INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koje budale kupuju po 65. kad će već popodne moći po 60 i niže. Odosmo u tri p.m.

Mislim da sad vlada onaj slogan ULAŽIMO U ZNANJE – ULAŽIMO U INGRU.

Da tako jedna velika firma nije postavila blokadu na nekih 70kuna, već dozvoljava da mali panično u strahu,ruše cijenu. Očito jer -stvarno nemaju izlaza iz ove situacije.

Ako ne dodje do dogovora s zg holdingom-gotovi su.

Kolega, očito je da Vas je pogodila korkecija od 5 %, što dokazuje da nista stabilni u ova vremena.
Naime, ne razumijem zašto toliku pažnju i energiju preusmjeravate prema padu ?

Naime 2. krug će biti druga priča, zvučalo ili ne zvučalo Vam logično, ali ima interesa….
Veliki postotak Vas nije ulagao u znanje nakon korekcija s 62.5k kn na 7.5 k kn, no neki su u to vrijeme i profititrali….

Kako god bilo, iskoristite vrijeme za neku korisnu aktivnost, a burza ( mirovinski fondovi ) će napraviti svoje.

Lijep pozdrav.

Pa kako nam barata drzava sa novcima u zadnje vrijeme nebih im ni kutiju sibica prodao..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

bravo pusti stvari drugima u ruke

ZŠEM je stvarno dobra škola

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Klizi nama Ingrica ka 50,00 kn

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

može neko komentirat slicnosti u imenima Zdenka i Ingra.
hvala

Dobro je što ju je AZ mirovinac kupovao"malo" skuplje nego što je sada, tako da nema bojazni. Kad ti profesionalac kao što je Novoselac barata budućom mirovinom kud ćeš veće sreće [lol]

Surround all arround when it hits the ground

Da se prisjetimo još jedne sjajne prognoze barda domaće analize Stojića iz tamo 3/4 mj prošle godine, da će uz one cijene ( a od onda su cijene dionica još dosta pale ) doći do vala preuzimanja domaćih firmi… Osim Ine ništa, ali to je bilo očekivano…
Ontopic, ako netko kupi npr 3 i nešt mil ovih novih dionica, postaje vlasnik oko 30-ak posto cijele firme, i to po cijeni malo ispod BV… Zanimljivo, vidjet ćemo…

"these fat arrogant overpaid overfed overpriviliged overindulged white-collar business-criminal asshole c..ksuckers"

Imam jedno pitanje za gospodina Plavog ako može? Da li će INGRA biti prvi građevinar/"developer" koji ĆE se IZVRNUTI uslijed ove krize? [wink]

El Presidente na odlasku + Grad se izvlači kao što sam i predvidio (pukla ljubav sa nedostatkom para) + ogromna nekretnina koja je fušana i predstavlja Obrovac u samom početku – nešto kao bolnica na kraju grada + veliki dugovi + neisplaćeni kooperanti = well you know what!

He, samo nemojte o današnjem intervjuu. Vidim da je pred njihovom zgradom rep firmi koje su došle sa šleperima love da kupe Arenu. Jest da je uglavnom Roh Bau ali nema veze. Pustite te priče kako će cijene kvadrata rasti i kako je jagma za Arenom. Ranjene životinje su najopasnije i treba ih se kloniti da te ne povuku za sobom kaže stara narodna poslovica.

Između Lehman Brothersa i Ingre nema sličnosti. Za sada. Ali bi uskoro moglo biti! [undecid]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Tako sam i ja mislio kad je Oppenheim prodavao po 60k kako jadan nema pojma a ingra ide na 100k.
Tako vjerojatno i sada tako "glup čovjek" griješi i vjerojatno će ingra propasti kao i lehman brothers, situacija je, u najmanju ruku slična…

Ja neznam kaj se svi plasite pa dobit im je jebena ak se ne varam.

Jel tak Matrix? daj baci koji clanak iz novina sa nasmijanim Oppenheimom kako dize palac i kaze sve 5, ako ne 6 i normalno fin. izvjesca te jos dodaj analizu iz poslovnog od nekih od njihovih renomiranih strucnjaka i to je to na 150 kaj si vrabac rekel. E da i zaboravio sam pitat jer prati ko Mavrovo. Kazu da se tamo dogadaju CUDA, CUDA.

[thumbsup]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

što mislite, je li u današnjoj rasprodaji dionica SNBA (do sada je prodano već 132.000 dionica) sudjelovala i INGR jer ona tamo ima 37.500 dionica? ako da, onda je to fina pušiona jer su ih plaćali daleko skuplje od ove cijene, ali onda je to i znak da je INGR postala total nelikvidna kad rasprodaje s minusima udjele u drugim pravnim osobama [embarass] [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

A po koliko je to skuplje???
Pogledaj prvo pa javi koliko je to.
Sta bi trebala VABA reci koja je 35000 komada platila 500 kuna ili 17.5 mil kuna.
Danas bi dobila 4 puta vise..

Ma Mavrovo je bezveze, to smrdi..
di je ta ingra na 30 kuna?

-3%.
blah, slabo drukate…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close