INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo s potezom da će se cijena odrediti prije dokapa u rasponu od 50-150 kn je najbolji mogući potez….Naravno da s time žele prikupiti što veću lovu, a opet staviti povoljnu cijenu u odnosu na tržišnu….
Bravo za taj potez !!!


Mogu samo reći bravo za Ingru. Tako se planira budućnost. Ljudi ulažu malo (puno) tu malo tamo i stvaraju pozicije za dotok kontinuiranog prihoda sutra.

Da ili to ili kronično fali novaca da se poplaća podizvođačima i dobavljačima.
Frend radi u firmi koja je Ingri radila dio Arene i kad su ih ovi pitali za plaćanje odgovor je bio:"Damo vam 3 nova posla, a plaćanje kad skupimo lovu".
Nemam Ingru niti ću ju imati. Oprostite ako se tko nađe pogođen samo iznosim činjenice, a forum je mjesto za to.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ako cemo iskreno Ingra je uvijek radila fer dokape.
Isla je uvijek po trzisnoj, nesto mozda malo nize zbog kolicine..
I isla je za razvoj a ne Uljanik Plovidba po nominali pa tko zna gdje je ta para zavrsila

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kakvih novaca,, Arena je isla pola equity pola dug, dakle imaju od BKS-a (mislim da je on preuzeo dug) od 45 mil EUR a od grada dobijaju 87 mil EUR.
Kakvo faljenje novaca…di vi zivite.
7.5 mil EUR sjeda ove godine, 7,5 mil sledece godine.
Kredit je na duplo manju glavnicu, dakle negdje oko 3-4 mil EUR anuitet

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kakvih novaca,, Arena je isla pola equity pola dug, dakle imaju od BKS-a (mislim da je on preuzeo dug) od 45 mil EUR a od grada dobijaju 87 mil EUR.
Kakvo faljenje novaca…di vi zivite.
7.5 mil EUR sjeda ove godine, 7,5 mil sledece godine.
Kredit je na duplo manju glavnicu, dakle negdje oko 3-4 mil EUR anuitet

Gle o tome i pričam. 7,5 sjeda ove god. Sjeda, ali još nije sjelo. A treba platiti sve koji to traže.
Neki podizvođači su u blokadi zbog duga i traže svoje. Ne mogu ni kupovat preko firmi s kojima su nešto zajedno radile jer ih dobavljači imaju u evidenciji i ne daju robu dok se dugovi ne namire.
Ne znaš sve i zato se nemoj pjeniti jer nikog ne napadam već iznosim stanje stvari.
A ono je
"Drastično smanjenje gospodarskih aktivnosti: Država u prva dva tjedna prikupila dvije milijarde kuna manje nego lani
Prihodi u prva tjedna ove godine čak su za dvije milijarde kuna manji od lanjskih, prenosi Novi list.
Čini se da će situacija u Hrvatskoj biti teža nego što se očekivalo, sudeći prema prihodima u prva dva tjedna, pa se tako nastavlja tren iz prosinca kada je prikupljeno 7,6 posto manje novaca nego je planirano državnim proračunom u 2008."

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Kakvih novaca,, Arena je isla pola equity pola dug, dakle imaju od BKS-a (mislim da je on preuzeo dug) od 45 mil EUR a od grada dobijaju 87 mil EUR.
Kakvo faljenje novaca…di vi zivite.
7.5 mil EUR sjeda ove godine, 7,5 mil sledece godine.
Kredit je na duplo manju glavnicu, dakle negdje oko 3-4 mil EUR anuitet

A kredit dogovoren po prošlogodišnjim tj povoljnijim uvjetima uz garanciju grada

To vatreni:
1. PDV se ne prikuplja tjedno vec na mjesecnoj razini i 2 tjedan nakon nove godine nisu ono sto odredjuje kretanje prihoda od PDV-a.
2. Grad je dobio 10% od Zagrepcanke a 90% ili 40 mil EUR dobija do kraja godine, Neka se ne plase podizvodjaci INGRE, radije neka se plase dobavljaci IGH jer neznam od kud ako ne dobiju kredit ce im platiti

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kredit je dogovoren EURIBOR plus neka marza, sigurno niza od one koja se sada daje a to je oko 300 basis pointsa.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne kužim kakve sad ima veze IGH sa Ingrom, kao da će se Ingra spasiti ako IGH propadne i obrnuto.

Mislim ovdje se stvarno počelo svašta pisati.
Valjda nervoza, čir na želucu ili nešto treće? [undecid]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

I eto, 1500 komada po 80 kn..
Tko ceka na 50??
MOji kupovni su spremni ako netko uvali nize ali mislim da nece

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Kredit je dogovoren EURIBOR plus neka marza, sigurno niza od one koja se sada daje a to je oko 300 basis pointsa.


To da a onda nije između 3 i 4 m Eur već prije 2.5 do 3 m eura


Ne kužim kakve sad ima veze IGH sa Ingrom, kao da će se Ingra spasiti ako IGH propadne i obrnuto.

Mislim ovdje se stvarno počelo svašta pisati.
Valjda nervoza, čir na želucu ili nešto treće? [undecid]


Ima ima, ono sto je bilo po novinama nije bezveze…
Koje 2 firme u hrvatskoj su se blatile javno preko novina u istoj bransi???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close