći pod pravna pitanja otprilike ovu rečenicu:
" U promatranom razdoblju nije došlo do novih sporova, a za sve stare Grupa je sukladno Zakonu u svojim knjigama otprije izvršilo rezervacije."
PRema tome sve je transparentno,sudski sporovi od prije sa TEmpom i Međimurje Visokogradnjom su odavno rezervirani, sve ostalo je sitno i nebitno.

Gospon plavi, postajete jako agresivni! I prije ste griješili u procijeni, a napadali ste ekipu.
Ok vaše ulaganje i vi ga branite, al dajte brate da se netko ne mora slagati sa vama i ne odmah za grkljan.
NHF.Nemam Ingru niti ćunju ikad imati.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


No, glede Ingre, jučer mi je prijatelj rekao da mu je bratu Ingra dužna lovu…Napravio posao, a sada štanga…

Meni je jedna prijateljica baš jutros rekla, u Konzumu kad je kupovala kruh i mlijeko, da Trigranit preuzima Ingru.Ona je trgovački putnik.
[lol]
[/quote]

Kaj i VAMA??’

Meni Vam moja susjeda, inace hekla cudo dobro, da je bila u drustvu sa Cvigijem (to je nas Igor, a zovemo ga tako jer nju slusa Uskok) i da je on reko da je sve ovo namjestaljka za drugi krug.

To ta prica?

P.S. ona me ucila racunovodstvu tak da nema straha

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Pa nebi se bas slozio da nisu imali djece i da niko nece patiti, ja bi rekao da su dionicari njihova djeca i da ce i tekako patiti..

idući tjedan će bit bolje...

Možda je u pitanju samo zamjena u smislu kapitalnog povezivanja a ne preuzimanje. Trigranit kupi dionice u drugom krugu i uplati lovu Ingri, a Ingra s tom lovom otkupi od Trigranita udio u Arena centru. Iz šupljeg u prazno.

New Report

Close