INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sharky, nemoj me nasmijavati sa dividendama Ingre…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Postoje isti projekti koji se nemogu zatvoriti jer banka vise nece svakoj cuci dati kredit nego samo ako imas jak equity.
daklem,..

Jel to znači da Ingra NEMA jak equity?

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!

Evo pritiska o kojem sam pisao.
Što rade ova dva naloga od 270 komada i 150 komada ispod 70 kuna na prodaji?
Ako je slijedeća prodaja na 74?
Rade pritisak na dolje,naravno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

čitam jutros u večernjaku o dokapitalizaciji INGR-e i ako sam dobro shvatio dokup dionica vršit će se po
80 kuna za dionicu . S obzirom na današnju cijenu od 73 kn nisam siguran da će ista uspijeti ako je jeftinije kupovati na burzi nego učestovati u dokapitalizaciji…..hmmmm…

na 4300 sve prodajem...


čitam jutros u večernjaku o dokapitalizaciji INGR-e i ako sam dobro shvatio dokup dionica vršit će se po
80 kuna za dionicu . S obzirom na današnju cijenu od 73 kn nisam siguran da će ista uspijeti ako je jeftinije kupovati na burzi nego učestovati u dokapitalizaciji…..hmmmm…

koliko komada mozes na burzi a koliko u dokap???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


čitam jutros u večernjaku o dokapitalizaciji INGR-e i ako sam dobro shvatio dokup dionica vršit će se po
80 kuna za dionicu . S obzirom na današnju cijenu od 73 kn nisam siguran da će ista uspijeti ako je jeftinije kupovati na burzi nego učestovati u dokapitalizaciji…..hmmmm…

daj link…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne trkeljaj…
http://www.igh.hr/Aktualno/Zagrepcanka.pdf
http://www.igh.hr/Aktualno/Zagrepcanka_aneks.pdf

Dakle za 100,000 m2 su dali 45.6 mil EUR, zasada samo 10% jer nemaju casha da plate sve, ali ugovor je na 45.6 mil EUR za 100,000m2.
Kod mene je to 456 EUR po m2.

Ali nevazno, ovisi o mogucnosti izgradnje, etc.
Ako sudjeluje IGH samo sa 10% u projektu znaci da je projekt velik 456 mil EUR.
Koja banka ce im dati 90% duga na 10% equity-a???


Ne i ne..
Od ukupnog iznosa od 45,6 mil eur-a sa samo 10% sudjeluje IGH.
Ostalo su partneri koje Radić ne želi otkriti.
Igh je nositelj posla ali ne i glavni investitor.Ima na netu samo treba potražiti ali meni se iskreno neda
niti tražiti niti raspravljati s tobom kada ti sve znaš a mi svi ostali samo trkeljamo..
Pozdrav i [bye]

sijem žito raste grahorica



čitam jutros u večernjaku o dokapitalizaciji INGR-e i ako sam dobro shvatio dokup dionica vršit će se po
80 kuna za dionicu . S obzirom na današnju cijenu od 73 kn nisam siguran da će ista uspijeti ako je jeftinije kupovati na burzi nego učestovati u dokapitalizaciji…..hmmmm…

daj link…

[/quote]

nema tog linka jer je to bio plačeni oglas tipa kao što gradovi ili opčine oglašavaju prodaju zemljišta.
Ti članci se ne pojavljuju na njihovom sajtu…..

na 4300 sve prodajem...



čitam jutros u večernjaku o dokapitalizaciji INGR-e i ako sam dobro shvatio dokup dionica vršit će se po
80 kuna za dionicu . S obzirom na današnju cijenu od 73 kn nisam siguran da će ista uspijeti ako je jeftinije kupovati na burzi nego učestovati u dokapitalizaciji…..hmmmm…

koliko komada mozes na burzi a koliko u dokap???

[/quote]

ja kao mali investitor po ovim uvijetima meni se takva dokapitalizacija nikako ne isplati….

na 4300 sve prodajem...

To connan: Naravno, to je tocno
To miami: ispravak netocnog navoda, za posla zemljista od 100,000 m2 je IGH + partneri platio 45.6 mil EUR dakle 900 EUR po m2.
Nema veze ako IGH sudjeluje samo sa 10%, ako je posao dobar nece puno dobiti vec samo 10% odnosno samo njihov udio u equity-u.
ako je posao los nece dobiti nego 10%.

Svejedno koliko je IGH unutra, vrijednost projekta je vrijednost projekta.
Jedino ako je banana pa nece puno popusiti

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

..blef od firme!

LEAVE THE WORLD BEHINED

ajmo redom
u dokapitalizaciju mogu oni koji su imali dionice do 15.12.
rok za uplatu 14 dana
mora se upisat 75% dionica
mislite da nisu obavili razgovor sa voditeljima OMF-ova koji su već unutra a koji su puni casha
Trigranit ne može dobit kredit za završit Arena shoping centar
Ingra je ušla u taj projekt

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

New Report

Close