INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-ingra-i-atlantska-povukle-crobex-u-minus,35325.html

jedno pitanje imam .koji manijak i mazohist će platiti cijenu u dokapitalizaciji veću od tržišne ?
stvarno mi nije jasan ovaj njihov raspon.

Good artists copy. Great artists steal.



Sada koliko je vrednija zemlja u Zagrepcanki sa 40-al plombi od cistoga Lanista prosudite sami

a šta je s onim lokacija, lokacija, lokacija?
[/quote]
predobra lokacija, na 2 minute od autoputa i 15 od aerodroma, stvarno ne znam koja bi to bila bolja lokacija za tako velebno zdanje, nece valjda arenu napravit na gornjem gradu…

Selim u ameriku...


jedno pitanje imam .koji manijak i mazohist će platiti cijenu u dokapitalizaciji veću od tržišne ?
stvarno mi nije jasan ovaj njihov raspon.

Ne mora biti manijak. Onaj tko želi veliku količinu je nekad spreman dati i premiju na tržišnu cijenu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



jedno pitanje imam .koji manijak i mazohist će platiti cijenu u dokapitalizaciji veću od tržišne ?
stvarno mi nije jasan ovaj njihov raspon.

Ne mora biti manijak. Onaj tko želi veliku količinu je nekad spreman dati i premiju na tržišnu cijenu
[/quote]

Tako je, zamisli… ne da moraš platiti skuplje, nego moraš još i kupiti više [lol] [lol]

p.s. ma znam šta misliš, al moro sam [tongue] [lol]

I'LL BE BACK



Sada koliko je vrednija zemlja u Zagrepcanki sa 40-al plombi od cistoga Lanista prosudite sami

a šta je s onim lokacija, lokacija, lokacija?
[/quote]
A trosak projekta, dozvola, inih stvari da se rijesi zemljiste zna biti i do 10% projekta.
IGH jos nije ni poceo raditi na Zagrepcanki, Arena Centar je vec poceo sa gradnjom.
Po meni neusporedivo..

Za vece pakate uvijek ide premija, na kupnju ne na prodaju, a ovo je kupnja.

Da nema Oppenheima i KOstrencica koji su na top 2 pozicije u Inngri nikome nebi savjetovao dokap, ovako ako dadu po 50 kuna idu direktno sebi na stetu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ista stvar se mogla reci za INU, Madjari su dali 2800 za veci paket. Da li je to premija ili ne vrlo je jasna stvar…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ista stvar se mogla reci za INU, Madjari su dali 2800 za veci paket. Da li je to premija ili ne vrlo je jasna stvar…

To je griz u vrući burek,[lol]

al ajde. Slažem se stobom da ovi sigurno ne bi išli u ovo da nemaju deal s institucionalcima. Za firmu je ovo dobra stvar jer će komotnije doći do kapitala i (nadam se) pametno ulupati novac, što bi dugoročno moglo donijeti dosta dobra ulagačima. Problem je da se kod mnogih izgubilo povjerenje u investiranje kao kategoriju pa love 10-ak % na kratko i sad su se našli s rukama u pekmezu jer su kratkoročno moguće kojekakve varijante po pitanju kretanja cijene na ZSE. Zato i pizde svi.

I'LL BE BACK

Ovdje upišite svoj komentar…

I'LL BE BACK

Zanima me mišljenje vezano za investicije u Dubrovačko-neretvanskoj županiji.
Naime imao sam priliku vidjeti jedno lijepo zemljište Bosanki ( iznad Srđa ), te bi recimo baš to mogla biti jedinstvena ponuda za Ingru, pogotovo zbog spektakularnog pogleda, no minus je prometna infrastruktura.

Također Rusiju ne bi smjeli zaboraviti, jer Mavrovo je zato kupljeno.
Crna gora je zanimljiva prilika, kao i BIH.

ako zemljiste nije do mora moze biti samo residential a to bas i nejde.
Uz more sa mogucnosti marine T2 vec nekako, ovako samo Hotel ali opet nemas svoju plazu..
Ima boljih prilika…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

a konacno misljenje bi bilo?
da li cekati dokap i na koliko cekati na trzistu?
molim konkretna misljenja jer me bas tako zanima

New Report

Close