INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno misliš da će biti samo 20-30% upisano? Ja ne vjerujem u to, u ovakvim vremenima ne radi se dokap ako nemaš unaprijed sve dogovoreno. Očekujem da će upis biti oko 60-80% u prvom krugu, no vidjet ćemo za par dana

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Stvarno misliš da će biti samo 20-30% upisano? Ja ne vjerujem u to, u ovakvim vremenima ne radi se dokap ako nemaš unaprijed sve dogovoreno. Očekujem da će upis biti oko 60-80% u prvom krugu, no vidjet ćemo za par dana

Ja na 20-30% gledam kao na dosta uspješni upis. Pa ako pogledaš vlasničku strukturu koja je dosta raspršena meni sve iznad 50% djeluje znanstvena fantastika. Naravno vjerujem da će u drugom krugu se upisati ostatak

ne tako davno se pisalo ovdje " nema Ingrice više po 163,00kn, ali zato ovih po 69,00 kol’ko hoćeš

Eto,ga završila dokapitalizacija za "male".Doduše mogu još trčati u RBA,rade do 19 sati.A na Burzi po 70 kuna,dionica koliko hoćeš…A koji li su veliki mačori smislili tu dokapitalizaciju?? [cool]


ne tako davno se pisalo ovdje " nema Ingrice više po 163,00kn, ali zato ovih po 69,00 kol’ko hoćeš

Danas se lijepo moglo primjetiti kako se veliki krcaju,a mali/paničari/ izlaze/.
Međutim,veliki su bili mudri i čekali na bidu sa skrivenim nalozima i lagano spuštali.
Mislim da će to raditi i slijedečih nekoliko dana,a da bi rast trebao uslijediti nakon upisa prvog kruga
dokapitalizacije.Jer nema nikakvog razloga da kupuju po 80 kn u drugom krugu ako mogu na burzi
po 70 i niže.Međutim,s obzirom na veliki pad ostalih građevinara eventualna prodaja po 70 i niže
može biti i dobar posao,naravno ako smo kupili građevinara koji je pao više/IGH,DLKV i ostali/.
Izlazak i ostanak u kešu bi mogao biti i loš posao.
Sutra bi mogao odbijanac ako Europa zazeleni.

Obzirom da se danas nikakav rast (iako očekivan) nije odigrao, nego štoviše nastavak pada, velikima očito nije bitna cijena INGR na burzi radi dokapa, dapače, čini mi se da je namjerno ruše. Pa kad je tako, dokupljujmo i mi što jeftinije: pred 2 mjeseca bilo je INGR na 55-60 u lijepim količinama, pa je čekam opet tamo za dokup. [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Je li propala ta dokapitalizacija?Odnosno koliko je kupljeno u prvom krugu? [shocked]


Je li propala ta dokapitalizacija?Odnosno koliko je kupljeno u prvom krugu? [shocked]

Nije ni rađena da bude uspješna u prvom krugu.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Drugi krug će biti puno uspješniji jer im je to i bio interes.

http://www.nacional.hr/clanak/52783/iz-tiskanog-izdanja-bandic-je-nece-pa-u-ingri-razmisljaju-o-prodaji-arene-zagreb

Bandić je neće pa u Ingri razmišljaju o prodaji arene……hmmmm…

na 4300 sve prodajem...


http://www.nacional.hr/clanak/52783/iz-tiskanog-izdanja-bandic-je-nece-pa-u-ingri-razmisljaju-o-prodaji-arene-zagreb

Bandić je neće pa u Ingri razmišljaju o prodaji arene……hmmmm…

Uprava vrši pritisak na grad.
Pročitati zadnji pazuz:
" …što bi bilo sramotno za državne i gradske vlasti… "

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


http://www.nacional.hr/clanak/52783/iz-tiskanog-izdanja-bandic-je-nece-pa-u-ingri-razmisljaju-o-prodaji-arene-zagreb

Bandić je neće pa u Ingri razmišljaju o prodaji arene……hmmmm…

Zanimljiv novinarski članak, no lokalni izbori su ključan pojam u svemu i zapravo ključ koji otvara/ zatvara vrata.

P.S. Klas optim imate PM na koji niste odg.

Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana.

New Report

Close