INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


opet vam kažem da je na djelu stvaranje prosjeka burze (osim hteja zbog ipo-a)
nije bitno što vrijedi što ne vrijedi već je bitno da dodje na neki broj stvoren u nečijoj glavi koji tvori neki zacrtani prosjek
ako je ingra sad na 55 kuna ona ima jos solidan pad da odradi do tog prosjeka

to se odnosi i na građevinare banke turiste itd itd

nisam druker vec samo iznosim ono sto je kolega presvetli tumačio još 2004 na moj novac forumu

Ok, recimo da je ovo tvoje istina. Al daj mi reci kaj za prosjek ne bi tebi netko trebao prodati dionice, a ne da s tobom povezani fondovi i privatna lica prodaju međusobno jedna drugom i spuštaju cijenu. Lako se zračuna kolko su prikupili na ovim razinama, kolko se meni čini nisu puno,a kako čitam tu niti neće jer im nitko ne želi prodati.
Postoji mogućnost da je ovo kaj tvrdite stvarno istina i onda bu ovakvo stanje potrajalo koliko je trajao i rast – barem.
A postoji mogućnost da to nije istina i da smo mi u puno dubljoj krizi nego ostali.
Znaš ono svi dobe upalu pluća, leže neko vrijeme i ajmo nazad proleteri, umre jedino onaj koji im HIV jer niti je imao pojma da je bolestan, ili je znao pa ga je bolio k… i rekao imam još par mje/godina i idem se provest i umrijet sa stilom.

Koji smo mi?

pusti priče….. danas opet slobodan pad , računaj stabilizaciju na ccca 30 do 40 kn
[/quote]

Ma to frende, kaj idemo niže to sam ja više u pravu, a mr.Blue i matrica gube na vjerodostojnosti a zbog toga smo tu.

Znači kad likovi vele da prodaju ( a nikad ne kažu) ti kupuj, kad kažu da kupuju odmah prodaj jer slijedi potop.
Tako je bilo na gro dionica, da ne vadim sad detalje.
[/quote]
laprdaju oni o fundamentima i bla bla. a zapravo stvar je toliko jednostavna .ZAGLAVILI DUBOKO…. i ja razumijem tu silnu želju za UP…up , al do slijedeće godine nema up.

prije par tjedana sam napisao da će INGR e biti po 50 kuna na bacanje do kraja studenog , podjelili mi majstori kečeve ( a za to me boli briga ) , neki me popravljali da je to za očekivati ali u 2009, a ja ti bez insajderske informacije kažem bit će ingre po 20 kuna ( 150 x 20 = 3.000 kuna ) a sad si zamisli majstore koji su ulazili na 40 000 i nisu sena vrijeme riješili….

što više ja mislim ( nadam se da je forum zato tu da iskažemo svoje mišljenje ) da je INGR -a prošlost i da ju ne mislim više imati u portfelju ( na 3 cifrenom sam sve rasprodao ) … a isto to mislim i za IGH….

Gospon traktor pretjerujete…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Gospon traktor pretjerujete…

da bar…. da sam bar pesimističan onak bez veze. Da li si u zadnjih par dana čuo ikakvu vijest oo zaposlenika ZSE il možda od djelatnika HANFE? razmisli malo kud sve ovo vodi

Po tebi bu svaka firma koštala 0,01 kn puta broj dionica. Tako da bu recimo Dalekovod vrijedio kao jedan osrednji traktor ruske proizvodnje.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Gospon traktor pretjerujete…

Zašto to mislite?
Recite mi od svih kriza kroz povijest, a vidim da ih pratite, je li ijedna burza ostala ista, to znači kako je burza padala tako je i rasla ili probližno, ja mislim da nije. Puno se osulo trg. društava.

I mislim da je ovo dobro vrijeme da se stavi tema Bankrot – i kojim trg. društvima prijeti.
Ne mislim tu na ingru, ali vani nema zemlje di nije neka firma otišla ća, pitanje je i kad će kod nas.
Nažalost.

Ova događanja na burzi su iracionalna. Tko sad uđe u Ingru za godinu-dvije ili tri multiplicirati će zaradu. Pa ne vode firmu neki looseri već pametni ljudi. A kriza neće biti takva da će nam propasti pola firmi. Nije ovo prva kriza u svijetu, za godinu dvije ćemo svi izaći jači s konsolidiranim redovima. Najveće zlo u svijetu su banke i kartičarske kuće. Kada se to dovede u red gospodarstvo će biti i jače nego što je ikad bilo.


Po tebi bu svaka firma koštala 0,01 kn puta broj dionica. Tako da bu recimo Dalekovod vrijedio kao jedan osrednji traktor ruske proizvodnje.

po meni u više manje svim dionicama korekcija će biti kao i n početku trgovanja s istom… što znači napr DLKV daleko ispod book a ( 100 kuna )

promisli tko sad i kako može dignuti ili bar zaustaviti ovaj tobogan?

Vidim da se uprava nije udostojila odblokirati malo ranije
kad je već vidjela da se IGH odbio na 3000… i drugi …

smanjuje se minus.......


Vidim da se uprava nije udostojila odblokirati malo ranije
kad je već vidjela da se IGH odbio na 3000… i drugi …

zašto i bi? ovako trezor koristi paniku i kupuje [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!



Vidim da se uprava nije udostojila odblokirati malo ranije
kad je već vidjela da se IGH odbio na 3000… i drugi …

zašto i bi? ovako trezor koristi paniku i kupuje [wink]
[/quote]
i onda to razdjeli Oppenheim , Ludwigica i blalalalal…. jesmo konji

evo ti na taman INGR-a lagano u zeleno sa nekakvim odbjancem juriša prema gore a ono
kontra napad nekog fonda koji je jedva dočekao da se nakupi malo kupnje ili ti ga stiskavac…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close