INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Blueman,

ajde napravi mi DCF i DDM analizu za ATPL na istoimenoj temi, potrebne podatke šaljem ako treba [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Plavi prodao….

Odavno.
Čekam priliku za povratak.
[/quote]

Povratak Filipa Latinovića [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dokap je nekorektan potez, a kretanje cijene totalno nepredvidivo. Sreća da mi nije u potrtfelju.
Oni s inside info će ponovno profitirati.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Blueman,

ajde napravi mi DCF i DDM analizu za ATPL na istoimenoj temi, potrebne podatke šaljem ako treba [lol]


prevolatilno….
ne vrednuje se tako..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.poslovni.hr/106185.aspx..
Predsjednik Uprave Fima FAS-a Denis Smolar smatra da će dokapitalizacija Ingre biti uspješna unatoč krizi i nepopularnosti tržišta kapitala. “Ingri će kapital dobro doći u momentu kada cijene nekretnina idu prema dolje, a kamate na kredite prema gore”, kaže Smolar, napominjući kako ne očekuje ekstra potražnju za novim dionicama, no kako je riječ o kvalitetnoj tvrtki, prodaja dionica bit će uspješna.

Bez drugog kruga
“Do drugog kruga neće doći, ili će u njemu ostati manji dio dionica”, predviđa Smolar. Najnovija najava o dokapitalizaciji, kojom će temeljni kapital narasti na 450 milijuna kuna, odgovara na pitanje o financiranju suvlasništva u trgovačkom centru Arena koji gradi mađarski Trigranit. Nakon što je krajem prošle godine potvrđeno kako će Ingra postati suvlasnik 25% centra, otvorilo se pitanje načina isplate 55 milijuna eura. Vrijednost centra procjenjuje se na 220 milijuna eura.

Inace opet krivo pisu.
55 milja je enterprise value (sa dugom), ne equity value, ah ti novinari…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Sve je to točno blueman što pišeš..ali ne kužim ovo sa tom dokapitalizaciojom..
Cijena će se odrediti prije dokapa i to u rasponu od 50-150 kuna?

Katastrofalno je što će biti prikazano u bilanci unos tih dionica po 40 kuna.
Ogromno razvodnjavanje kapitala.

Ne znam, meni se to ne sviđa, nisam to očekivao od Ingre.
Ali valjda su imali neki svoj razlog.
Isto kako mi se ne sviđa, da nisam imao pojma o tome.

Realno je za očekivati potop u ponedjeljak,ali na ovoj našoj burzi je sve moguće tko zna.


A na osnovu čega če biti potop,daj neki konkretan razlog.
ako dokap.bude npr.70kn nisu fondovi ludi rušiti cijenu
i sami sebi ići na štetu,baš zbog toga mislim da če cijena sutra gore.
Sretno

Prije svega dobra večer Blueman-u i Plavom.

Upravo se logirah i vidjeh pregršt raznovrsnih komentara, raznih društvenih skupina i dobi, stoga jedino mogu kazati da je bitno koliko je tko spreman uložiti, jer ovo neće zasigurno biti bezuspješna dokapitalizacija, naprotiv, namirit će se prvo veliki, a zatim ovce, što je nije neki novinitet.

Sutra, nije toliko bitno, a niti prekosutra, niti za tjedan dana, niti za mjesec koliko je bitno znati koliko casha-a imaš na raspolaganju do petog mjesec-a., jer moglo bit biti tu tobogana, ali piča za drugi put,

Blueman, posalji pokoji put PM, vidim da si prilično doboro upućen u tematiku.

Pozdrav svim dioničarima Ingre ( prije dokapitalizacije , ali i poslije ).
Ulažite u znanje,ulažite u Ingru.

ajde da vidimo kako ce proc dokap ingre, hmmmm raspon 50-150,dal to znaci da ce market odredit cjenu?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ajde da vidimo kako ce proc dokap ingre, hmmmm raspon 50-150,dal to znaci da ce market odredit cjenu?????

…otprilike

Očekujem otvaranje u crvenom, a koliko smo mi blesava nacija popodne očekujem prijelaz u plus!
Svakako čekam niže na kupnji! Pa prodajite slobodno!

očekujem rast od prvog trenutka,nekih 10-ak posto…

Mogu samo reći bravo za Ingru. Tako se planira budućnost. Ljudi ulažu malo (puno) tu malo tamo i stvaraju pozicije za dotok kontinuiranog prihoda sutra.

New Report

Close