INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo taman kak sam mislio, matrica i plavi ujutro pogurali ingru u blokadu i sad kupuju ko ludi, velim vam ja dva prefrigana lika.
Još bu tu svega danas.

Danas je hali gali, kako se netko igra s nama he he. Blago njima…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

pusti priče….. danas opet slobodan pad , računaj stabilizaciju na ccca 30 do 40 kn
[/quote]

Ma to frende, kaj idemo niže to sam ja više u pravu, a mr.Blue i matrica gube na vjerodostojnosti a zbog toga smo tu.

Znači kad likovi vele da prodaju ( a nikad ne kažu) ti kupuj, kad kažu da kupuju odmah prodaj jer slijedi potop.
Tako je bilo na gro dionica, da ne vadim sad detalje.
[/quote]

Kolega, otvoreno kažem Ingru sam do dana današenjega više puta kupovao, ali prodavao nisam, niti namjeravam.

Zašto? Razlozi su više nego očiti, zar ne?
Mislim da je tek pravi period pred nama, dioničarima Ingre, te da mnogi mogu zahvaliti ovoj korkciji radi dubljeg ulaza u ovu kompaniju.

Što se tiče korelacije mene i gospodina Mitrovića – uzaludne su jer niti dotičnog poznajem, niti imam bilokakve veze s njime.

Ugodan dan želim.

Matrix jesi ti možda PR Ingre ili imaš sukob interesa? Ovo što pišeš je pomalo,hm, suhoparno, jer znamo da si tek jedan od onih u nizu,varam li se?

Koliko si uopće unutra? [lol]

Kolega, otvoreno kažem Ingru sam do dana današenjega više puta kupovao, ali prodavao nisam, niti namjeravam.

Zašto? Razlozi su više nego očiti, zar ne?
Mislim da je tek pravi period pred nama, dioničarima Ingre, te da mnogi mogu zahvaliti ovoj korkciji radi dubljeg ulaza u ovu kompaniju.

Što se tiče korelacije mene i gospodina Mitrovića – uzaludne su jer niti dotičnog poznajem, niti imam bilokakve veze s njime.

Ugodan dan želim.

Hvala vam.

A što se tiće dotičnog pa in je pisao da drži dionice par godina i da mu ne trebaju mali da se iskrcava.
No o tome drugi put, još jednom hvala na javljanju i više vas ne spominjem.
I i niste vi "on" nego mi se čine mr.Blue

Prošireno o Areni centar

• 10 velikih i 200 srednje velikih i malih poslovnih prostora poznatih hrvatskih i međunarodnih tvrtki
• hipermarket Ipercoop veličine 10.000 kvadratnih metara
• CineStar multipleks kino s 9 projekcijskih dvorana
• zabavni sadržaji
• gastronomija: (restorani, objekti brze prehrane, café barovi…)
• podzemna garaža s više od 3000 parkirnih mjesta
• dodatnih 500 nenatkrivenih parkirnih mjesta koja prate tlocrte prizemlja i prvog kata Arena Centra

video : http://www.arenacentar.com/video

da je para ja bih ovo kupio pa neka stoji za mirovinu pa makar propalo.

dan je pametniji od noći

Pored svih pozitivnih vjesti za INGRU a čini se da će ZSE pratit zeleno nije mi jasno ovo neopravdano istresanje…

netko je odlučioovdje skupljati veće količine sa različitim nalozima.
raspon 64-67, baš me zanima koliko će dana biti na toj razini

dan je pametniji od noći

Ja neznam je li tko od vas primjetio da je 2.12. protrgovano 72.949 kom dionica ingre i da je po količini to drugi najveći broj dionica ove godine odmah iza 13.10. kad je bilo 76.896 kom.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Prošireno o Areni centar

• 10 velikih i 200 srednje velikih i malih poslovnih prostora poznatih hrvatskih i međunarodnih tvrtki
• hipermarket Ipercoop veličine 10.000 kvadratnih metara
• CineStar multipleks kino s 9 projekcijskih dvorana
• zabavni sadržaji
• gastronomija: (restorani, objekti brze prehrane, café barovi…)
• podzemna garaža s više od 3000 parkirnih mjesta
• dodatnih 500 nenatkrivenih parkirnih mjesta koja prate tlocrte prizemlja i prvog kata Arena Centra

video : http://www.arenacentar.com/video

samo kakve to ima veze sa ingrom

Vidjet ćeš koliki će promet tek biti kad prvi puta ode ospod 50kuna.


Ja neznam je li tko od vas primjetio da je 2.12. protrgovano 72.949 kom dionica ingre i da je po količini to drugi najveći broj dionica ove godine odmah iza 13.10. kad je bilo 76.896 kom.

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close