INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupil sam danas ingru makar ni neznam sam zasto
i sad nazovem ja brokera da vidim da li mi je nalog prosel i velim ja njemu jedan vas investitor pri telefonu ako bi se uopce ja mogo nazvati investitr
na to ce meni broker…..pitanje je danas dragi gospodine kakva su vremena ko se uopce moze nazvati investitorom
pofuk

Kupnja – INGR-R-A
120 61,03
1.467 61,00
8.574 60,00
100 59,50
250 59,02

Prodaja – INGR-R-A
50 61,90
30 61,98
379 62,00
300 62,40
111 62,89

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

stigla konjica…..ovaj tj, smrdi na odbijanac……

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kupnja – INGR-R-A
120 61,03
1.467 61,00
8.574 60,00
100 59,50
250 59,02

Prodaja – INGR-R-A
50 61,90
30 61,98
379 62,00
300 62,40
111 62,89


I odma svi počnu kupovat, jel ak je njemu dobro za 8.000 komada, dobro je i meni…


kupil sam danas ingru makar ni neznam sam zasto
i sad nazovem ja brokera da vidim da li mi je nalog prosel i velim ja njemu jedan vas investitor pri telefonu ako bi se uopce ja mogo nazvati investitr
na to ce meni broker…..pitanje je danas dragi gospodine kakva su vremena ko se uopce moze nazvati investitorom
pofuk

umjesto investitor možda je bolje ima MAZOHIST NA ZSE? ja ne vidim drugo ime za nas koji smo ostali ( istini za volju ja sam ostao s cca 15% u dionicama a ostalo je na " čeki" al kako stvari stoje dok je god ovakav pritisak na prodaji nek čeka …..)
Odgađanje otvaranja Arene za siječanj, pa prodaja dijela udjela Trigranita Ingri, pa …. još ću čekat
mislim da baka s kolačima tek dolazi. Treba INGRA skupit cca 50 ak milja eura za platit Šternu …


jedni prodaju, drugi kupuju. obzirom na žestok pad INGR par dana za redom, a bez fundamentalnih ili poslovnih razloga za takav pad, danas pred kraj dana i sutra za očekivati je odbijanac na 70 kn

evo kako sam i prognozirao, krenuo je odbijanac. ja sam se nakrcao na 61-62 kn. pozdrav crnom vitu [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

sad će sve malo ublažiti majstori da grobex nebude baš -8 % cccccc što rade

Dobar ti je odbijanac. Još 4 takva odbijanca, i evo nas na 2 kn / dionica.

Hell is Empty and all the Devils are Here

banke su ispucale margin dionice pred kraj pa proboj nije uspio, ali će zato sutra. bar je obranjena granica crobexa na 1500. [wink]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


banke su ispucale margin dionice pred kraj pa proboj nije uspio, ali će zato sutra. bar je obranjena granica crobexa na 1500. [wink]

sutra odbijanac na 55

margin ,margin, margin …
pa nisu sve dionice kupljene na margin.
prica se o pucanju margina od pocetka godine !!!!
u banani smo i točka.
zbogom.

Good artists copy. Great artists steal.


banke su ispucale margin dionice pred kraj pa proboj nije uspio, ali će zato sutra. bar je obranjena granica crobexa na 1500. [wink]

Je obranjena je. Do sutra do 10:00:01!!!

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close