INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hej ekipa…zanima me jedna stvar…kako i gdje vi vidite naloge koji jos nisu prosli…npr. ta dva naloga po 270 dioniva na manje od 70kuna..hvala

mali

I zašto sad ne prodajete? Pa pisali ste da ide na 50 kn, prodajte, brže. [lol]

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra-donijela-tracak-uzbudenja,35355.html


OMF-ova koji su već unutra a koji su puni casha

Možeš li ti ovu svoju izjavu pojasniti? Ja svugdje čitam da mirovinci para više nemaju jer ih je Vlada prisilila kupovati državne obveznice, a ti pišeš da su puni keša? Odakle ti to?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

http://www.arenacentar.com
Da ne pricamo o glupostima

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

…možete pisati šta god želite…ali puno veća nervoza je na kupnji nego na prodaji…
…stječe se dojam da bi svi htjeli uletiti po sadašnjim cijenama…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...



čitam jutros u večernjaku o dokapitalizaciji INGR-e i ako sam dobro shvatio dokup dionica vršit će se po
80 kuna za dionicu . S obzirom na današnju cijenu od 73 kn nisam siguran da će ista uspijeti ako je jeftinije kupovati na burzi nego učestovati u dokapitalizaciji…..hmmmm…

koliko komada mozes na burzi a koliko u dokap???

[/quote]
Daj molim te ne pričaj gluposti.
Pa pokupuj ovo što ti se nudi ispod 80 kuna pa koliko je toliko je komada, ali očito da to nitko ne želi.

Neko tu je nešto drugo u igri, kupovaće sa našim parama pa ih boli neka stvar kolika je cjena a i bit će štogod u džep svakome tko sudjeluje u dokapu.

Oćeš li ti sudjelovati u dokapu.

E sad i dalje nitko ne spominje nas "male miševe". Ne znam koliko nas je,ali što ako je nas malih 26% i svi se preplašimo i ne sudjelujemo u dokapitalizaciji? Kako se onda stvari odvijaju ako dokapitalizacija zbog slabog interesa propadne? Da li tada dionice INGRE pada u ambis? [huh]

@Fiumanca….

ako dokapitalizacija ne uspije neče se izdati nove dionice ….. [sad]

na 4300 sve prodajem...

Dokap neće propasti jer će veliki dobiti dio kolača da sudjeluju a vjerovatno štogod u džep pa i sada su imali povlaštenu informaciju i to su iskoristili u osobnu korist.

Pa tko će od malih sudjelovati pa nije nitko lud nešto kupovati po 80 ako može po 74 ????????

Dionica ako propadne dokap neće u ambis jer ako nešto vrjedi teško da će propasti i otići u ambis, a INGRA vrjedi ali ova muljaža prelazi sve granice dobrog ukusa.

Ne bi se štel mešat jer me dionica Ingre uopće ne zanima,ali samo jedna stvar za razmisliti.
Koja bi normalna kompanija radila dokapitalizaciju u ova vremena da nije u ogromnim problemima?
Meni to izgleda kao čin očajnika.
Bez obzira kako prođe dokap,zbog same činjenice da su se odlučili na to će cijena pasti.
Da sam ja mali dioničar ne bi mi palo na pamet sudjelovati u dokapu.
IMHO

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ne bi se štel mešat jer me dionica Ingre uopće ne zanima,ali samo jedna stvar za razmisliti.
Koja bi normalna kompanija radila dokapitalizaciju u ova vremena da nije u ogromnim problemima?
Meni to izgleda kao čin očajnika.
Bez obzira kako prođe dokap,zbog same činjenice da su se odlučili na to će cijena pasti.
Da sam ja mali dioničar ne bi mi palo na pamet sudjelovati u dokapu.
IMHO

Mislim upravo obratno, ako im dokap ne prođe nikom ništa. Ako uspiju imaju cash koji je trenutno jako skup a sumnjam da nemaju ideju kako ga iskoristiti. Ili je već iskorišten 🙂

New Report

Close