INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Arena Centar

This project is located close to the city center, next to the river Sava, which divides the historic center from the new part of town.The site is also parallel to the main highway leading to the Croatian coast. There are 1.2 million residents living and working within a 20-minute drive-time radius of the project. Arena Centar is located on a site totalling 20 hectares and it will be one of the largest regional, inclosed shopping and entertainment centers in Croatia.

It will comprise of an ultra-modern shopping center with a GLA of 62,000 m2 and will host over 200 retail outlets with a 11,000 m2 Ipercoop hypermarket and multifunctional 9 screen cinema. In phase II an III additional retail and office premise are planned along with entertainment content. Parking for the center will be underground and on-grade, with plans for over 3,000 parking spaces. Construction is planned to commence in 2008 and will be completed in autumn 2010.

Project opening: 2010

Total development cost in million Euro: 270

Retail area (m2): 62,000

Number of retail units: 200

Parking stalls: 3,000

izvor: http://www.trigranit.com/index.php?p=hirek&id=249





stigla konjica…..ovaj tj, smrdi na odbijanac……

Bilo bi lijepo, ali i ako bude bit će minimalan
[/quote]
A koliko je po tebi to minimalno, ako ode 6kuna gore to je već blokada
[/quote]

odbijanac je izgledan sutra, INGR je ipak danas pala čak -20,62% bez i jedne loše vijesti. što je previše, previše je
[/quote]
Kako bez ijedne loše vijesti. Pa sve su loše vijesti. U zadnje vrijeme i one najbolje su postale loše. Koliko primjera treba. Ne dobri, nego izuzetni poslovni rezultati kod nekih firmi su rezultirali padom cjene. Margin callova ima i bit će dok god neki koji također trguju na burzi imaju uvida u portfelje koji su kupljeni sa sredstvima iz margin kredita.

Arena Zagreb bit će dovršena do 15. prosinca

Predsjednik Uprave "Ingre" Igor Oppenhein najavio je danas da će "Arena Zagreb" biti dovršena do 15. prosinca nakon čega slijedi svečano otvorenje, a zadovoljstvo dovršetkom radova izrazio je i gradonačelnik Milan Bandić prigodom redovitog obilaska gradilišta "Arene".

Nema nikakvog odgađanja i sve ide svojim tijekom. Zajedno ćemo dogovoriti termin svečanog otvaranja", rekao je gradonačelnik Bandić te dodao kako su iz Gradskog ureda za prostorno uređenje segmentarno već počeli s tehničkim pregledom Arene za što će trebati 15 do 20 dana.Oppenheim je izvijestio kako se intenzivno dovršavaju unutarnji radovi. Puštena je u pogon stanica za centralno grijanje pa radijatorska mreža već grije, dovršava se posao s tribinama i uređenjem okoliša, a testiran je i krov pod opterećenjem od 17 tona.

"Držimo da će do 15. prosinca svi radovi biti završeni, a iza toga slijedi prigodan trenutak za otvaranje dvorane", rekao je i naveo da se prije toga mora izdati odgovarajuća dozvola. "Kad ona bude izdana, dvorana će biti spremna za primitak posjetitelja", dodao je.Bandić je izvijestio da je većina okolnih cesta asfaltirana i da će za 10-ak dana i to biti gotovo. "Za dva tjedna ovdje ćemo nazdraviti šampanjcem jer smo napravili veliki dio posla i pobijedili rokove", kazao je.

Na upit novinara hoće li Grad Zagreb izdvojiti 10 milijuna kuna na zahtjev Hrvatskog rukometnog saveza za organizaciju Svjetskog rukomentog prvenstva, Bandić je odgovorio da Grad Zagreb, zajedno s Vladom RH, stoji iza toga da ne dovede u pitanje odražavanje prvenstva naglasivši da je glavni preduvjet za to dvorana bez koje nema ni polufinala ni finala. "Prioritet je dovršetak dvorane", dodao je."Svim dušebrižnicima poručujem da ćemo se oko participacije troškova dogovoriti na sastanku Organizacijskog odbora zajedno s Vladom i pet gradova u kojima se održavaju natjecanja", napomenuo je Bandić navodeći kako troškovi moraju biti transparentni i da moraju korespondirati s aktualnom gospodarskom situacijom u Hrvatskoj i u Zagrebu

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=61375

Evo matrica jučer malo postao vijesti oko ingre, malo starih podataka da vam pomognu odlučiti se na kupnju, jer ak ovo neće onda neznam stvarno, mora da razmišljate svojom glavom.

Daj bože da bude danas rast jer onda sam siguran u scenarij:

Mr. Blue i matrica "drukaju" da se kupi ingra, da je zadnji čas, da su kupili pol trgovačkog centra u trenutku kad bu vjerojatno manje kupnje slijedeće 2 godine i to vjerojatno s kešom koji su prikupili od vaših mirovina i ušteđevine.
Kaj god da matrica i mr Blue napišu mislim da je to loš potez, no nažalost nužan, a takvih ćemo viđati sve više druge godine ne samo od ingre.
Nakon toga matrica i mr. Blue se iskrcavaju zadnjih tjedan dva, i bacaju ingru u konope spuštajući cijenu sa 130 na 60 kuna, no onda se njih dvojica uključuju i dižu ingru do 90 i onda slijedi novi val "šišanja".
Ako se ovo ostvari danas, super, bar sam siguran da su matrica i mr. blue pravi igrači kakvim se prikaziju i više niti riječ neću reći jer će se potvrditi moje sumnje zimzeleni moji.
Ako se ne ostvari danas, kaj da kažem to je već SF ….


Evo matrica jučer malo postao vijesti oko ingre, malo starih podataka da vam pomognu odlučiti se na kupnju, jer ak ovo neće onda neznam stvarno, mora da razmišljate svojom glavom.

Daj bože da bude danas rast jer onda sam siguran u scenarij:

Mr. Blue i matrica "drukaju" da se kupi ingra, da je zadnji čas, da su kupili pol trgovačkog centra u trenutku kad bu vjerojatno manje kupnje slijedeće 2 godine i to vjerojatno s kešom koji su prikupili od vaših mirovina i ušteđevine.
Kaj god da matrica i mr Blue napišu mislim da je to loš potez, no nažalost nužan, a takvih ćemo viđati sve više druge godine ne samo od ingre.
Nakon toga matrica i mr. Blue se iskrcavaju zadnjih tjedan dva, i bacaju ingru u konope spuštajući cijenu sa 130 na 60 kuna, no onda se njih dvojica uključuju i dižu ingru do 90 i onda slijedi novi val "šišanja".
Ako se ovo ostvari danas, super, bar sam siguran da su matrica i mr. blue pravi igrači kakvim se prikaziju i više niti riječ neću reći jer će se potvrditi moje sumnje zimzeleni moji.
Ako se ne ostvari danas, kaj da kažem to je već SF ….

pusti priče….. danas opet slobodan pad , računaj stabilizaciju na ccca 30 do 40 kn

da ne kopam, koliki je bio omjer splita?


da ne kopam, koliki je bio omjer splita?

1/150

[/quote]

pusti priče….. danas opet slobodan pad , računaj stabilizaciju na ccca 30 do 40 kn
[/quote]

Ma to frende, kaj idemo niže to sam ja više u pravu, a mr.Blue i matrica gube na vjerodostojnosti a zbog toga smo tu.

Znači kad likovi vele da prodaju ( a nikad ne kažu) ti kupuj, kad kažu da kupuju odmah prodaj jer slijedi potop.
Tako je bilo na gro dionica, da ne vadim sad detalje.





stigla konjica…..ovaj tj, smrdi na odbijanac……

Bilo bi lijepo, ali i ako bude bit će minimalan
[/quote]
A koliko je po tebi to minimalno, ako ode 6kuna gore to je već blokada
[/quote]

odbijanac je izgledan sutra, INGR je ipak danas pala čak -20,62% bez i jedne loše vijesti. što je previše, previše je
[/quote]

pošteni odbijanac [thumbsup]

Znači danas pad, mr.blue i matrica još ne pruzimaju, a bilo jeftino na 130kn valjda bu i na 30.

jučer se INGR upustila u obranu cjene i to na 60kn a di su bili kad je cjena dionice bila preko 100kn…
Šta bi to značilo da njoj je realna vrijednost 60 kn ?

http://zse.hr/default.aspx?id=23155

na 4300 sve prodajem...

opet vam kažem da je na djelu stvaranje prosjeka burze (osim hteja zbog ipo-a)
nije bitno što vrijedi što ne vrijedi već je bitno da dodje na neki broj stvoren u nečijoj glavi koji tvori neki zacrtani prosjek
ako je ingra sad na 55 kuna ona ima jos solidan pad da odradi do tog prosjeka

to se odnosi i na građevinare banke turiste itd itd

nisam druker vec samo iznosim ono sto je kolega presvetli tumačio još 2004 na moj novac forumu

Postanite Eu-robovi

New Report

Close